Sunekos body

Sunekos Body to preparat, który opiera się na działaniu kwasu hialuronowego o niskiej gęstości, a ten natomiast połączony jest z kompleksem aż sześciu aminokwasów. W jego skład wchodzi glicyna, l-prolina, l-lizyna, l-leucyna, l-alanina i l-wanila. Ten bardzo bogaty skład specyfiku wpływa na macierz pozakomórkową, co w efekcie sprawia, że działa on zbawiennie na wiotczenie skóry, jak i doskonale radzi sobie z rozstępami. Sunekos Body to również idealna pomoc medyczna w problemach takich jak wiotkość ramion, kolan, brzucha czy też wewnętrznej części ud. Preparat działa na zasadzie stymulacji wewnętrznych struktur skóry, co prowadzi do produkcji przez nią kolagenu, ale również elastyny, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Sunekos body ma na celu przeciwdziałania zwiotczeniu skóry oraz rozstępów na niej występujących, jak i regenerację macierzy pozakomórkowej. Zawarty w nim niskiej gęstości kwas hialuronowy zapobiega wiotkości skóry i sprzyja jędrności skóry.

Sunekos body cena zabiegu

Sunekos Body to jeden z dwóch możliwych zabiegów z zastosowaniem tego preparatu. Sunekos Body skutecznie uzupełnia zabieg Sunekos na twarz, a oba te zabiegi podbijają rynek medycyny estetycznej dzięki ich doskonałemu działaniu i spektakularnym efektom. To preparaty zawierające kwas hiularonowy, jak i w odpowiedni sposób dobrane do siebie aminokwasy, które podane podskórnie za pomocą zabiegu mezoterapii, w doskonały sposób regulują macierz pozakomórkową. Oznacza to, że skutecznie pobudzają one działanie fibroblastów, tym samym zwiększając naturalną produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie daje to promienną, elastyczną i odmłodzoną skórę. Preparat przeznaczony jest dla osób w różnym wieku i dla potrzeb skóry ciała bez względu na rodzaj skóry. Poprawia on jędrność skóry, a zawarty w nim kwas hialuronowy niweluje wiotkości skóry występujące w różnych miejscach, np. od wewnętrznej strony ud. Sunekos body wpływa na regenerację macierzy pozakomórkowej w celu przeciwdziałania zwiotczeniu skóry oraz rozstępów spowodowanych różnymi działaniami.

Sunekos body cena

Nasze gabinety posiadają najlepszej jakości sprzęt, jak i wykwalifikowany odpowiednio personel, aby każdy z zabiegów wykonywanych na naszych pacjentach przebiegał w sposób jak najbardziej skuteczny i fachowy. Posiadamy szeroką ofertę zabiegową przy zastosowaniu różnego rodzaju preparatów, które działają na poszczególne problemy skórne. Koszt zabiegu Sunekos Body to 1800 zł. Oferujemy państwu konsultację lekarską w celu przeprowadzenia wywiadu medycznego poprzedzającego zabieg, na którego podstawie lekarz wyznaczy ilość zabiegów i odpowiednie dawki preparatu, jak i zapewniamy bezpieczeństwo wykonywania zabiegu.

Sunekos body efekty

Zabieg z zastosowaniem Sunekos Body odbywa się na zasadzie podania specyfiku za pomocą igły w postaci iniekcji. Po zabiegu, w zależności od potrzeby i samopoczucia pacjenta, wykonuje się delikatny masaż, który ma za zadanie polepszyć rozprowadzenie się produktu pod skórą pacjenta. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, jak i bezpieczny. W zależności od rodzaju skóry u niektórych z pacjentów po wykonaniu iniekcji może pojawić się delikatny obrzęk, nie mniej jednak objawy te mijają po maksymalnie trzech dniach.

Główne zalety preparatu Sunekos, jak i efekty, które za sobą niesie to przede wszystkim: poprawa elastyczności skóry, zmniejszenie blizn i rozstępów, działanie przeciwstarzeniowe, redukcja zmarszczek płytkich i mimicznych, nawilżenie skóry i przywrócenie jej promiennego wyglądu. Dzięki Sunekos wewnętrzna strona ud jak i inne partie ciała stają się jędrniejsze i piękniejsze. Pod względem potrzeb skóry ciała glicyna l zawarta w preparacie doskonale wpływa na regenerację skóry oraz sprzyja elastyczności i jędrności skóry. Unikalna kompozycja preparatu pozwala również odzyskać magnetyczne spojrzenie i piękny wygląd skóry ciała jak i tej wokół oczu.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!