Osocze bogatopłytkowe

Xela Rederm

Xela Rederm to specyfik wykorzystywany w medycynie estetycznej do zabiegów mezoterapii. Nazywa się go również redermalizacją. Ten sprawdzony zabieg doskonale wpływa na poprawę kondycji skóry, reguluje procesy biochemiczne w jej komórkach, przywraca bilans wodny naskórka, jak i blokuje działanie wolnych rodników. Xela Rederm to połączenie kwasu bursztynowego z kwasem hialuronowym, który jest aktywnym składnikiem preparatów medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej wiedzie prym już od dawna. Przyczynia się on do aktywnego działania przeciwzapalnego, przywraca on również równowagę wodną naskórka jak i utrzymuje jego odpowiedni poziom, ale także doskonale pobudza syntezę białek strukturalnych skóry. Co najważniejsze, zapewnia on widoczny i trwały efekt liftingu naskórka. Stosowanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej to powszechna metoda, która niweluje stany zapalne skóry jak i zapobiega odwodnieniu skóry. Połączenie kwasu hialuronowego z kwasem bursztynowym w postaci xela rederm redermalizacja to specyfik najwyższej jakości.

Kwas bursztynowy to substancja naturalnie występująca w narządach i tkankach. Jego działanie skupia się głównie na normalizowaniu mikrokrążenia, jak i na usprawnianiu odpływu limfy. Kwas bursztynowy posiada działanie przeciwutleniające, pobudza syntezę podstawowych białek strukturalnych, jak i zapobiega uszkodzeniom genomu komórki. Niweluje on również aktywne stany zapalne skóry i przywraca zdrowy koloryt cery. Kwas bursztynowy ma również działanie, dzięki któremu zachodzi korekcja głębokich zmarszczek, korekcja występowania blizn przerostowych jak i korekcja blizn przerostowych. Substancja ta niweluje również aktywne stany zapalne skóry.

Xela rederm efekty

Xela Rederm redermalizacja to nowoczesna metoda polegająca na odnowie i pielęgnacji skóry, która działa skutecznie na oznaki starzenia, poprawia jakość skóry dzięki zwiększeniu możliwości jej regeneracji oraz odbudowuje skórę. Xela rederm nie posiada ograniczeń wiekowych w swoim zastosowaniu. Substancja ta nie jest również szkodliwa dla osób posiadających skórę bardzo delikatną czy też atopową. Zabieg redermalizacji stosuje się na szyję, twarz, dekolt, oczy i dłonie, a sam zabieg poprawia sprężystość skóry, jak i jej elastyczność. W zależności od problemu danego pacjenta stosuje się te substancję w różnym stężeniu substancji czynnych czyli w różnym stężeniu kwasu hialuronowego jak i kwasu bursztynowego.

Bursztynian sodu zawarty w preparacie to jego składnik aktywny, natomiast odpowiednie stężenie kwasu hialuronowego dodatkowo wspomaga jego działanie dzięki swojej sile przywracania skórze równowagi wodnej i zapewnianiu jej odpowiedniego środowiska dla aktywności fibroblastów. Co więcej, xela rederm 1.1 to jedyny specyfik na rynku tego tupu produktów, który ma bezpośredni wpływ na metaboliczne procesy w skórze. Efekty, które niesie za sobą zastosowanie kuracji redermalizacji, to przede wszystkim natlenienie komórkowe, znaczny wzrost mikrokrążenia, synteza kolagenu, białek i elastyny oraz wzrost produkcji energii w fibroplastrach skórnych. Zabiegi redermalizacji doskonale wpływają na korekcję zmian w skórze spowodowanych wiekiem, jak i na jej jakość, stopień nawodnienia i poprawę elastyczności skóry. W celu podtrzymania efektów zaleca się powtarzanie zabiegu w odpowiednim odstępie czasowym.

Widoczne efekty po zastosowaniu redermalizacji to przede wszystkim poprawa jej elastyczności, nawilżenie naskórka, poprawa powierzchni i faktury skóry, zmniejszenie długości, jak i samej głębokości zmarszczek, efekt liftingu skóry oraz jej rozjaśnienie, przez co wygląda ona młodziej i zdrowiej. Należy pamiętać, że jak i każdy inny lek, również xela rederm posiada przeciwwskazania do stosowania. Jest to głównie okres karmienia piersią jak i okres ciąży czy choroba nowotworowa.

Xela rederm pod oczy

Okolice oczu to obszar nie tylko bardzo delikatny, ale również zaopatrzony przez naturę w skórę cienką i bardzo często wrażliwą, która łatwo ulega przesuszeniu. To miejsce na twarzy jest również ubogie w ilość elastyny i kolagenu, co sprawia, że z upływem czasu widać na nim pojawiające się oznaki starzenia. Co więcej, skóra w okolicach oczu posiada również niewielką ilość gruczołów łojowych, przez co jest bardziej skłonna do alergii i podrażnień niż inne części twarzy. Wpływa na nią zanieczyszczenie środowiska, szybki tryb życia czy też zbyt małe ilości snu.

Zarówno cienie, jak i zagłębienia powstające w okolicach oko to bardzo indywidualne uwarunkowanie u każdej z osób. Opiera się ono głównie na genetyce, na którą nie mamy wpływu. Nie mniej jednak istnieją sposoby na radzenie sobie z niedoskonałościami tego typu czy też na poprawie jakości skóry, która traci swoją jędrność i blask wraz z upływem lat. Xela rederm pod oczy to zabieg, który rewelacyjnie radzi sobie z niedoskonałościami związanymi ze skórą znajdującą się w obrębie oczu. Dzięki połączeniu ze sobą dwóch składników, jakimi są kwas hialuronowy i kwas bursztynowy, zabieg ten działa nawilżając, liftingująco i rozjaśniająco na delikatną skórę wokół oczu, co sprawia, że staje się ona młodsza i bardziej promienna. Preparat ten nawilża skórę, wspomaga procesy metaboliczne jak i rozjaśnia plamy pigmentacyjne. Zabiegi wykonywane preparatem xela rederm występującym w naszym salonie wpływają na poprawę oddychania komórkowego, a zawarty w nich kwas hialuronowy wspomaga procesy naprawcze skóry.

Xela rederm cena zabiegu

Proponujemy państwu zabieg Xela Rederm w doskonałej cenie 600 zł. Odbywa się on pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu, który dołoży wszelkich starań, by czuli się państwo u nas spokojnie i bezpiecznie. Sam zabieg nie jest bolesny, nie mniej jednak w przypadku bardzo niskiej tolerancji na ból, przed jego wykonaniem lekarz medycyny estetycznej nakłada na wyznaczone miejsce krem miejscowo znieczulający. W celu uzyskania wszelkich, szczegółowych informacji prosimy o kontakt z jednym z naszych gabinetów, gdzie otrzymają państwo odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Xela rederm stymulator

Zabieg Xela Rederm polega na zastosowaniu preparatu metodą mezoterapii. Sam czas zabiegu nie jest długi, ponieważ trwa maksymalnie 20 minut. Należy pamiętać, że to, w jaki sposób skóra zareaguje na wykonany zabieg zależy w głównej mierze od jej stanu oraz wieku. Każdy pacjent jest w tej sytuacji traktowany indywidualnie, a ilość zabiegów, jak i ich efekty uzależnione są od jakości naskórka i oczekiwań pacjenta.

Wykonywanie Xela Rederm wiąże się najczęściej z jej trzema formami. Mniejszego stężenia preparatu używa się głównie w sytuacjach, kiedy to skóra wymaga natlenienia czy też widać na niej zmiany spowodowane upływem czasu. Większe stężenie preparatu wpływa na kompleksowe odmłodzenia skóry, przywrócenie jej jędrności i odpowiedniego kolorytu. Największe stężenie podawanego specyfiku stosuje się w sytuacjach, kiedy skóra potrzebuje intensywnego odmłodzenia, korekcji głębokich zmarszczek czy też przywrócenia objętości i jędrności. Bardzo wysoką dawkę preparatu używa się również do zmian potrądzikowych, czyli blizn i przebarwień mocno widocznych na skórze.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!