To zabieg z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych preparatów – PRP to preparat osocza bogatopłytkowego – otrzymywany z własnej krwi. Zabieg sprawia że skóra jest doskonale odżywiona, odzyskuje poprawę kolorytu i napięcia. Osocze PRP to także zabieg idealnie sprawdzający w wspomaganiu procesów naprawczych organizmu oraz w pomocy gojenia się ran.

Cena

 

2000zł, 1 dzień szkoleniowy

Czas szkolenia

 

8h

Zakres tematyczny szkolenia

  • zasady higieny i BHP
  • anatomia (najważniejsze nerwy, naczynia) praca z główką anatomiczną
  • anatomia skóry twarzy i ciała
  • praca z igłą na skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz na skórze głowy
  • techniki pracy z igłą
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • zasady postępowania po zabiegu
  • pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego
  • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, okolice oka, skórze głowy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

 

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.

Cel szkolenia

 

Celem szkolenia jest nabycia umiejętności pryktycznych oraz wiedzy pozwalających na samodzielne, bezpieczne i zgodne z zasadami wykonanie zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP).

Szkolenie osocze bogatopłytkowe

Celem naszych szkoleń jest przekazanie wiedzy, jak być specjalistą medycyny estetycznej zgodnie z najnowszymi technologiami. Nie chodzi tylko o szkolenia i egzaminy, ale także o rozwój osobisty i radość czerpaną z miłej atmosfery, a także o to, byś zyskała pewność siebie w tej stale rozwijającej się branży.

Nasz program edukacyjny ma na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich estetyków, od studentów po już praktyków. Dlatego oferujemy szkolenie osocze bogatopłytkowe, które staje się coraz popularniejsze. U nas wykonasz kurs z profesjonalnego osocza bogatopłytkowego w dobrej cenie – zapraszamy!

Kurs osocze bogatopłytkowe

Kurs osocza to zabieg z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych preparatów – PRP to preparat osocza bogatopłytkowego – pozyskiwany z własnej krwi. Zabieg sprawia, że skóra jest doskonale zadbana, a co istotne, hamuje procesy starzenia.

Oferujemy kurs z osocza bogatopłytkowego mający na celu przekazanie praktycznych umiejętności i wiedzy do wykonania zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP). Kurs ma na celu przedstawienie bezpiecznej i zgodnej z przepisami metody przeprowadzania zabiegów PRP, co skutkuje otrzymaniem certyfikatu. Zdobądź umiejętności bezpiecznego i samodzielnego przeprowadzenia zabiegu!

Kurs z osoczem bogatopłytkowym to najbardziej kompleksowe, interaktywne i aktualne szkolenie z tego zakresu. Oferujemy najnowsze techniki, materiały i dane naukowe, aby uzyskać bezpieczne, wiarygodne i spójne wyniki. Nasze szkolenia są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć lub rozwinąć karierę w branży kosmetycznej. Oferujemy kursy mistrzowskie, które pomogą Ci poznać branżę kosmetyczną i dowiedzieć się, jak zostać profesjonalistą.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną kosmetyczką, czy wizażystką, a może studentką, szkolenie z zakresu medycyny estetycznej z osocza bogatopłytkowego może okazać się niezbędne. Zostało opracowane z pomocą innych specjalistów z doświadczeniem. Szkolenie zapewni Ci bardzo potrzebną wiedzę i umiejętności, aby wysokie dowolne stanowisko w branży kosmetycznej.

Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą na temat branży medycyny estetycznej. Rynek rośnie, ale kryteria kształcenia wciąż nie są odpowiednie. Chcemy przedstawić Ci plan szkoleń, który pomoże Ci pogłębić wiedzę i standardy branżowe.

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym to zabieg nazywany inaczej volumetrią lub liftingiem „wampirzym”. Te pochodne nazwy, a zwłaszcza ta związana z liftingiem wampirzym ma wytłumaczalne znaczenie. Dzieje się to dlatego, że materiał, który wykorzystuje się do zabiegu na pacjencie, pobierany jest bezpośrednio z jego krwi. Następnie przygotowany już preparat podaje się pacjentowi do tkanek, gdzie zachodzi proces, w którym zostają pobudzone reakcje regeneracyjne danego obszaru ciała pacjenta, na którym zabieg zostaje wykonany. Rewitalizacja skóry to główna zaleta tego zabiegu, Terapia ostrzykiwania osoczem działa naprawczo na tkanki skóry, wzdłuż zmarszczek oraz przyspiesza ich regeneracje, co wpływa zbawiennie na uszkodzone tkanki czy też te, które podlegają już procesowi obumierania, to znaczy starzenia się. Ten rewelacyjny sposób samonaprawy organizmu to innowacja w dziedzinie medycyny estetycznej. Nie mniej jednak aby taki zabieg wykonać, należy przejść odpowiednie szkolenie i nabyć swoistej, ogromnej wiedzy.

Samo osocze bogatopłytkowe znajduje swoje zastosowanie w wielu medycznych dziedzinach. Jest ono doskonałą pomocą w leczeniu ran przewlekłych, sprawdza się również w chirurgi ginekologicznej, ale najczęściej wykorzystuje się je w chirurgii twarzy. To jednak nie wszystkie zastosowania osocza bogatopłytkowego. Używa się go także w medycynie sportowej, podczas wszelkiego rodzaju urazów, jak i w ortopedii. W medycynie estetycznej ten wspaniały sposób leczenia wykorzystuje się głównie w celach naprawczych skóry twarzy, jak i w pomocy podczas leczenia łysienia.

Osoby posiadające nieestetyczne blizny również kwalifikują się na zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, ponieważ przywraca on skórze prawidłowy kolor i sprawia, że staje się ona bardziej jędrna. Głównym czynnikiem, który kwalifikuje pacjentów do zabiegu liftingu „wampirzego” jest zmiana w elastyczności skóry, jej suchość, jak i objawy jej starzenia się, czyli zmarszczki, cienie pod oczami czy też potocznie zwane: „kurze łapki”.

Istnieją dwa rodzaje kursów szkoleniowych z zastosowania osocza bogatopłytkowego – dla osób początkujących i dla osób zaawansowanych. W tym drugim przypadku na tego rodzaju szkolenie zostają przyjmowane jedynie osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym, które posiadają już należytą praktykę w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. Osoby początkujące, które pragną szkolić się w zakresie ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym powinny posiadać przebyte szkolenie choćby z zakresu mezoterapii igłowej.

To, w jaki sposób będzie wyglądał danego rodzaju kurs zależy od stopnia, na który dana osoba się uda, ale również od poszczególnej placówki, która oferuje tego typu usługi. Nie mniej jednak wszystkie szkolenia polegają na dwóch etapach. Najpierw zyskuje się wiedzę teoretyczną, niezbędną do wykonywania zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, a następnie bierze się udział w części praktycznej pod bacznym nadzorem szkoleniowca, gdzie wiedza ta zostaje przełożona na „żywy model”. Choć tego rodzaju szkolenia nie należą do najtańszych i różny jest ich czas trwania, biorąc pod uwagę coraz większą popularność zabiegów medycyny estetycznej i zainteresowanie nimi, jest to bez wątpienia kierunek przyszłościowy, który gwarantuje dobry dochód i wielką wiedzę na temat ludzkiego ciała.

Kurs ostrzykiwania osoczem

Na rynku pojawił się nowy kurs, który daje wyjątkową możliwość odniesienia sukcesu. Kurs osocza to międzynarodowy zabieg, który odniósł już wielki sukces w terapiach dla coraz większej liczby osób. Jest to zabieg preparatami naturalnymi – PRP to preparat osocza bogatopłytkowego – pozyskiwany z krwi pacjenta. Zabieg sprawia, że skóra jest doskonale odżywiona, odzyskuje poprawę kolorytu i napięcia.

Oferujemy kompleksowy kurs, który uczy, jak przeprowadzać terapię osoczem bogatopłytkowym twarzy, szyi i dekoltu. Kurs prowadzony jest przez dyplomowanych specjalistów i obejmuje część teoretyczną oraz część praktyczną.

Osocze bogatopłytkowe i jego przygotowany preparat jest podstawą wielu zabiegów medycyny estetycznej, takich jak ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek czy leczenie cellulitu. Kurs osocza to innowacyjny i ekscytujący sposób, aby dowiedzieć się, jak można go wykorzystać do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dzięki kursowi osocza możesz być pewien, że doświadczysz najlepszych korzyści terapii osoczem bogatopłytkowym. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii zobaczysz, jak skóra klientów odzyskuje jędrność, nawilżenie i młodość. Postaw na sprawdzone szkolenie z osocza bogatopłytkowego!

Wampirzy lifting szkolenie

Ten kurs, opracowany i zatwierdzony przez fachowców został zaprojektowany w celu zapewnienia kompleksowego wprowadzenia do stosowania osocza bogatopłytkowego (PRP) w medycynie estetycznej.

Chcesz poznać najnowocześniejsze i bezpieczne zabiegi PRP? W takim razie nasz kurs osocza jest dla Ciebie! W naszym centrum urody oferujemy usługi renomowanych estetyków, którzy poprzez profesjonalne szkolenia pomogą Ci stać się dobrym specjalistą w branży, uwzględniając wszelkie czynniki wzrostu potrzebne do osiągnięcia skukcesu. Jako część naszego zespołu pomożemy Ci zrozumieć rynek i oczekiwania klientów w najbliższej przyszłości.

Szkolenia z zakresu medycyny estetycznej mają różne formy. W naszej klinice oferujemy szereg ustalonych terminów dla różnych poziomów kursów, od ogólnych zasad po zaawansowane techniki. Zapewniamy niezbędne umiejętności niezbędne do wykonywania ich pracy, a także dzielimy się naszą wiedzą, aby pomóc im stać się bardziej wydajnymi w miejscu pracy. PRP, czyli preparat pozyskiwany z płytki krwi, z pewnością stanie się jednym z bestsellerów nadchodzących lat!

Osocze bogatopłytkowe szkolenie dla kosmetologów

Osocze bogatopłytkowe jest substancją, którą z powodzeniem można stosować w celu zatrzymania starzenia się skóry i jest obecnie kojarzone właśnie z dziedziną medycyny estetycznej. Zadbaj o urodę pacjentów wstrzykując w skórę osocze bogatopłytkowe, minimalizując nieprzyjemne skutki uboczne dzięki fachowej wiedzy. Nasz kurs zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się profesjonalistą w tej dziedzinie.

Osocze bogatopłytkowe to rodzaj osocza, które znalazło zastosowanie w medycynie estetycznej jako produkt innowacyjny. Na tym kursie dowiesz się prawdy o tym, jak ten zabieg działa na starzenie się skóry i jak wykorzystać go najefektywniej.

Nasze szkolenie z medycyny estetycznej oferuje osobom początkującym i nie tylko nowe podejście do branży kosmetycznej. Oferujemy naszym klientom kompletne plany wykonywania zabiegów, w których jest niezbędne osocze bogatopłytkowe PRP. Zależy nam na rozwoju naszych kursantów poprzez wykorzystanie innowacyjnych technik uczenia się, najnowszych badań i rozwoju w dziedzinie estetyki w zabiegach estetycznych.

Kompletny kurs szkoleniowy, który zawiera wiedzę teoretyczną i praktyczną, dostosowany do osób, które chcą zostać prawdziwymi profesjonalistami. Szkolimy też z mezoterapii igłowej czy powiększania ust – zapraszamy!

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.