Lifting laminacja i botoks rzęs

Nadaj głębię swojemu spojrzeniu

Tradycyjne zagęszczanie i przedłużanie rzęs odchodzi w zapomnienie. Obecnie popularnością cieszą się takie zabiegi na rzęsy, jak lifting, laminowanie i botox. Brzmi niezwykle? Jak widać, te nazwy nie muszą kojarzyć się jedynie z medycyną estetyczną. Laminowanie to nowoczesna forma liftingu rzęs, natomiast botox można wykonać jako jego uzupełnienie albo osobny zabieg. Wszystkie zabiegi nie tylko upiększają, ale także odżywiają i regenerują zniszczone przedłużaniem rzęsy. Przyjdź do naszego gabinetu kosmetycznego w Gliwicach i przekonaj się, że lifting, laminowanie i botox rzęs są stworzone z myślą o Tobie!

Do kogo skierowany jest lifting, laminowanie i botox rzęs?

Zabiegi skierowane są do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy, nie rezygnując przy tym z ich ładnego wyglądu. To także alternatywa dla tych chcących zrezygnować z zakładania sztucznych rzęs, ale nie z efektu, jaki daje ta usługa. Lifting, laminowanie i botox rzęs oszczędzają czas, ponieważ nie musisz już wykonywać codziennego makijażu oka albo podkręcać rzęs zalotką. Najlepsze efekty zaobserwowano u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę.

Efektywny lifting, laminowanie i botox rzęs w Gliwicach

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego z Gliwic, w którym przeprowadzamy zabieg z zakresu kosmetyki rzęs – lifting, laminowanie oraz botox. Zabiegi te pozwalają na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywienie i regenerację naturalnych rzęs – bez używania tuszu, zalotki czy sztucznych kępek. Dają bardzo naturalny efekt, ale sprawiają, że spojrzenie nabiera wyrazistości. To idealne połączenie pielęgnacji z pięknym wyglądem rzęs. Nasze zabiegi wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, ostrożności oraz higieny. Masz pytania dotyczące liftingu, laminowania i botoxu wchodzących w skład kosmetyki rzęs? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!