Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, polegająca na wprowadzeniu za pomocą igły substancji powodujących likwidację komórek tłuszczowych. Lipoliza ciała czy podbródka to idealny pomysł, gdy skóra wymaga pomocy w kształtowaniu sylwetki.

Cena

 

1500zł

Czas szkolenia

 

7-8h, 1 dzień szkoleniowy

Zakres tematyczny szkolenia

  • zasady higieny i BHP
  • anatomia skóry
  • przegląd preparatów do lipolizy iniekcyjnej i substancji aktywnych redukujących tkankę tłuszczową
  • techniki stosowane do zabiegu
  • wskazania i przeciwwskazania
  • zalecenia pozabiegowe
  • dodatkowy preparat stosowany po redukcji tkanki tłuszczowej w celu ujędrnienia i otrzymania lepszych efektów
  • techniki łączone jakie zabiegi można łączyć z lipolizą iniekcyjną, a jakie są zabronione
  • powikłania po zabiegu
  • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na brzuch, ramiona, nogi, boczki, podbródek

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

 

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.

Cel szkolenia

 

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych pozwalające na wykonanie samodzielnie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna szkolenie

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, polegająca na wprowadzeniu za pomocą igły substancji, które powodują eliminację komórek tłuszczowych. Ważne jest to, że tę metodę można wykonać na dowolnej części ciała lub brodzie – w tym na twarzy i szyi.

Wielu klientów jest zachwyconych metodą lipolizy, która opiera się na działaniu specjalnych substancji powodujących eliminację komórek tłuszczowych. Ten proces jest naprawdę skuteczny i efektywny, więc warto poszerzyć swój zakres usług właśnie o lipolizję iniekcyjną. Z tego względu oferujemy szkolenia z lipolizy iniekcyjnej, które profesjonalnie eliminują tkankę tłuszczową. Poznaj ofertę naszej kliniki!

Szkolenie lipoliza iniekcyjna

Najskuteczniejszą metodą bezinwazyjnego zabiegu lipolizy jest wstrzykiwanie substancji powodujących rozpad komórek tłuszczowych. Skóra lub podbródek jest idealnym kandydatem do tej techniki, która wykazała doskonałe wyniki i długoterminowe korzyści zarówno w zakresie poprawy estetycznej, jak i funkcjonalnej.

Ten atrakcyjny zabieg lipolizy wykonywany jest z kilku powodów: gdy dana osoba chce wyeliminować tłuszcz z organizmu, efekty są trwałe i utrzymują się przez kilka miesięcy; okres rekonwalescencji jest krótki i pacjent może bez ograniczeń wrócić do swoich codziennych zajęć.

Dlatego szkolenie z lipolizy iniekcyjnej to zaawansowane postępowanie wysokiej jakości przeznaczone do ukierunkowanej lipolizy, które powinni poznać wszyscy w branży medycyny estetycznej. Nasz zespół profesjonalistów stworzył własne szkolenia z medycyny estetycznej dla tych, którzy chcą otrzymać certyfikat, ale przede wszystkim zyskać świetne umiejętności.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy zmagają się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. To, co w nim najistotniejsze, to możliwość modelowania sylwetki pacjenta, które polega na wprowadzaniu w miejsca tego wymagające zastrzyków z substancji, która finalnie likwiduje komórki tłuszczowe. Zabieg ten działa na zasadzie rozpuszczania tłuszczu, który następnie poddawany jest w organizmie procesowi przemiany materii i zostaje wydalony z organizmu. Wiele osób, mimo wprowadzanych w swoje nawyki zdrowych diet i ćwiczeń fizycznych ma wielkie trudności z utratą wagi czy też z pozbyciem się tłuszczu z poszczególnych części ciała, co wynika głównie z podatności genetycznych. Dzięki lipolizie iniekcyjnej osoby takie mogą spełnić swoje marzenia o zdrowej, szczupłej i wymarzonej sylwetce.

Lipoliza iniekcyjna stała się doskonałym zastępnikiem jakże nieprzyjemnych i bolesnych zabiegów odsysania tłuszczu nazywanych fachowo liposukcją. Ta nowoczesna metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej zdobyła wielką popularność na całym świecie dzięki temu, że jest bezpieczna, niedroga i nieinwazyjna, a efekty dzięki jej zastosowaniu wzbudzają zachwyt wśród pacjentów. Zabieg lipolizy dedykowany jest głównie osobom, które zmagają się z nadmiarem tłuszczu w danym obrębie ciała. Pomaga on usunąć niewygodne „fałdki” tłuszczu, których bardzo trudno pozbyć się ćwiczeniami fizycznymi czy też dietą. Należy jednak pamiętać, że zabieg ten nie jest skuteczny w sytuacjach, kiedy osoba otyła zmaga się z rozległą otyłością, często wynikającą z chorób z tym związanych.

Kursy skupiające się na nauce lipolizy iniekcyjnej to tak zwane „szkolenia”, podczas których osoby zainteresowane zyskują wiedzę na temat nieoperacyjnych zabiegów usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z poszczególnych miejsc na ciele pacjenta. Nie mniej jednak należy pamiętać, że szkolenie takie przeznaczone jest dla osób, które posiadają wykształcenie kosmetyczne czy medyczne. Samo lipoliza szkolenie w języku polskim dzieli się na dwie części – teoretyczna i praktyczną. Z części teoretycznej kursant wyniesie potrzebną wiedzę na temat samego zabiegu i jego wykonywania, a podczas części praktycznej będzie on mógł, pod czujnym okiem szkoleniowca, przeprowadzić samodzielne wykonanie zabiegu lipolizy iniekcyjnej na „żywych modelach”, by doskonalić swoje umiejętności i wprowadzić je finalnie do własnego gabinetu czy też zmienić swoje stanowisko pracy. Skupiając się na branży medycyny estetycznej, szkolenia z lipolizy obejmuje głównie naukę usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc takich jak brzuch, uda, podbródek, plecy czy miejsca pod kolanami. Kursant dowie się podczas kursu, w jaki sposób wykonywać sam zabieg, aby był on bezpieczny dla pacjenta, ale również jak dobierać odpowiednią ilość składników w poszczególnych przypadkach, jakie stosować preparaty i jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu, co jest głównym problemem osób rozpoczynających przygodę z tym rodzajem zabiegów.

Kurs lipoliza iniekcyjna

Wiele osób szuka szybkiego, bezbolesnego sposobu na pozbycie się tłuszczu z brzucha bez konieczności stosowania operacji lub innych inwazyjnych, niebezpiecznych procedur. Teraz można osiągnąć ten efekt za pomocą lipolizy iniekcyjnej.

Ta nowa metoda jest nieinwazyjnym zabiegiem, który wykorzystuje igłę wkłutą w skórę w celu skutecznego rozbicia komórek tłuszczowych. Dzięki temu tkanka tłuszczowa jest efektywnie likwidowana, to jeden z najpopularniejszych zabiegów, dlatego lipoliza iniekcyjna szkolenie jest niezbędne, jeśli chcesz stale poszerzać grono klientów.

Lipoliza odnosi się do procesu spalania tłuszczu w organizmie i polega na wprowadzaniu za pomocą igły substancji, które powodują rozbicie tkanki tłuszczowej. Lipoliza ciała lub podbródka nie wiąże się z trudną rekonwalescencją, co jest dodatkowym atutem dla klientów.

Na bieżąco wprowadzamy nasze plany szkoleniowe, w których chcemy przekazywać profesjonalną wiedzę, która będzie oparta o najlepsze i najnowocześniejsze metody szkolenia estetycznego, uwzględniające postęp medycyny estetycznej.

Lipoliza iniekcyjna szkolenie online

Lipoliza ust i podbródka to idealny pomysł na poszerzenie zakresu usług. Jakie są wskazania dla lipolizy? Podaruj klientkom szczuplejszy wygląd, zmniejszając rozmiar komórek tłuszczowych i zwiększając produkcję kolagenu – postaw na kurs lipolizy iniekcyjnej. Część praktyczna i teoretyczna spełnią Twoje oczekiwania.

Przygotuj się na spalanie tłuszczu dzięki szkoleniu lipolizy, które polega na wstrzyknięciu w ciało lub podbródek substancji powodującej eliminację komórek tłuszczowych. Zapewniamy najlepszą wydajność naszym klientom i całej branży kosmetycznej. Szkolimy konkretne obszary specjalizacji, zarówno w zakresie ciała, jak i twarzy. Doświadczenie naszych ekspertów w połączeniu z profesjonalnym podejściem pozwala na wykonanie wyjątkowej usługi estetycznej przy jednoczesnym zaproponowaniu skutecznych metod szkoleniowych.

Poznaj najnowocześniejsze zabiegi w medycynie estetycznej i kosmetologii dzięki naszej ofercie szkoleniowej. Podaruj klientkom szczuplejszy brzuch i wymodelowaną sylwetkę za sprawą profesjonalnej lipolizy iniekcyjnej – zadbaj o swoje kompetencje z Bio Clinic!

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.