To zabieg z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych preparatów – PRP to preparat osocza bogatopłytkowego – otrzymywany z własnej krwi. Zabieg sprawia że skóra jest doskonale odżywiona, odzyskuje poprawę kolorytu i napięcia. Osocze PRP to także zabieg idealnie sprawdzający w wspomaganiu procesów naprawczych organizmu oraz w pomocy gojenia się ran.

Cena

 

2000zł, 1 dzień szkoleniowy

Czas szkolenia

 

8h

Zakres tematyczny szkolenia

  • zasady higieny i BHP
  • anatomia (najważniejsze nerwy, naczynia) praca z główką anatomiczną
  • anatomia skóry twarzy i ciała
  • praca z igłą na skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz na skórze głowy
  • techniki pracy z igłą
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • zasady postępowania po zabiegu
  • pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego
  • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, okolice oka, skórze głowy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

 

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.

Cel szkolenia

 

Celem szkolenia jest nabycia umiejętności pryktycznych oraz wiedzy pozwalających na samodzielne, bezpieczne i zgodne z zasadami wykonanie zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP).

Dodatkowe informacje o szkoleniu (osocze bogatopyłkowe)

Celem naszych szkoleń jest przekazanie wiedzy, jak być specjalistą medycyny estetycznej zgodnie z najnowszymi technologiami. Nie chodzi tylko o szkolenia i egzaminy, ale także o rozwój osobisty i radość czerpaną z miłej atmosfery, a także o to, byś zyskała pewność siebie w tej stale rozwijającej się branży.

Nasz program edukacyjny ma na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich estetyków, od studentów po już praktyków. Dlatego oferujemy szkolenie osocze bogatopłytkowe, które staje się coraz popularniejsze. U nas wykonasz kurs z profesjonalnego osocza bogatopłytkowego w dobrej cenie – zapraszamy!

Kurs osocze bogatopłytkowe

Kurs osocza to zabieg z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych preparatów – PRP to preparat osocza bogatopłytkowego – pozyskiwany z własnej krwi. Zabieg sprawia, że skóra jest doskonale zadbana, a co istotne, hamuje procesy starzenia.

Oferujemy kurs z osocza bogatopłytkowego mający na celu przekazanie praktycznych umiejętności i wiedzy do wykonania zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP). Kurs ma na celu przedstawienie bezpiecznej i zgodnej z przepisami metody przeprowadzania zabiegów PRP, co skutkuje otrzymaniem certyfikatu. Zdobądź umiejętności bezpiecznego i samodzielnego przeprowadzenia zabiegu!

Kurs z osoczem bogatopłytkowym to najbardziej kompleksowe, interaktywne i aktualne szkolenie z tego zakresu. Oferujemy najnowsze techniki, materiały i dane naukowe, aby uzyskać bezpieczne, wiarygodne i spójne wyniki. Nasze szkolenia są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć lub rozwinąć karierę w branży kosmetycznej. Oferujemy kursy mistrzowskie, które pomogą Ci poznać branżę kosmetyczną i dowiedzieć się, jak zostać profesjonalistą.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną kosmetyczką, czy wizażystką, a może studentką, szkolenie z zakresu medycyny estetycznej z osocza bogatopłytkowego może okazać się niezbędne. Zostało opracowane z pomocą innych specjalistów z doświadczeniem. Szkolenie zapewni Ci bardzo potrzebną wiedzę i umiejętności, aby wysokie dowolne stanowisko w branży kosmetycznej.

Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat branży medycyny estetycznej. Rynek rośnie, ale kryteria kształcenia wciąż nie są odpowiednie. Chcemy przedstawić Ci plan szkoleń, który pomoże Ci pogłębić wiedzę i standardy branżowe. Zapraszamy!

Kurs ostrzykiwania osoczem

Na rynku pojawił się nowy kurs, który daje wyjątkową możliwość odniesienia sukcesu. Kurs osocza to międzynarodowy zabieg, który odniósł już wielki sukces w terapiach dla coraz większej liczby osób. Jest to zabieg preparatami naturalnymi – PRP to preparat osocza bogatopłytkowego – pozyskiwany z krwi pacjenta. Zabieg sprawia, że skóra jest doskonale odżywiona, odzyskuje poprawę kolorytu i napięcia.

Oferujemy kompleksowy kurs, który uczy, jak przeprowadzać terapię osoczem bogatopłytkowym twarzy, szyi i dekoltu. Kurs prowadzony jest przez dyplomowanych specjalistów i obejmuje część teoretyczną oraz część praktyczną.

Osocze bogatopłytkowe i jego przygotowany preparat jest podstawą wielu zabiegów medycyny estetycznej, takich jak ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek czy leczenie cellulitu. Kurs osocza to innowacyjny i ekscytujący sposób, aby dowiedzieć się, jak można go wykorzystać do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dzięki kursowi osocza możesz być pewien, że doświadczysz najlepszych korzyści terapii osoczem bogatopłytkowym. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii zobaczysz, jak skóra klientów odzyskuje jędrność, nawilżenie i młodość. Postaw na sprawdzone szkolenie z osocza bogatopłytkowego!

Wampirzy lifting szkolenie

Ten kurs, opracowany i zatwierdzony przez fachowców został zaprojektowany w celu zapewnienia kompleksowego wprowadzenia do stosowania osocza bogatopłytkowego (PRP) w medycynie estetycznej.

Chcesz poznać najnowocześniejsze i bezpieczne zabiegi PRP? W takim razie nasz kurs osocza jest dla Ciebie! W naszym centrum urody oferujemy usługi renomowanych estetyków, którzy poprzez profesjonalne szkolenia pomogą Ci stać się dobrym specjalistą w branży, uwzględniając wszelkie czynniki wzrostu potrzebne do osiągnięcia skukcesu. Jako część naszego zespołu pomożemy Ci zrozumieć rynek i oczekiwania klientów w najbliższej przyszłości.

Szkolenia z zakresu medycyny estetycznej mają różne formy. W naszej klinice oferujemy szereg ustalonych terminów dla różnych poziomów kursów, od ogólnych zasad po zaawansowane techniki. Zapewniamy niezbędne umiejętności niezbędne do wykonywania ich pracy, a także dzielimy się naszą wiedzą, aby pomóc im stać się bardziej wydajnymi w miejscu pracy. PRP, czyli preparat pozyskiwany z płytki krwi, z pewnością stanie się jednym z bestsellerów nadchodzących lat!

Osocze bogatopłytkowe szkolenie dla kosmetologów

Osocze bogatopłytkowe jest substancją, którą z powodzeniem można stosować w celu zatrzymania starzenia się skóry i jest obecnie kojarzone właśnie z dziedziną medycyny estetycznej. Zadbaj o urodę pacjentów wstrzykując w skórę osocze bogatopłytkowe, minimalizując nieprzyjemne skutki uboczne dzięki fachowej wiedzy. Nasz kurs zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się profesjonalistą w tej dziedzinie.

Osocze bogatopłytkowe to rodzaj osocza, które znalazło zastosowanie w medycynie estetycznej jako produkt innowacyjny. Na tym kursie dowiesz się prawdy o tym, jak ten zabieg działa na starzenie się skóry i jak wykorzystać go najefektywniej.

Nasze szkolenie z medycyny estetycznej oferuje osobom początkującym i nie tylko nowe podejście do branży kosmetycznej. Oferujemy naszym klientom kompletne plany wykonywania zabiegów, w których jest niezbędne osocze bogatopłytkowe PRP. Zależy nam na rozwoju naszych kursantów poprzez wykorzystanie innowacyjnych technik uczenia się, najnowszych badań i rozwoju w dziedzinie estetyki w zabiegach estetycznych.

Kompletny kurs szkoleniowy, który zawiera wiedzę teoretyczną i praktyczną, dostosowany do osób, które chcą zostać prawdziwymi profesjonalistami. Szkolimy też z mezoterapii igłowej czy powiększania ust – zapraszamy!