Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry, za pomocą igły. To niechirurgiczna metoda do regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Wykorzystuje uraz skórny i stan zapalny do stymulacji naturalnie występujących w skórze procesów regeneracyjnych naskórka i skóry właściwej. Zabieg ten stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Uzyskujemy efekt nawilżonej, promiennej i napiętej skóry.

Cena

 

Mezoterapia I stopień 2500zł, 1 dzień szkoleniowy
Mezoterapia II stopień + lipoliza iniekcyjna 3000zł, 1 dzień szkoleniowy
Pakiet Mezoterapia I i II stopień + lipoliza iniekcyjna 3800zł, 2 dni szkoleniowe dzień po dniu

Czas szkolenia

 

8-9h (1 dzień szkoleniowy)

Zakres tematyczny szkolenia – Mezoterapia igłowa I stopień:

 • zasady higieny i BHP
 • podstawy anatomii (najważniejsze nerwy, naczynia) praca z główką anatomiczną
 • anatomia skóry praca ze skórą
 • techniki pracy z igłą
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • zasady postępowania po zabiegu
 • preparaty do mezoterapii igłowej
 • przegląd substancji aktywnych wykorzystywanych w kosmetologii
 • tworzenie własnych komponentów do mezoterapii igłowej
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, okolice oka

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.
Do udziału w szkoleniu II stopnia, wymagane jest ukończenie szkolenia I stopnia

Mezoterapia igłowa II stopień + lipoliza iniekcyjna:

 • zasady higieny i BHP
 • anatomia skóry, problematyka powstawania rozstępów, blizn, wiotkości skóry
 • techniki pracy z igłą w celu ujędrnienia czy redukcji tkanki tłuszczowej
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii oraz lipolizy iniekcyjnej
 • zasady postępowania po zabiegu, zalecenia dla klienta
 • preparaty do mezoterapii igłowej na ciało
 • przegląd preparatów do lipolizy iniekcyjnej na twarz i ciało
 • przegląd substancji aktywnych i komponentów wykorzystywanych w kosmetologii
 • powikłania po zabiegu
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na brzuch, ramiona, nogi, boczki, podbródek

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na samodzielne i bezpieczne, zgodnie z zasadami wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej.

Dodatkowe informacje o szkoleniu (mezoterapia igłowa)

Mezoterapia igłowa to rewolucyjny zabieg polegający na wstrzykiwaniu igłą w głąb skóry składników aktywnych, co pozwala na regeneracje i odmładzanie w warstwach skóry właściwej. Jest to niechirurgiczne leczenie, które wykorzystuje stany zapalne i urazy, aby uzyskać efekt leczniczy na skórze i pomóc zachować jej elastyczność. W rzeczywistości działa tak dobrze, że można powiedzieć, że jest to jeden z ulubionych zabiegów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od lat pracują w dziedzinie urody i zdrowia. Chcemy pomóc osobom takim jak Ty poprawić jakość i profesjonalizm Twojej kariery, pomóc firmom rozwijać się i prosperować, a także upewnić się, że robimy wszystko, co w naszej mocy, dla osób korzystających z naszych usług. Z nami możesz być pewien, że nasze szkolenia poprawią nie tylko Twoją karierę, ale także Twoje życie.

Szkolenie mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda poprawiająca wygląd skóry i walcząca na przykład z przebarwieniami. Niweluje skutecznie nawet zmarszczki. Nasze produkty do mezoterapii igłowej wykorzystują urazy i stany zapalne skóry do stymulacji naturalnie zachodzących procesów regeneracyjnych skóry. Te potężne składniki są starannie dobrane, aby aktywować produkcję kolagenu, poprawić koloryt i teksturę skóry oraz spowolnić proces starzenia.

Masz dość tych samych starych i przestarzałych metod szkoleniowych? Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w naszej klinice możemy powiedzieć, że opracowaliśmy własne plany szkoleniowe w oparciu o wieloletnie własne doświadczenie i najlepsze międzynarodowe standardy.

Programy szkoleniowe Bio Clinic to kompleksowe plany opracowane na podstawie najnowszych badań naukowych w branży, w tym dermatologii, zabiegów laserowych i nie tylko. Dzięki szerokiej gamie pakietów kursów do wyboru, możesz uzyskać najlepsze możliwe szkolenie w ramach swojego budżetu.

Opracowaliśmy własne plany treningowe w oparciu o wieloletnie własne doświadczenie i najlepsze praktyki branży beauty. Stworzyliśmy miejsce, które może zaoferować wszystko w jednym miejscu, nie tylko do codziennego szkolenia, ale także do ich rozwoju zawodowego i rozwoju kariery. Nasze kursy mezoterapii igłowej to pewna jakość!

Kurs mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Mezoterapia zyskuje na popularności dzięki swojej naturalnej i bezpiecznej technice i okazała się skuteczna dla kobiet i mężczyzn. Zabieg poprawia kondycję skóry regenerując i poprawiając jej wygląd.

Szkolenie z mezoterapii igłowej jest ważnym krokiem w karierze profesjonalisty kosmetycznego. Zebraliśmy 10 lat doświadczenia naszej kliniki i teraz możemy powiedzieć, że wypracowaliśmy własne, unikalne plany szkoleniowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie własne oraz najlepsze praktyki specjalistów.

Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć Twoje cele! Nasz zespół uznanych na całym świecie specjalistów zapewni doskonały, spersonalizowany plan dla wszystkich Twoich potrzeb. Wybierz z szerokiej gamy opcji i jako uczestnik szkolenia ciesz się z miłej atmosfery!

Wiemy, jak wnieść najlepsze szkolenia z kliniki urody do Twojej firmy. Zebraliśmy dziesięcioletnie doświadczenie w branży beauty i teraz, z pełną świadomością, możemy powiedzieć, że oferujemy program szkolenia skrojony na miarę wielu potrzeb. Poznaj tajniki pod okiem szkoleniowca!

Szkolenie mezoterapia igłowa cena

Mezoterapia igłowa to efektywna metoda poprawy wyglądu skóry i stymulacji naturalnej regeneracji skóry. Składniki aktywne są wstrzykiwane w skórę za pomocą igły. Twoi klienci będą zachwyceni nową usługą, która jest nie tylko skuteczna, ale i nie sprawia dużego dyskomfortu!

Nasz zespół działa w branży kosmetycznej od 10 lat, a nasze doświadczenie zebraliśmy, aby tworzyć wysokiej jakości plany szkoleniowe w oparciu o nasze praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Kursy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych profesjonalistów i wierzymy, że będą doskonałym dodatkiem do Twojego rozwoju zawodowego.

Nasz plan szkolenia mezoterapii igłowej opiera się na naszych doświadczeniach z pacjentami oraz czołowymi ekspertami w dziedzinie urody. Bierzemy również pod uwagę najnowsze badania naukowe i aktualne trendy. Jesteśmy pierwszą firmą, która oferuje szereg usług i szyte na miarę plany szkoleniowe dla rynku kosmetycznego i w medycynie estetycznej. Korzystaj kompleksowo z medycyny estetycznej, naucz się odpowiednio dobierać substancje aktywne, poznaj zalety części teoretycznej i praktycznej. Zapraszamy!

Wiemy, czego potrzebuje branża. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na bazie własnego doświadczenia i innych fachowców z różnych krajów. Podczas naszej biznesowej podróży stworzyliśmy program szkoleniowy z wysokiej półki, który pomoże Ci poprawić urodę nawet najbardziej wymagających osób i ułatwi pracę z Twoimi klientami w mniejszym stresie.