Biorezonans Mora

Mora Super – biorezonans komórkowy

Jest to nieinwazyjna i bezbolesna metoda diagnozowania i leczenia wykorzystująca ultrasłabe drgania elektromagnetyczne organizmu człowieka.

Jak przebiega zabieg na aparacie Mora-super?

Badanie opiera się na pomiarach w punktach biologicznie aktywnych, jest zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne. Pacjent badany aparatem Mora trzyma dwie elektrody w dłoniach i opiera stopy na dwóch elektrodach stopowych (elektrody jedynie z nazwą przypominają prawdziwe elektrody!) Drgania własne trafiają do aparatu poprzez kable łączące podobnie jak przy badaniu EKG czy EEG. Tam Następnie są analizowane i przetwarzane w taki sposób, by wszelkie patologiczne drgania fal elektromagnetycznych zostały osłabione lub całkowicie wygaszone.

Kiedy pacjent odczuwa poprawę?

Większość pacjentów odczuwa poprawę już po pierwszym zabiegu. W niektórych przypadkach możliwe jest, że odczuwalna poprawa nastąpi po wydalaniu przez organizm substancji uwolnionych podczas terapii. Dlatego w przebiegu terapii ważne jest detoksykacja skóry poprzez kąpiele jak i picie większej ilości wody, która jest doskonałym rozpuszczalnikiem usuwanych toksyn.

Przeciwwskazania

  • ciąża;
  • wszczepiony rozrusznik serca;
  • chemioterapia;
  • choroby autoimmunologiczne.

Diagnostyka

Co diagnozujemy aparatem Mora?

Terapie

Co leczymy aparatem Mora?

  • terapia antynikotynowa, antyalkoholowa

Biorezonans

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!