żelazko antycelullitowe

Żelazko antycellulitowe

Nieinwazyjna liposukcja!

To rewolucyjne urządzenie do redukcji cellulitu i modelowania sylwetki wykorzystuje synergię trzech aktywnych energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki.

Innowacyjna technologia głowicy zabiegowej VACU ELECTRO COLOR gwarantuje rewelacyjne efekty w krótkim czasie, dzięki czemu cieszy się zaufaniem i szybko wzrastającą popularnością wśród Klientów.

Nowoczesne zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe wykonywane ŻELAZKIEM® ANTYCELLULITOWYM

 • redukują pomarańczową skórkę;
 • modelują sylwetkę;
 • ujędrniają ciało;
 • ujędrniają biust;
 • zapewniają skuteczny drenaż limfatyczny;
 • działają relaksująco i łagodzą napięcia mięśniowe.

PRASUJEMY® CELLULIT

GŁOWICA ZABIEGOWA VACU ELECTRO COLOR

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE®

Wykorzystuje synergiczne działanie trzech energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki, co umożliwia jednoczesne wykonywanie aż 3 zaawansowanych zabiegów:

 • masażu vacum (lipodermologii);
 • elektrostymulacji TENS;
 • chromoterapii LED.

Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziałują aktywnie na mięśnie, skórę i układ limfatyczny oraz optymalizują i zwiększają skuteczność wykonywanych zabiegów.

Głowica VACU ELECTRO COLOR pobudza naturalne procesy regeneracyjne organizmu, poprawia metabolizm oraz jędrność i ogólną kondycję skóry.

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® – SYNERGIA 3 ENERGII

Zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz kumulacji ich efektywności.

Zabieg podstawowy polega na masowaniu ciała głowicą jedną z zalecanych technik i trwa około 20 lub 30 minut w zależności od wybranego obszaru.

Potrójne działanie ŻELAZKA ANTYCELLULITOWEGO®

 1. Masaż próżniowy (lipodermologia) – zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu oraz:
  • pobudza pracę układu limfatycznego i cyrkulację;
  • stymuluje wydalanie nadmiaru płynów;
  • usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi;
  • działa ujędrniająco i drenażowo;
  • aktywnie modeluje sylwetkę.

  Masaż wykonywany głowicą VACUELECTROCOLOR gwarantuje szybkie i satysfakcjonujące rezultaty, a seria zabiegów zapewnia widoczne efekty, które bardzo doceniają Klientki borykające się z problemem cellulitu.

 2. Elektrostymulacja TENS – metoda wykorzystana w ŻELAZKU ANTYCELLULITOWYM® pobudza mięśnie do pracy przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz:
  • kształtuje, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia;
  • wzmacnia mięśnie nóg, łydek, klatki piersiowej, ramion, brzucha i pośladków;
  • poprawia elastyczność;
  • zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry.

  Elektrostymulacja TENS wykonywana głowicą VACUELECTROCOLOR zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni.

 3. Chromoterapia LED – zabieg wpływa na pobudzenie fotoreceptorów aktywując wiele ważnych reakcji organizmu, takich jak synteza DNA, RNA oraz kolagenu. Chromoterapia LED, czyli terapia kolorami:
  • oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy;
  • działa regeneracyjnie;
  • wspomaga leczenie uszkodzonych komórek.

Aparat umożliwia dobór 7 kolorów w zależności od wykonywanego zabiegu.

 

Żelazko antycellulitowe – Gliwice – ile zabiegów

Klientki bardzo często wspominają, że trafiły do nas z polecenia lub, po prostu, wpisując hasło „żelazko antycellulitowe” – forum lokalne lub wyszukiwarka często podpowiadają właśnie nas. W zależności od tego, na jakim efekcie Ci zależy, proponujemy różną ilość zabiegów. Już po pierwszych zabiegach widać, że to zabiegi polepszające kondycję skóry. Często również zmniejszające napięcie mięśni. Usuwanie cellulitu to proces. Możesz wybrać kilka partii ciała lub chcieć zastosować żelazko antycellulitowe na brzuch.

Żelazko antycellulitowe efekty

Poza widocznymi na zewnątrz efektami działania zabiegów, wpływają one również na przepływ substancji odżywczych. Tkanka mięśniowa odgrywa ogromną rolę w modelowaniu sylwetki. Mięśnie karku, ramion czy ud mają swój udział w procesie redukowania tkanki tłuszczowej. Łatwiejsze wydalanie toksyn z organizmu posłuży Ci całościowo. Masaż próżniowy wspomaga proces redukcji cellulitu i pozytywnie wpływa na samopoczucie i kondycję mięśni – odczujesz to już po pierwszym zabiegu. To ujędrnianie ciała, które działa na zewnątrz i wewnątrz. Usuwanie cellulitu to tylko jeden z efektów! Masaż żelazkiem poprawi ukrwienie, dotleni mięśnie, wpłynie korzystnie na różne tkanki i całe ciało.

Żelazko antycellulitowe – opinie

Zastanawiasz się co wybrać? Żelazko antycellulitowe czy endermologia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami i poznaj specyfikę zabiegów. W zależności od tego, co chcesz osiągnąć, pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązania. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu objętości biustu lub pośladków – zapytaj o szczegóły. Modelowanie biustu odbywa się za pomocą specjalnych nakładek, jest bezbolesnym i delikatnym zabiegiem. Żelazko działa na metabolizm komórkowy, masę mięśniową. Masaż próżniowy jest stosowany również po ciąży oraz po gwałtownej utracie wagi. Wykonywany jest najpopularniejszą głowicą VACUELECTROCOLOR lub innymi opcjonalnymi końcówkami, które umożliwiają regulację rytmu i długości pauzy.

Żelazko antycellulitowe – cena

W zależności od partii ciała, które chcesz poddać zabiegom, i efektu, który chcesz osiągnąć, dostosujemy liczbę zabiegów. Zatem jeśli interesuje Cię żelazko antycellulitowe – cena zabiegu może być różna w zależności od tego, czy chodzi o samo modelowanie, czy może redukcję znacznego cellulitu. Wykorzystujemy elektrostymulację TENS, aby działać na organizm całościowo. Oprócz oczywistych efektów końcowych, którymi mogą być na przykład modelowanie ramion, zawsze dzięki zabiegom ma miejsce ujędrnianie ciała.

Żelazko antycellulitowe przeciwwskazania

Obawiasz się, że z jakiegoś powodu zabieg redukcji cellulitu nie jest dla Ciebie? Porozmawiajmy! Każdą klientkę traktujemy indywidualnie. Jeżeli masz wątpliwości lub pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. W odpowiedzi na pytania o żelazko antycellulitowe blog czy forum nie zawsze wyczerpują temat. Dlatego służymy fachową pomocą wszystkim, którzy chcieliby wiedzieć więcej o tym, jak działa masaż próżniowy, o samym procesie, jak i o efektach żelazka antycellulitowego.

Żelazko antycellulitowe – siniaki po zabiegu?

Kolejna kwestia, o którą często pojawiają się pytania. Owszem, siniaki po takim zabiegu mogą się pojawić – ale dzieje się to na tej samej zasadzie, co ewentualne siniaki po masażach relaksacyjnych czy leczniczych. Jest to naturalna reakcja organizmu, a zabieg pozostaje bezpieczny. Działanie drenujące, szczególnie w głębszych partiach, może spowodowań niewielkie zmiany na skórze. W zależności od konkretnej partii ciała możliwe jest zastosowanie elementów i rolek w mniejszych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej stosować masaż na ramionach czy stopach.

Żelazko antycellulitowe – jak często stosować?

Zabieg żelazko antycellulitowe – opinie co do jego skuteczności mówią same za siebie. Czy jest optymalna ilość zabiegów? Zawsze staramy się dostosować ją do potrzeb i oczekiwań klientek, aby zabiegi okazały się skuteczne i pomocne w tych partiach, w których były potrzebne. Redukcja cellulitu to proces, ale szybko widać poprawienie jakości górnych warstw skóry. Pompa VACUELECTROCOLOR – bo z tą nazwa można się spotkać zamiennie – jest skuteczna szczególnie widocznie, gdy stosuje się ją w seriach zabiegów.

Po każdym zabiegu odczujesz różnicę. Masaż ma dobroczynny wpływ na jędrność skóry. Elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie, wpływa na pracę układu limfatycznego. Chromoterapia LED wpływa korzystnie na syntezę kolagenu.

Żelazko antycellulitowe – czy boli?

Działanie zabiegów w ich trakcie jest odczuwalne na skórze i w górnej partii mięśni, ale to zdecydowanie uczucie zasysania i działania impulsów niż ból. Zdecydowanie całemu zabiegowi bliżej do tego, jak działają masaże relaksacyjne.

Zabiegi nie tylko zwalczają cellulit, mają korzystny wpływ na całe ciało – mięśnie, ukrwienie, modelują sylwetkę. Masaż rewelacyjnie wpływa na elastyczność skóry, aktywując syntezę kolagenu. Po każdym kolejnym zabiegu poprawia się jędrność skóry – bez względu na to, czy Twoim celem jest aby zmniejszyć cellulit, zwiększyć objętość pośladków lub sprawić, że brzuch będzie gładszy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!