Żelazko antycellulitowe – jak często?

Czym jest żelazko antycellulitowe? Pod tą ciekawą nazwą kryje się rewolucyjne narzędzie do redukcji cellulitu i modelowanie sylwetki. Wykorzystuje ono synergię trzech aktywnych energii, które oddziałują bezpośrednio na tkanki. Jak często decydować się na tego typu zabieg? Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości!

Spis treści:

  • Jak działa żelazko antycellulitowe?
  • Efekty zabiegu antycellulitowego

Z wpisu dowiesz się, jakie ma działanie zabieg żelazkiem antycellulitowym, dlaczego warto skorzystać z synergii trzech energii oraz na jakie efekty można liczyć.

Jak działa żelazko antycellulitowe?

Antycellulitowe żelazko wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością. Wszystko ze względu na połączenie sprawdzonych metod. Sam zabieg polega na masowaniu ciała głowicą. Trwa ok. 30 minut w zależności od wybranego obszaru. Na czym polega potrójne działanie żelazka antycellulitowego?

Masaż próżniowy wykorzystuje ujemne ciśnienie i skutecznie rozbija złogi cellulitu. Dodatkowo stymuluje wydalanie nadmiaru płynów, pobudza pracę układu limfatycznego i cyrkulację, działa ujędrniająco, usuwa toksyny, modeluje sylwetkę. Masaż jest wykonywany głowicą VACUELECTROCOLOR.

Kolejnym krokiem jest elektrostymulacja TENS. Metoda ta pobudza mięśnie do pracy i przyspiesza ich naturalne procesy regeneracyjne. Wśród atutów można także wymienić: kształtowanie, wmacnianie oraz zmniejszenie uczucie napięcia, wzmocnienie mięśni nóg, łydek, ramion, brzucha, klatki piersiowej, pośladków, poprawę elastyczności, lepsze dotlenienie skóry.

Ostatnią metodą jest chromoterapia LED. Celem zabiegu jest pobudzenie fotoreceptorów poprzez aktywację wielu istotnych reakcji organizmu – syntezy DNA, RNA i kolagenu. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek, a także działa regenerująco. 

Efekty zabiegu antycellulitowego

Na jakie efekty zabiegu z żelazkiem antycellulitowym można liczyć? Nowoczesna metoda skutecznie redukuje pomarańczową skórkę. Dodatkowym atutem jest wyraźne modelowanie sylwetki, ujędrnienie ciała, biustu, a także zapewnienie skutecznego drenażu limfatycznego. Żelazko antycellulitowe dodatkowo ma działanie relaksujące i łagodzi napięcie mięśniowe.

Częstotliwość zabiegów z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego jest dobierana indywidualnie do potrzeb danego pacjenta. Widoczne efekty zaobserwujemy już po pierwszym zabiegu, dlatego warto się na niego zdecydować.  Jest to komfortowy zabieg, który wykonuje się w przyjaznej atmosferze.

Na-czym-polega-peeling-chemicznyjaki-laser-najlepiej-usuwa-owłosienie