O nas

W gabinecie kosmetycznym Bio Clinic z Gliwic oferujemy szereg różnorodnych zabiegów kosmetologicznych, dzięki którym od razu poczujesz się piękniejsza. Proponujemy także usługi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Zespół Bioclinic

Kiedy pasja łączy się z pracą

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami – nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim piękna, zdrowia i życia w zgodzie ze sobą. Cieszymy się, że możemy połączyć to z pracą i zarażać tym podejściem właśnie Ciebie! W swojej pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków i sprzętów dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry. Dbamy także o zachowanie higieny przy każdej usłudze. W naszym salonie urody łączymy korzyści płynące z tradycyjnej kosmetyki i profesjonalnej medycyny estetycznej.

Zespół BIO CLINIC

Czym kierujemy się w naszej pracy?

Zapoznaj się z najważniejszymi wartościami, które stanowią wyznacznik naszej codziennej pracy.

Piękno

Naszą najważniejszą misją jest, abyś dzięki naszym zabiegom poczuła się piękna – zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Piękna kobieta to pewna siebie kobieta – o to chodzi!

Profesjonalizm

Bazujemy wyłącznie na kosmetykach dobrej jakości, a do zabiegów wykorzystujemy sprawdzony sprzęt. Ponadto pilnujemy terminów i jesteśmy po prostu mili. To nasza definicja profesjonalizmu.

Empatia

Jesteśmy emocjonalni, dlatego nam też zależy na Twoim maksymalnym odprężeniu. Zadbamy o to rozmową, wsparciem, ale także kameralną atmosferą.

Nasz zespół

Zobacz, kto tworzy Bio Clinic.

Pani Anna Gwiazda Korycka

mgr Anna Gwiazda – Korycka

Pani Nikola Kaleta

mgr Nicola Kaleta
kosmetolog

Pani Martyna Kijak

mgr Martyna Kijak
kosmetolog

Pani Katarzyna Repetowska

Katarzyna Repetowska
lekarz medycyny estetycznej

Pan Tomasz Kochel

Tomasz Kochel
dietetyk

Pani Agnieszka Doliba

Agnieszka Doliba
akupunkturzystka

Pani Paulina Kot

Paulina Kot
podolog

Ikona

Magdalena Rusinowska
specjalistka terapii manualnych