hydrogen peel

Skuteczne oczyszczanie skóry od środka

Hydrogen Peel, inaczej oczyszczanie wodorowe, to ciesząca się obecnie ogromną popularnością rewelacyjna technologia wykorzystująca w swoim działaniu aktywny wodór. Zapewnia głębokie oczyszczanie skóry od środka – już na poziomie komórkowym, oczyszczanie porów skóry, nawilżanie oraz wykorzystanie biofizycznych właściwości jonów wodoru do neutralizacji wolnych rodników tlenu. Ponadto, dzięki wykorzystaniu przełomowej technologii Hydrogen 5D, poprawia ogólny stan skóry (w ujęciu długoterminowym). Po zabiegu skóra jest odświeżona, dokładnie oczyszczona z m.in. miejskich zanieczyszczeń i odporniejsza na pierwsze oznaki starzenia.

Do kogo skierowany jest Hydrogen Peel?

Zabieg Hydrogen Peel polecany jest osobom bez względu na wiek i płeć. Można go stosować dla każdego rodzaju skóry. Najlepiej jednak sprawdzi się w przypadku osób, których skóra twarzy narażona jest na szkodliwe działanie zanieczyszczeń miejskich. Ponadto znakomicie sprawdzi się też w przypadku cery zmęczonej, suchej i odwodnionej. Oczyszczanie wodorowe to propozycja dla właścicieli cery trądzikowej oraz naczyniowej.

Bezpieczne i efektywne oczyszczanie wodorowe z Gliwic

Zapraszamy do naszego gabinetu z Gliwic, w którym przeprowadzamy zabieg oczyszczania wodorowego Hydrogen Peel. Dzięki niemu Twoja skóra będzie głęboko nawilżona, oczyszczona i zrewitalizowana. Zabieg poprawia także jej koloryt, wspomaga gojenie się ran, kontroluje poziom wydzielanego sebum i łagodzi stany zapalne. Hydrogen Peel wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, ostrożności oraz higieny. Masz pytania dotyczące naszego oczyszczania wodorowego Hydrogen Peel? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!