Makijaż permanentny slide

Make-up, którego nie musisz zmywać przed pójściem spać?

Tak, to prawda. Makijaż permanentny, bo o nim mowa, to makijaż stały, który powstaje na skutek wprowadzenia pigmentów w formie obojętnych metabolicznie granulek pod skórę. Wygląda to jak wykonywanie tatuażu i – podobnie jak w jego przypadku – aby zachować jak najtrwalszy efekt, należy powtarzać zabieg minimum co 2 lata. Makijaż permanentny to wiele korzyści – pozwala oszczędzić czas poświęcony na wykonywanie tradycyjnego make-upu brwi, oczy czy ust, a co najważniejsze, nie rozmazuje się w najmniej oczekiwanych momentach.

Do kogo jest skierowany makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest stworzony dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na perfekcyjny make-up przed pójściem do pracy albo po prostu szkoda im na to każdej minuty, którą mogą poświęcić na dłuższy sen lub chwile spędzone z domownikami. Docenią go też pływaczki i inne sportsmenki. Makijaż permanentny jest świetną alternatywą dla zwykłego make-upu, z której mogą korzystać alergicy, ponieważ nie uczula. Ponadto makijaż permanentny znakomicie przykrywa wszelkie niedoskonałości, takie jak blizny, plamy czy przebarwienia, a także w delikatny sposób zmienia wielkość lub kształt wybranej partii ciała.

Perfekcyjny makijaż permanentny w Gliwicach

Chcesz poprawić wygląd swoich naturalnych brwi, ust lub oczu? Nie martwić się ich wyglądem już w połowie dnia? Postaw na profesjonalny i w pełni bezpieczny makijaż permanentny. Przed zabiegiem zawsze przeprowadzimy z Tobą wywiad na temat ewentualnych przeciwwskazań, znieczulenia, nowego kształtu, wybraniu koloru tuszu oraz właściwego rysowania i napigmentowania. Jesteś w dobrych rękach! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat makijażu permanentnego w naszym salonie kosmetycznym w Gliwicach? Pragniesz poznać wszelkie szczegóły na ten temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!