Usługi

Pragniemy, aby nasza oferta była jak najbardziej zróżnicowana. Łączymy w niej to, co najlepsze w kosmetologii i w medycynie estetycznej. Wykonasz u nas rozmaite zabiegi na twarz i ciało (w tym depilację laserową) oraz makijaż permanentny. Zapoznaj się z całościową ofertą!

Nasze usługi

Kosmetologia

W naszym salonie urody skorzystasz z zabiegów rozświetlających, regenerujących, przeciwtrądzikowych czy liftingujących. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Medycyna estetyczna

Polecamy zabiegi laserowe na różne partie ciała. Wykonujemy także popularną mezoterapię igłową oraz lipozę iniekcyjną dla szybkiej likwidacji tkanki tłuszczowej.

Makijaż permanentny

Sposób na piękny wygląd jeszcze przed wyjściem z łóżka? Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie! Teraz możesz czuć się pięknie o każdej porze dnia i nocy.

Biorezonans

To jedna z metod medycyny naturalnej. Dzięki terapii biorezonansem pozbędziesz się ze swojego organizmu różnych pasożytów i bakterii oraz poradzisz sobie z uzależnieniami.

Akupunktura

Poznaj moc leczniczych terapii! Z nami pozbędziesz się rozmaitych dolegliwości i docenisz działanie tradycyjnej medycyny chińskiej.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!