To zabieg polegający na stymulacji skóry i wywołanie stanu zapalnego za pomocą dermapena. Idealnym rozwiązaniem w okresie jesienno-zimowym jest połączenie mikronakłuć skóry z zastosowaniem peelingów chemicznych. Rezultatem zabiegu jest redukcja blizn potrądzikowych, redukcja drobnych zmarszczek, redukcja przebarwień a także ujędrnienie, napięcie i rozświetlenie skóry.

Cena

 

2500zł, 1 dzień szkoleniowy

Czas szkolenia

 

6-7h

Zakres tematyczny szkolenia

 • zasady higieny i BHP
 • anatomia skóry
 • techniki pracy sprzętami do mezoterapii mikroigłowej (dermapen, dr pen, pen) dostępne 3 sprzęty
  do pracy nad techniką mezoterapii mikroigłowej
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • zasady postępowania po zabiegu, zalecenia dla klienta
 • jak łączyć kwasy z zabiegami mezoterapii mikroigłowej by działać na blizny, przebarwienia, trądzik, ujędrnianie
 • przegląd kwasów stosowanych w technikach łączonych
 • przegląd preparatów do mezoterapii mikroigłowej dostępnych na rynku kosmetycznym
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, okolice oka
 • zabiegi z zastosowaniem kwasów PQGE, BioRePeel, Eyecon, PRX-t33, oraz inne kwasy.

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

 

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.

Cel szkolenia

 

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności praktycznych i wiedzy pozwalających na wykonanie zabiegu mezoterapii mikroigłowej za pomocą dermapena a także nabycie umiejętności połączenia mikronakłuć z peelingiem chemicznym.

Mezoterapia mikroigłowa szkolenie

Jesteśmy ekspertami w szkoleniu specjalistów od urody i mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, więc możesz polegać na naszych profesjonalnych usługach.

Jesteśmy firmą postępową i chcemy zaoferować najlepsze szkolenia jak i zalecenia, które zostały opracowane po wielu latach doświadczeń w dziedzinie medycyny estetycznej Stworzyliśmy specjalny program nauczania dla każdego rodzaju szkolenia, a nasze kursy z mezoterapii mikroigłowej cieszą się coraz większą popularnością – poznaj ich fenomen. Szkolenie z mezoterapii mikroigłowej to inwestycja w przyszłość!

Szkolenie mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na stymulacji skóry i jej odnowie. Idealnym rozwiązaniem w okresie jesienno-zimowym jest połączenie mikronakłuć skóry z użyciem peelingów chemicznych. Efektem zabiegu jest redukcja blizn i przebarwień skóry.

Teraz możesz usunąć zmarszczki, blizny potrądzikowe i inne niedoskonałości za pomocą tego zabiegu, który jest bezpieczny, naturalny i sprawdzony – warto poszerzyć ofertę usług właśnie o mezoterapię. Dzięki naszym wyszkolonym ekspertom i doświadczonym profesjonalistom pomożemy Ci osiągnąć pożądany poziom wykształcenia. Nasz zespół profesjonalistów poprowadzi Cię krok po kroku. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby oferować swoją definicję piękna.

Szkolimy profesjonalistów z branży kosmetycznej w najlepszy sposób, aby zapewnić bezbłędne zabiegi i sprawić, by cały proces przebiegał bez wysiłku. Ucz się jak profesjonalista i spraw, by Twój salon rozwijał się dzięki naszemu kompleksowemu pakietowi szkoleniowemu.

Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu w branży beauty, opracowaliśmy dla Ciebie idealny plan, bazując na wieloletnim własnym doświadczeniu i najlepszych praktykach w branży.

Mezoterapia mikroigłowa to aktualnie jeden z popularniejszych zabiegów, na które decydują się głównie kobiety w każdym wieku. Świadczy to również o coraz to większym zapotrzebowaniu na specjalistów w tym zakresie medycyny estetycznej. Sam zabieg nie jest bardzo inwazyjny, a odbywając się przy pomocy specjalistycznego sprzętu, jest bardzo bezpieczny. To, co najistotniejsze w mezoterapii mikroigłowej, to jej doskonałe działanie na skórę z niedoskonałościami. Dzięki bezpośredniemu podaniu kwasu hialuronowego czy też odpowiedniej dawce substancji odżywczych lub witaminowych, skóra zostaje pobudzona do odbudowy i doskonale nawilżona. To zabieg innowacyjny, który zyskał rzeszę fanów dzięki swojej prostocie i świetnym rezultatom.

Decydując się na kurs obejmujący mezoterapię igłową należy zapoznać się najpierw z możliwościami jakie oferuje dana firma. Samo szkolenie odbywa się na zasadzie dwóch etapów. Najpierw kursant zapozna się ze specjalistyczną wiedzą na temat zabiegu, a następnie odbędzie zajęcia praktyczne z mikronakłuwania pod okiem trenera, dzięki którym sprawdzi się w sztuce wykonywania mezoterapii igłowej. Wiedza teoretyczna pozwoli kursantowi zapoznać się z metodą zabiegu jak i anatomią i fizjologią skóry, co jest niezmiernie istotne, by zabieg wykonywany na pacjencie czy pacjentce przebiegał w sposób odpowiedni i bezpieczny. Kurs pozwoli również zapoznać się z techniką wykonywania zabiegu, jak i z preparatami i ich składem, które są wykorzystywane podczas czynności zabiegowych. Po ukończeniu danego szkolenia kursant posiądzie odpowiednie przygotowanie teoretyczne i praktyczne, by móc wykonywać zabiegi w swoim gabinecie czy też w miejscu zatrudnienia, pozna wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, ale również pozyska certyfikat ukończenia takiego kursu. To właśnie certyfikat jest świadectwem na to, że kursant jest gotów, by zająć się zabiegami mezoterapii igłowej. Bez niego wykonywanie tych czynności jest zabronione. Nasze szkolenia to nie tylko doskonała atmosfera, ale również najlepszej jakości sprzęt i doskonali szkoleniowcy, którzy w przyjaznej atmosferze przeprowadzą osoby zainteresowane przez całość kursu, starając się o to, by pozyskali jak największą wiedzę i jak najdoskonalsze umiejętności zabiegowe.

Nie mniej jednak, decydując się na szkolenie należy pamiętać o tym, że trzeba ku temu posiadać pozyskane już wykształcenie medyczne lub kosmetyczne. Do szkolenia mogą przystąpić osoby, które zajmują się już rynkiem kosmetologi i medycyny estetycznej, a ich głównym celem jest posiadanie jeszcze większej wiedzy i umiejętności, by poszerzyć swoje kompetencje i rozszerzyć działania w zakresie wykonywania zabiegów.

Kurs mezoterapii mikroigłowej

U podstaw każdej osoby odnoszącej sukcesy leży motywacja, determinacja i nauka. Im bardziej zaangażowaną pracę wykonasz, tym lepsze wyniki uzyskasz i zyskasz niesamowitą reputację. Nasze plany szkoleniowe są specjalnie zaprojektowane dla osób z branży kosmetycznej.

Jeśli szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na usunięcie blizn, redukcję przebarwień i odmłodzenie skóry dla swoich klientów, to mezoterapia mikroigłowa jest strzałem w 10. Specjalnym urządzeniem można indywidualnie nakłuwać skórę, a następnie nakładać peelingi. Doskonale sprawdza się w usuwaniu blizn i przywracaniu sprężystości skóry po zaledwie kilku zabiegach.

Nasze programy szkoleniowe są tworzone z myślą o profesjonalistach, ponieważ nasz zespół szkoleniowców posiada stosowne certyfikaty. Podczas gdy większość branży kosmetycznej opiera się na szczęściu i przypadku, nasze plany szkoleniowe opierają się wyłącznie na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i doświadczeniu.

Kurs mezoterapia mikroigłowa online

Tej jesieni i zimy zafunduj klientom najlepszy zabieg mezoterapii mikroigłowej. Jest to zabieg polegający na stymulacji skóry, by była zdrowa, jędrna i nawilżona. Wiele osób, w szczególności panie, w okresie jesienno-zimowym, poświęca dużo czasu na pielęgnację skóry. Skóra jest tak wrażliwa, że należy o nią dbać. Dlatego mezoterapia mikroigłowa to idealne narzędzie do utrzymania równowagi skóry.

Udało nam się stworzyć program szkoleniowy, który stanowi wyjątkową okazję dla wszystkich, którzy chcą rozwijać własny biznes kosmetyczny, niezależnie od tego, czy jest to mały, czy duży salon, w którym estetyka i jakość są podstawą – mezoterapia mikroigłowa kurs to trafny wybór.

Oferujemy kompletny kurs, który obejmuje szeroki zakres tematów, których dotyczy mezoterapia mikroigłowa. Obejmuje wszystkie kluczowe aspekty tej dziedziny, zarówno aspekty praktyczne, jak i teoretyczne. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat poświadczający o kompetencjach i możliwość profesjonalnego wykonywania zabiegu mezoterapii mikroigłowej.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.