Biostymulatory tkankowe to jedne z najbardziej nowoczesnych i popularnych preparatów na rynku kosmetycznym. Główną funkcją zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych jest stymulacja skóry do jej regeneracji, produkcji kolagenu i elastyny poprzez pobudzenie fibroblastów. Rezultatem zabiegu jest zagęszczenie skóry i tym samym niwelowanie zmarszczek i widocznych bruzd.

Cena

 

Biostymulatory tkankowe I stopień 4000zł, 1 dzień szkoleniowy
Biostymulatory tkankowe II stopień zaawansowane techniki + stymulatory na ciało, 3500zł
Pakiet Biostymulatory tkankowe I i II stopień 7000zł (szkolenie I i II stopnia nie może zostać zrealizowane dzień po dniu, pakiet I i II stopnia realizowane jest w odstępie 3-5 tygodni)

Czas szkolenia

 

10-12h (1 dzień szkoleniowy)

Zakres tematyczny szkolenia – Stymulatory tkankowe I stopień:

 • zasady higieny i BHP
 • anatomia (najważniejsze nerwy, naczynia) praca z główką anatomiczną
 • anatomia skóry
 • techniki pracy z igłą (kilka technik pokazywana na konkretnym preparacie zależnie od problematyki)
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • zasady postępowania po zabiegu
 • przegląd preparatów stosowanych do ujędrniania, poprawy owalu twarzy, zagęszczenia skóry, redukcji bruzd,
 • techniki łączone wykorzystując stymulatory tkankowe
 • przegląd substancji aktywnych wykorzystywanych w preparatach, podział stymulatorów tkankowych
 • tworzenie własnych procedur zabiegowych z wykorzystywaniem dostępnych preparatów
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na modelkach) zabiegi wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, okolice oka

 

Na szkoleniu I stopnia stymulatorów tkankowych będą pokazywane preparaty (Sunekos 200 i 1200, Lumi Eye, TWAC booster, TWAS eye, Nucleofill, Nithya, Neuvia, Ejal 40, i kilka preparatów niespodzianka)

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wymagania uczestnictwa w szkoleniu

 

Ukończenie szkoły kosmetycznej, technika kosmetycznego, kosmetologii, studiów lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapii, ratownictwa medycznego lub w czasie studiów.
Do udziału w szkoleniu II stopnia, wymagane jest ukończenie szkolenia I stopnia.

Stymulatory tkankowe II stopień zaawansowane techniki + stymulatory na ciało:

 • zasady higieny i BHP
 • anatomia (najważniejsze nerwy, naczynia) praca z główką anatomiczną
 • anatomia skóry twarzy i ciała
 • techniki pracy z igłą (kilka technik pokazywana na konkretnym preparacie zależnie od problematyki)
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • zasady postępowania po zabiegu
 • technika 5 punktów
 • przegląd preparatów stosowanych do ujędrniania, poprawy owalu twarzy, zagęszczenia skóry,
 • redukcji bruzd,
 • przegląd preparatów stosowanych na ciało w celu poprawienia kondycji skóry
 • techniki łączone wykorzystując stymulatory tkankowe
 • przegląd substancji aktywnych wykorzystywanych w preparatach, podział stymulatorów tkankowych
 • tworzenie własnych procedur zabiegowych z wykorzystywaniem dostępnych preparatów
 • samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników pod okiem szkoleniowca (praca na
  modelkach) zabiegi wykonywane są brzuchu, ramionach, kolanach, dekolcie, dłoniach, bliznach i
  rozstępach

 

Na szkoleniu I stopnia stymulatorów tkankowych będą pokazywane preparaty (Sunekos 1200 technika specjalna, Sunekos body, Profhilo, Profhilo body, Re:modeling, Vitaran, Nithya)

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności praktycznych i wiedzy pozwalających na samodzielne, bezpieczne i zgodne z wszystkimi zasadami wykonanie zabiegu z wykorzystaniem biostymulatorów tkankowych.

Dodatkowe informacje o szkoleniu (biostymulatory tkankowe)

Biostymulatory tkankowe to wyjątkowe preparaty, które są szeroko stosowane przez dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej. Biostymulatory tkankowe to jedne z najnowocześniejszych i najpopularniejszych preparatów na rynku kosmetycznym. Główną funkcją zabiegu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych jest pobudzenie skóry do regeneracji, produkcji kolagenu i elastyny oraz nadanie młodszego wyglądu.

Dlatego poszerzyliśmy ofertę o szkolenia z biostymulatorów tkankowych. Opracowujemy kursy dla dziedzin medycyny estetycznej i medycznej, z naciskiem na holistyczne podejście i urodę. Wraz z rozwojem silnego zrozumienia estetycznego mamy coraz ciekawsze rozwiązania szkoleniowe – zapraszamy!

Szkolenie biostymulatory tkankowe

Główną funkcją stosowania biostymulatorów tkankowych jest pobudzenie skóry do regeneracji, produkcja kolagenu i elastyny poprzez regenerację. Stosowanie biostymulatorów tkankowych pomoże poprawić estetyczny wygląd skóry oraz sprawić, że stanie się ona gładsza, zdrowsza i piękniejsza.

Szkolenie stymulatory tkankowe to kompleksowy kurs mający na celu przekazanie Ci niezbędnych umiejętności i wiedzy do pracy jako specjalista w dziedzinie estetyki. Program szkolenia estetycznego został opracowany, aby zapewnić Ci wszystkie niezbędne umiejętności, wiedzę i doświadczenie potrzebne do zdobycia wysokiego uznania w branży kosmetycznej.

Szkolenie stymulatory tkankowe ma nowe zobowiązanie do zapewnienia najlepszych możliwych planów przekazania wiedzy w swoich dziedzinach. Zgromadziliśmy własne doświadczenie przez lata badań i opracowaliśmy wysokiej jakości plany i programy szkoleniowe, które pomogą im osiągnąć najlepsze możliwe wyniki.

Szkolenie stymulatory tkankowe to rewolucyjny sposób na odwrócenie oznak starzenia. Wiemy, że aby osiągnąć naturalne i trwałe piękno, trzeba nieustannie poszerzać zakres usług. Stymulator tkankowy gwarantuje wzrost poziomu kolagenu w skórze oraz ukrwienie całego ciała, spowalniając procesy starzenia. Poznasz tajniki części praktycznej, które uzupełnia część teoretyczna. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat. Zapraszamy!

Kurs biostymulatory tkankowe

Wysokiej jakości stymulatory tkankowe dostarczają silnych i naturalnych składników, które stymulują skórę do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. Stosowanie takiego produktu to dobry sposób na odżywienie skóry, zwiększenie produkcji kolagenu, spłycenie zmarszczek i wspomagania codziennej pielęgnacji.

Aktywne składniki, jakie mają biostymulatory tkankowe, pomagają przedłużyć młodość skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej elastyczna, gładsza i wygląda młodziej. Stanowią doskonałe uzupełnienie każdej oferty salonu medycyny estetycznej.

Nasze szkolenia oparte są na wieloletnim doświadczeniu akademickim i zawodowym oraz zebraliśmy najlepsze techniki z branży kosmetycznej, aby opracować kompleksowy plan dla Twojego biznesu Nasze szkolenia pomogą Ci zdecydować, jak oferować coraz lepsze usługi w nowy sposób i jak usprawnić swoją pracę.

Wierzymy, że każdy ma prawo być zdrowy, piękny i zadbany – Twoi klienci zasługują na to, co najlepsze! Dlatego oferujemy kurs, który nie tylko zapewnia dostęp do naszego profesjonalnego zespołu ekspertów, ale jest także łatwym sposobem na zaspokojenie konkretnych potrzeb dzięki spersonalizowanym treściom i natychmiastowemu dostępowi.

Te nowoczesne i modne zabiegi to doskonały wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Niezależnie od tego, czy szukasz dla klientów odmłodzenia, profilaktyki, czy szybkiej naprawy, stymulatory tkankowe z pewnością pomogą osiągnąć upragniony efekt.