Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry, za pomocą igły. To niechirurgiczna metoda do regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Wykorzystuje uraz skórny i stan zapalny do stymulacji naturalnie występujących w skórze procesów regeneracyjnych naskórka i skóry właściwej. Zabieg ten stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Uzyskujemy efekt nawilżonej, promiennej i napiętej skóry.

Cena

 

Mezoterapia I stopień 2500zł, 1 dzień szkoleniowy
Mezoterapia II stopień + lipoliza iniekcyjna 3000zł, 1 dzień szkoleniowy
Pakiet Mezoterapia I i II stopień + lipoliza iniekcyjna 3800zł, 2 dni szkoleniowe dzień po dniu

Czas szkolenia

 

8-9h (1 dzień szkoleniowy)

Zakres tematyczny szkolenia – Mezoterapia igłowa I stopień:

 • zasady higieny i BHP
 • podstawy anatomii (najważniejsze nerwy, naczynia) praca z główką anatomiczną
 • anatomia skóry praca ze skórą
 • techniki pracy z igłą
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • zasady postępowania po zabiegu
 • preparaty do mezoterapii igłowej
 • przegląd substancji aktywnych wykorzystywanych w kosmetologii
 • tworzenie własnych komponentów do mezoterapii igłowej
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, okolice oka

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.
Do udziału w szkoleniu II stopnia, wymagane jest ukończenie szkolenia I stopnia

Mezoterapia igłowa II stopień + lipoliza iniekcyjna:

 • zasady higieny i BHP
 • anatomia skóry, problematyka powstawania rozstępów, blizn, wiotkości skóry
 • techniki pracy z igłą w celu ujędrnienia czy redukcji tkanki tłuszczowej
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii oraz lipolizy iniekcyjnej
 • zasady postępowania po zabiegu, zalecenia dla klienta
 • preparaty do mezoterapii igłowej na ciało
 • przegląd preparatów do lipolizy iniekcyjnej na twarz i ciało
 • przegląd substancji aktywnych i komponentów wykorzystywanych w kosmetologii
 • powikłania po zabiegu
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na brzuch, ramiona, nogi, boczki, podbródek

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na samodzielne i bezpieczne, zgodnie z zasadami wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa szkolenie

Mezoterapia igłowa to rewolucyjny zabieg polegający na wstrzykiwaniu igłą w głąb skóry składników aktywnych, co pozwala na regeneracje i odmładzanie w warstwach skóry właściwej. Jest to niechirurgiczne leczenie, które wykorzystuje stany zapalne i urazy, aby uzyskać efekt leczniczy na skórze i pomóc zachować jej elastyczność. W rzeczywistości działa tak dobrze, że można powiedzieć, że jest to jeden z ulubionych zabiegów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od lat pracują w dziedzinie urody i zdrowia. Chcemy dzięki naszemu szkoleniu pomóc osobom takim jak Ty poprawić jakość i profesjonalizm Twojej kariery, pomóc firmom rozwijać się i prosperować, a także upewnić się, że robimy wszystko, co w naszej mocy dla osób korzystających z naszych usług. Z nami możesz być pewien, że nasze praktyki poprawią nie tylko Twoją karierę, ale także Twoje życie, a technika naszego szkolenia jest na najwyższym poziomie.

Szkolenie mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda poprawiająca wygląd skóry. Niweluje skutecznie nawet zmarszczki. Nasze produkty do mezoterapii igłowej wykorzystują urazy i stany zapalne skóry do stymulacji naturalnie zachodzących procesów regeneracyjnych skóry. Te potężne składniki są starannie dobrane, aby aktywować produkcję kolagenu, poprawić koloryt i teksturę skóry oraz spowolnić proces starzenia.

Masz dość tych samych starych i przestarzałych metod szkoleniowych? Potrzebujesz szkolenia z udziałem profesjonalnych kosmetologów, chcesz poznać tajniki, wskazania i przeciwwskazania, by jak najlepiej wykonywać mezoterapię? Dzięki 10-letniemu doświadczeniu możemy powiedzieć, że opracowaliśmy własne plany szkoleniowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najlepsze międzynarodowe standardy. Nasza mezoterapia igłowa kurs to skarbnica wiedzy, najlepsze preparaty, doskonała diagnoza skóry, omówienie zabiegu, sposoby jak radzić sobie z przebarwieniami, dokładne zalecenia w kwestii zabiegów i doskonałe praktyki.

Programy szkoleniowe Bio Clinic to kompleksowe plany opracowane na podstawie najnowszych badań naukowych w branży, w tym dermatologii, zabiegów laserowych i nie tylko. Dzięki szerokiej gamie pakietów kursów do wyboru, możesz uzyskać najlepsze możliwe szkolenie w ramach swojego budżetu.

Opracowaliśmy własne plany treningowe w oparciu o wieloletnie własne doświadczenie i najlepsze praktyki branży beauty. Stworzyliśmy miejsce, które może zaoferować wszystko w jednym miejscu, nie tylko do codziennego szkolenia, ale także do ich rozwoju zawodowego i rozwoju kariery. Nasze kursy mezoterapii igłowej to pewna jakość!

Mezoterapia igłowa to rodzaj zabiegu, który jest jednym z najpopularniejszych w dziedzinie medycyny estetycznej. Decydują się na niego głównie kobiety niezależnie od posiadanego przez nie wieku. Nie mniej jednak, aby wykonywać tego rodzaju zabieg, należy przejść ku temu odpowiedni rodzaj szkolenia, który przygotuje osobę wykonującą te czynność w sposób należyty, zapewniając bezpieczeństwo pacjentów. Do zabiegu mezoterapii igłowej kwalifikuje się nie pod kątem wieku pacjenta, a w zależności od kondycji jego skóry. To zabieg, który działa pod kątem starzenia się skóry, przywracając jej dawny blask i minimalizując zmarszczki, ale również posiada on działanie prewencyjne. Do zalet mezoterapii igłowej należy również to, że sam zabieg nie trwa długo, bo jedynie 15 – 20 minut. Co więcej, jest to zabieg, który odbywa się bezboleśnie, ponieważ przed samym nakłuwaniem skóry zostaje na nią nałożony krem znieczulający, który zapewnia komfort pacjenta podczas wykonywania czynności zabiegowych.

Medycyna estetyczna stała się w obecnych czasach bardzo popularna. To dla osób decydujących się na tego typu zabiegi nadzieja na to, by przedłużyć sobie młodość dzięki doskonale gładkiej, jędrnej skórze, zwłaszcza skórze twarzy. Coraz to większa ilość gabinetów kosmetycznych czy też salonów zajmujących się medycyną estetyczną wymaga większej ilości specjalistów, którzy wykonują dane zabiegi.

Chcąc podejść do kursu mezoterapii igłowej należy mieć świadomość, że jest to szkolenie przeznaczone dla osób posiadających już wykształcenie kosmetyczne czy też w dziedzinie medycyny estetycznej. Jeśli takie warunki spełniamy, możemy poszerzać swoje horyzonty o kolejną wiedzę i umiejętności. Natomiast chcąc rozpocząć swoją przygodę ze światem medycyny estetycznej, kurs mezoterapij igłowej jest doskonałym wstępem, ponieważ to na jego podstawie wykonuje się większość zabiegów medycyny estetycznej.

Kurs mezoterapii igłowej odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy obejmuje zakres wiedzy teoretycznej, podczas którego kursant zapozna się z technikami zabiegu, specyfikami, jakie wykorzystuje się podczas zabiegów, pozna zastosowanie maszyn wykorzystywanych do zabiegów, jak i zapozna się z tym, kiedy mezoterapia jest wskazana, a kiedy należy jej unikać. Kolejny etap to szkolenie praktyczne, które obejmuje sztukę wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej na żywych modelach.

Dzięki czujnemu oku szkoleniowca, jak i doskonałemu sprzętowi, jaki posiadamy, kursant nauczy się, w jaki sposób sprawnie i jak najmniej inwazyjnie wykonywać zabiegi mezoterapii igłowej. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia osoba biorąca w nim udział otrzyma certyfikat potwierdzający jej zdolności, który będzie wyznacznikiem posiadanej wiedzy i umiejętności i pozwoli kursantowi na to, by wykonywać zabiegi mezoterapii igłowej w swoim gabinecie czy też starać się o stanowisko pracy obejmujące wykonywanie mezoterapii.

Kurs mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda przeprowadzenia zabiegu regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Mezoterapia zyskuje na popularności dzięki swojej naturalnej i bezpiecznej technice medycyny estetycznej i okazała się skuteczna dla kobiet i mężczyzn. Zabieg, dzięki działaniu substancji aktywnych, poprawia kondycję skóry regenerując i poprawiając jej wygląd.

Szkolenie z mezoterapii igłowej jest ważnym krokiem w karierze profesjonalisty kosmetycznego. Zebraliśmy 10 lat doświadczenia naszej kliniki i teraz możemy powiedzieć, że wypracowaliśmy własne, unikalne plany szkoleniowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie własne oraz najlepsze praktyki specjalistów.

Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć Twoje cele! Nasz zespół uznanych na całym świecie specjalistów zapewni doskonały, spersonalizowany plan dla wszystkich Twoich potrzeb. Wybierz z szerokiej gamy opcji i jako uczestnik szkolenia ciesz się z miłej atmosfery!

Wiemy, jak wnieść najlepsze szkolenia z kliniki urody do Twojej firmy. Zebraliśmy dziesięcioletnie doświadczenie w branży beauty i teraz, z pełną świadomością, możemy powiedzieć, że oferujemy program szkolenia skrojony na miarę wielu potrzeb. Poznaj tajniki pod okiem szkoleniowca!

Szkolenie mezoterapia igłowa cena

Mezoterapia igłowa to efektywna metoda poprawy wyglądu skóry i stymulacji naturalnej regeneracji skóry. Składniki aktywne są wstrzykiwane w skórę za pomocą igły. Twoi klienci będą zachwyceni nową usługą, która jest nie tylko skuteczna, ale i nie sprawia dużego dyskomfortu!

Nasz zespół działa w branży kosmetycznej od 10 lat, a nasze doświadczenie zebraliśmy, aby tworzyć wysokiej jakości plany szkoleniowe w oparciu o nasze praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Kursy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych profesjonalistów i wierzymy, że będą doskonałym dodatkiem do Twojego rozwoju zawodowego.

Nasz plan szkolenia mezoterapii igłowej opiera się na naszych doświadczeniach z pacjentami oraz czołowymi ekspertami w dziedzinie urody. Bierzemy również pod uwagę najnowsze badania naukowe i aktualne trendy. Jesteśmy pierwszą firmą, która oferuje szereg usług i szyte na miarę plany szkoleniowe dla rynku kosmetycznego i w medycynie estetycznej. Korzystaj kompleksowo z medycyny estetycznej, naucz się odpowiednio dobierać substancje aktywne, poznaj zalety części teoretycznej i praktycznej. Zapraszamy!

Wiemy, czego potrzebuje branża. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na bazie własnego doświadczenia i innych fachowców z różnych krajów. Podczas naszej biznesowej podróży stworzyliśmy program szkoleniowy z wysokiej półki, który pomoże Ci poprawić urodę nawet najbardziej wymagających osób i ułatwi pracę z Twoimi klientami w mniejszym stresie.

Mezoterapia igłowa efekty

Mezoterapia igłowa to bardzo atrakcyjny i innowacyjny sposób zabiegów w świecie medycyny estetycznej, który pozwala zachować młodość i jędrność skóry, zwłaszcza tej na twarzy i w jej okolicach. Biorąc pod uwagę fakt, że zabieg ten nie jest bolesny, ponieważ przed jego wykonaniem stosuje się maskę znieczulającą, a efekty widać po upływie bardzo krótkiego czasu, z mezoterapii igłowej korzysta wiele osób, chcących poprawić jakość i elastyczność swojej skóry, głównie kobiet. Co więcej, mezoterapia igłowa pozwala również uporać się z innymi przypadłościami takimi jak np. łysienie skóry głowy czy też z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jest ona również stosowana w problemach z cellulitem, jak i podczas występowania na ciele różnego rodzaju rozstępów.

Mezoterapia igłowa to zabieg, który wykonuje się w seriach, podając pod skórę odpowiedni preparat dobrany przez specjalistę, który ocenia stan problemu pacjenta i dopasowuje pod swoje obserwacje odpowiednie leczenie. Sam proces tego rodzaju terapii zwykle dzieli się na trzy etapy, a jego długość zależy od zaistniałego problemu i od postawionej przez specjalistę diagnozy. Co do samego zabiegu mezoterapii wykonywanego na twarzy, efekty terapii widać od razu po wykonaniu zabiegu. To, co rzuca się od w oczy, to zwiększona jędrność i elastyczność skóry, jej gładkość i efekt jej odżywienia oraz zniwelowanie cieni pod oczami, które niejednokrotnie stanowią duży problem dla osób je posiadających.

Co do efektu stosowania mezoterapii igłowej w celu wzrostu włosów na głowie, proces ten trwa dłużej, bo kilka tygodni. Dzieje się tak, ponieważ należy cierpliwie poczekać aż skóra głowy odpowiednio zareaguje na leczenie. Podobny czas oczekiwania występuje podczas działania mezoterapią na cellulit. Zmniejsza się on pod wpływem kilku zabiegów, wtedy możemy oczekiwać widocznych efektów terapii.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.