Sunekos 200

Sunekos to preparat, który zawiera w swoim składzie specyficzne połączenie aminokwasów, jak i nieusieciowany kwas hialuronowy. Działa on na zasadzie zabiegu mezoterapii, która bardzo skutecznie pobudza wszystkie fibroblasty do tego, by wytwarzały one nowe źródło kolagenu i elastyny. Dzięki swojemu specyficznemu działaniu poprzez odpowiednie proporcje zawartych w preparacie składników, terapia preparatem działa bardzo skutecznie na wygładzenie zmarszczek i regenerację macierzy pozakomórkowej, która to wykorzystywana jest w procesie biogenezy skóry.

Preparat stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, co wpływa kojąco na stany zapalne skóry. System regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry prowadzi do wygładzenia zmarszczek i regenerację powierzchownych warstw skóry.

Terapia zastosowana przy użyciu Sunekos działa wszechstronnie. Powoduje ona efekt odmłodzenia i głębokiej rewitalizacji skóry. Preparat ten działa bardzo naturalnie, wygładzając powstałe na twarzy zmarszczki, nie mniej jednak Sunekos można również z powodzeniem stosować w okolicę dłoni, oczu, dekoltu, szyi, jak i innych części ciała, w których nastąpiło zmniejszenie bądź utracenie elastyny i kolagenu.

Sunekos pod oczy

Innowacyjny preparat, który łączy w sobie działanie kolagenu typu I i elastyny, doskonale sprawdza się jako silnie regeneracyjna pomoc w problemach z delikatną skórą wokół oczu. Fizjologicznie miejsca te są ubogie w kolagen i elastynę, a co za tym idzie, bardzo szybko tracą na swojej jędrności i sprężystości, co powoduje widoczne oznaki starzenia się skóry pod oczami, jak i jej zmatowienie. Dzięki doskonałemu składowi, jaki posiada Sunekos, skóra w tych miejscach po zastosowaniu mezoterapii z użyciem tego produktu staje się jędrna, gładka i elastyczna. Pierwsze efekty kuracji można zauważyć zaraz po jej wykonaniu. Oko odzyskuje swój naturalny kształt, staje się pełniejsze, a skóra wokół niego nabiera świeżości i promienności. Preparat z kwasem hialuronowym dostosowany jest proporcjonalnie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Sunekos 200 powoduje wygładzenie zmarszczek, stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Sunekos 200 niweluje również oznaki powstawania blizn przerostowych, a ilość preparatu dopasowana na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta rozprawia się z mniej widocznymi zmarszczkami jak i tymi głębokimi zmarszczkami.

Sunekos 200 pod oczy

Dzięki doskonałej czystości preparatu Sunekos można go z powodzeniem stosować nie tylko pod oczy, ale również na jeszcze delikatniejszą, wręcz pergaminową skórę powiek. Ten innowacyjny specyfik wykazuje swoim działaniem bardzo wysoką skuteczność u pacjentów, którzy zastosowali kurację Sunekos. Zabiegi można przeprowadzać z powodzeniem bez względu na wiek pacjenta, nie mniej jednak należy pamiętać, że efekty kuracji u każdego wyglądają nieco inaczej. Osoby młodsze będą widziały rezultaty o wiele szybciej niż osoby np. po 60 roku życia. Im skóra starsza, tym wymaga większej ilości zabiegów ze względu na silniejsze działanie upływu czasu i głębsze zmarszczki. Metoda iniekcji dobierana jest indywidualnie przez lekarza prowadzącego, który to wykonuje podanie preparatu.

Sunekos dzieli się na dwa rodzaje. Senekos 200 to propozycja dla młodszych pacjentów, którzy posiadają nieco mniejsze, widoczne oznaki starzenia się skóry, a Sunekos 1200 dedykowany jest pacjentom starszym, u których zmiany w skórze są już zaawansowane, a widoczne zmarszczki o wiele mocniej zarysowane.

Sunekos przed i po

Sam zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania przez pacjenta. To, co bardzo ważne, to konsultacja przed zabiegiem z lekarzem medycyny estetycznej, który to zapozna się z typem skóry pacjenta, jej niedoskonałościami, przeprowadzi z pacjentem odpowiedni wywiad lekarski i na tej podstawie dopasuje rodzaj kuracji i częstotliwość zabiegów. Każdy pacjent to indywidualna kuracja, którą należy starannie zaplanować, jak i wysłuchać oczekiwań pacjenta.

Po wykonaniu zabiegu pierwsze jego efekty, choć nie w pełni osiągnięte, można zobaczyć odrazu. Należy pamiętać, że preparat podany w formie mezoterapii potrzebuje trochę czasu na swoje działanie, dlatego też finalne efekty terapii zaczynają być widoczne 10 dni po przeprowadzonym zabiegu. Skóra staje się wówczas bardziej nawilżona, zmniejszają się zmarszczki, a ostateczny, pełny efekt mezoterapii z zastosowaniem Sunekos utrzymuje się do 6 miesięcy. To, co warto wiedzieć, to fakt, że tuż po zabiegu pacjent może odczuwać lekki obrzęk miejsca, na którym została zastosowana kuracja, który mija po około 3 dniach. Nie mniej jednak nie przeszkadza to w wykonywaniu codziennych zajęć, do których można z powodzeniem wrócić od razu po wyjściu z gabinetu. Na same efekty ujędrnienia należy poczekać, ale są one tak spektakularne, że warto.

Sunekos 200 cena

Terapia Sunekos to rodzaj kuracji, która obejmuje kilka zabiegów. Ich ilość, jak i częstotliwość ich powtarzania ustala się indywidualnie, w zależności od celu, jaki chce pacjent osiągnąć. Sam rodzaj terapii, ze względu na dany rodzaj skóry pacjenta, może odbywać się przy użyciu jednego rodzaju specyfiku, ale może też ona polegać na połączeniu ze sobą dwóch specyfików, czyli odbywać się w formie tak zwanej terapii łączonej. Zabieg nie jest bolesny, nie mniej jednak pacjenci, którzy są bardzo wrażliwi na ból mogą skorzystać z możliwości kremu znieczulającego, który stosuje się miejscowo przed podjęciem czynności zabiegowych.

Sunekos oczy

Najdelikatniejsza skóra, która znajduje się pod oczami jak i w jej okolicach wymaga odpowiedniego traktowania. To również w obrębie oczu dochodzi do największych skutków widocznych podczas zmian związanych z upływem czasu. Aby zniwelować zaistniałe zmiany, jak i cienie pod oczami, osoby zainteresowane kierują się do salonów medycyny estetycznej, chcąc uzyskać tam pomoc w danym temacie, jak i poddać się zabiegowi, który zaskutkuje zniwelowaniem problemu. Sunekos 200 to unikatowy sposób na biorewitalizację okolicy oczu. Doskonale radzi on sobie z cieniami pod oczami, kurzymi łapkami, jak i workami, które uwydatniają się w postaci „zmęczonego oka”.

Mezoterapia okolic oczu przy zastosowaniu specyfiku Sunekos 200 to gwarancja sukcesu. Działając pod postacią doskonale zbilansowanego specyfiku sprawia, że skóra pod oczami odzyskuje młodzieńczy blask, a cienie i worki znikają, w efekcie dając promienne i świeże spojrzenie. Zrealizowanie zalecanej serii zabiegów przyniesie oczekiwane efekty, a ujędrnienie skóry nastąpi już po pierwszej kuracji. Dzięki opatentowanej sekwencji aminokwasów kolejne efekty rozświetlenia skóry nastąpią po wykonanej serii zabiegów.

Sunekos cena zabiegu

Nasze gabinety kosmetyczne posiadają szeroką ofertę zabiegów medycyny estetycznej w bardzo przystępnych cenach. Zabieg mezoterapii Sunekos to jeden z innowacyjnych, które stosujemy w trosce o poprawę jakości skóry naszych pacjentów. Proponujemy państwu zabieg Sunekos Body w cenie 1800 zł. Dzięki doskonale wyszkolonym lekarzom, jak i najlepszemu sprzętowi wykonujemy zabiegi w najwyższej jakości. U nas będą czuli się państwo bezpiecznie. W celu ustalenia wizyty czy też zapoznania się z tematem zabiegów medycyny estetycznej, zapraszamy do kontaktu i omówienia z nami wszystkich niezbędnych szczegółów.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!