kosmetologia 001

Bądź piękna bez inwazyjnych rozwiązań

Kosmetologia jest czymś pośrednim między pielęgnacją tradycyjnymi kosmetykami, a medycyną estetyczną. Dzięki niej Twoja skóra odzyska blask, jędrność czy nawilżenie bez ingerencji w organizm. Niezależnie od tego, czy borykasz się z trądzikiem, rumieniem, Twoja cera łuszczy się z przesuszenia lub „świeci” od nadmiaru sebum, nasze zabiegi kosmetologiczne dostosowane są do różnych problemów, więc z pewnością znajdziesz u nas rozwiązanie swoich trosk. Przyjdź do naszego gabinetu kosmetycznego w Gliwicach i przekonaj się, że kosmetologia jest stworzona z myślą o Tobie!

Do kogo skierowana jest kosmetologia?

Dziedzina kosmetologii jest na tyle szeroka, że z jej dóbr mogą korzystać osoby ze zróżnicowanymi problemami skórnymi. I tak z powodzeniem z naszych zabiegów mogą skorzystać wszyscy (bez względu na wiek czy płeć – oprócz dzieci), którzy borykają się np. z problemem trądziku u dorosłych, zmarszczek, bruzd i blizn, cery naczynkowej i rumienia czy cery szarej, zmęczonej, zestresowanej. Zabiegi kosmetologiczne to świetna okazja do zrelaksowania się i odpoczęcia od codzienności na wygodnym fotelu, podczas gdy specjalista zajmuje się Twoim wyglądem oraz samopoczuciem.

Najbardziej efektywna kosmetologia w Gliwicach

Zapraszamy do naszego salonu kosmetologicznego z Gliwic, w którym przeprowadzamy zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, m.in. peelingi chemiczne (popularnie mówiąc – kwasy na problemy związane zwłaszcza z wypryskami i zaskórnikami) oraz rozmaite zabiegi (regenerujące, rozświetlające, wyciszające bądź liftingujące). Wszystkie z nich wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, ostrożności oraz higieny. Masz pytania dotyczące naszych zabiegów z dziedziny kosmetologii? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!