Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, polegająca na wprowadzeniu za pomocą igły substancji powodujących likwidację komórek tłuszczowych. Lipoliza ciała czy podbródka to idealny pomysł, gdy skóra wymaga pomocy w kształtowaniu sylwetki.

Cena

 

1500zł

Czas szkolenia

 

7-8h, 1 dzień szkoleniowy

Zakres tematyczny szkolenia

  • zasady higieny i BHP
  • anatomia skóry
  • przegląd preparatów do lipolizy iniekcyjnej i substancji aktywnych redukujących tkankę tłuszczową
  • techniki stosowane do zabiegu
  • wskazania i przeciwwskazania
  • zalecenia pozabiegowe
  • dodatkowy preparat stosowany po redukcji tkanki tłuszczowej w celu ujędrnienia i otrzymania lepszych efektów
  • techniki łączone jakie zabiegi można łączyć z lipolizą iniekcyjną, a jakie są zabronione
  • powikłania po zabiegu
  • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na brzuch, ramiona, nogi, boczki, podbródek

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

 

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.

Cel szkolenia

 

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych pozwalające na wykonanie samodzielnie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Dodatkowe informacje o szkoleniu (lipoza iniekcyjna)

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, polegająca na wprowadzeniu za pomocą igły substancji, które powodują eliminację komórek tłuszczowych. Ważne jest to, że tę metodę można wykonać na dowolnej części ciała lub brodzie – w tym na twarzy i szyi.

Wielu klientów jest zachwyconych metodą lipolizy, która opiera się na działaniu specjalnych substancji powodujących eliminację komórek tłuszczowych. Ten proces jest naprawdę skuteczny i efektywny, więc warto poszerzyć swój zakres usług właśnie o lipolizję iniekcyjną. Z tego względu oferujemy szkolenia z lipolizy iniekcyjnej, które profesjonalnie eliminują tkankę tłuszczową. Poznaj ofertę naszej kliniki!

Szkolenie lipoliza iniekcyjna

Najskuteczniejszą metodą bezinwazyjnego zabiegu lipolizy jest wstrzykiwanie substancji powodujących rozpad komórek tłuszczowych. Skóra lub podbródek jest idealnym kandydatem do tej techniki, która wykazała doskonałe wyniki i długoterminowe korzyści zarówno w zakresie poprawy estetycznej, jak i funkcjonalnej.

Ten atrakcyjny zabieg lipolizy wykonywany jest z kilku powodów: gdy dana osoba chce wyeliminować tłuszcz z organizmu, efekty są trwałe i utrzymują się przez kilka miesięcy; okres rekonwalescencji jest krótki i pacjent może bez ograniczeń wrócić do swoich codziennych zajęć.

Dlatego szkolenie z lipolizy iniekcyjnej to zaawansowane postępowanie wysokiej jakości przeznaczone do ukierunkowanej lipolizy, które powinni poznać wszyscy w branży medycyny estetycznej. Nasz zespół profesjonalistów stworzył własne szkolenia z medycyny estetycznej dla tych, którzy chcą otrzymać certyfikat, ale przede wszystkim zyskać świetne umiejętności.

Kurs lipoliza iniekcyjna

Wiele osób szuka szybkiego, bezbolesnego sposobu na pozbycie się tłuszczu z brzucha bez konieczności stosowania operacji lub innych inwazyjnych, niebezpiecznych procedur. Teraz można osiągnąć ten efekt za pomocą lipolizy iniekcyjnej.

Ta nowa metoda jest nieinwazyjnym zabiegiem, który wykorzystuje igłę wkłutą w skórę w celu skutecznego rozbicia komórek tłuszczowych. Dzięki temu tkanka tłuszczowa jest efektywnie likwidowana, to jeden z najpopularniejszych zabiegów, dlatego lipoliza iniekcyjna szkolenie jest niezbędne, jeśli chcesz stale poszerzać grono klientów.

Lipoliza odnosi się do procesu spalania tłuszczu w organizmie i polega na wprowadzaniu za pomocą igły substancji, które powodują rozbicie tkanki tłuszczowej. Lipoliza ciała lub podbródka nie wiąże się z trudną rekonwalescencją, co jest dodatkowym atutem dla klientów.

Na bieżąco wprowadzamy nasze plany szkoleniowe, w których chcemy przekazywać profesjonalną wiedzę, która będzie oparta o najlepsze i najnowocześniejsze metody szkolenia estetycznego, uwzględniające postęp medycyny estetycznej.

Lipoliza iniekcyjna szkolenie online

Lipoliza ust i podbródka to idealny pomysł na poszerzenie zakresu usług. Jakie są wskazania dla lipolizy? Podaruj klientkom szczuplejszy wygląd, zmniejszając rozmiar komórek tłuszczowych i zwiększając produkcję kolagenu – postaw na kurs lipolizy iniekcyjnej. Część praktyczna i teoretyczna spełnią Twoje oczekiwania.

Przygotuj się na spalanie tłuszczu dzięki szkoleniu lipolizy, które polega na wstrzyknięciu w ciało lub podbródek substancji powodującej eliminację komórek tłuszczowych. Zapewniamy najlepszą wydajność naszym klientom i całej branży kosmetycznej. Szkolimy konkretne obszary specjalizacji, zarówno w zakresie ciała, jak i twarzy. Doświadczenie naszych ekspertów w połączeniu z profesjonalnym podejściem pozwala na wykonanie wyjątkowej usługi estetycznej przy jednoczesnym zaproponowaniu skutecznych metod szkoleniowych.

Poznaj najnowocześniejsze zabiegi w medycynie estetycznej i kosmetologii dzięki naszej ofercie szkoleniowej. Podaruj klientkom szczuplejszy brzuch i wymodelowaną sylwetkę za sprawą profesjonalnej lipolizy iniekcyjnej – zadbaj o swoje kompetencje z Bio Clinic!