O nas

W gabinecie kosmetycznym Bio Clinic z Gliwic oferujemy szereg różnorodnych zabiegów kosmetologicznych, dzięki którym od razu poczujesz się piękniejsza. Proponujemy także usługi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Kiedy pasja łączy się z pracą

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami – nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim piękna, zdrowia i życia w zgodzie ze sobą. Cieszymy się, że możemy połączyć to z pracą i zarażać tym podejściem właśnie Ciebie! W swojej pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków i sprzętów dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry. Dbamy także o zachowanie higieny przy każdej usłudze. W naszym salonie urody łączymy korzyści płynące z tradycyjnej kosmetyki i profesjonalnej medycyny estetycznej.

Zespół BIO CLINIC

Czym kierujemy się w naszej pracy?

Zapoznaj się z najważniejszymi wartościami, które stanowią wyznacznik naszej codziennej pracy.

Piękno

Naszą najważniejszą misją jest, abyś dzięki naszym zabiegom poczuła się piękna – zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Piękna kobieta to pewna siebie kobieta – o to chodzi!

Profesjonalizm

Bazujemy wyłącznie na kosmetykach dobrej jakości, a do zabiegów wykorzystujemy sprawdzony sprzęt. Ponadto pilnujemy terminów i jesteśmy po prostu mili. To nasza definicja profesjonalizmu.

Empatia

Jesteśmy emocjonalni, dlatego nam też zależy na Twoim maksymalnym odprężeniu. Zadbamy o to rozmową, wsparciem, ale także kameralną atmosferą.

Nasz zespół

Zobacz, kto tworzy Bio Clinic.

mgr Anna Gwiazda – Korycka

mgr Nicola Kaleta
kosmetolog

mgr Martyna Kijak
kosmetolog

Katarzyna Repetowska
lekarz medycyny estetycznej

Tomasz Kochel
dietetyk

Agnieszka Doliba
akupunkturzystka

Paulina Kot
podolog

Ikona

Magdalena Rusinowska
specjalistka terapii manualnych