Medycyna estetyczna

Stymulator tkankowy Gliwice

Zabiegi estetyczne w ramach medycyny estetycznej są obecnie bardzo popularne. Wiele kobiet decyduje się na poprawienie kondycji swojej skóry, aby wyglądać znacznie lepiej i czuć się w końcu dobrze we własnym ciele. Przykładem takiego zabiegu są stymulatory tkankowe, a dokładniej ich wstrzykiwanie w określone obszary ciała. Stymulatory to specjalistyczne preparaty, które odbudowują strukturę skóry. Działają na zasadzie stymulowania komórek odpowiadających za syntezę kolagenu oraz elastyny.

Stymulatory tkankowe to nie jest jeden preparat – to obszerna grupa preparatów, spośród których można wybrać ten najlepszy dla siebie. Na rynku znajdziesz preparaty z nieusieciowanym kwasem hialuronowym, bursztynianem sodu, aminokwasami, polinukleotydami, hydraksyapatytem wapnia czy kolagenem.

Stymulatory tkankowe dedykowane są osobom, które zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Jednak tak naprawdę, zabieg przy ich wykorzystaniu można wykonać zarówno u kobiety mającej 65 lat, jak i u kobiety liczącej sobie tylko 25 wiosen.

Stymulator tkankowy pod oczy Gliwice

Do najbardziej popularnych należą stymulatory tkankowe pod oczy. Gliwice to miasto, w którym z łatwością znajdziesz kompetentną klinikę do wykonania takiego zabiegu. Polega on na wstrzykiwaniu preparatu przy pomocy bardzo malutkiej, cienkiej igły w dolne okolice oczu. Zabieg pozwala na zwalczenie pierwszych oznak starzenia się skóry, które pojawiają się dość szybko. Warto więc spowolnić te procesy, zwłaszcza w tak delikatnych partiach twarzy, jak ta pod oczami.

Skóra pod oczami jest wiotka, bardzo delikatna i to ona najczęściej przejmuje wszystko to, co złe, czyli pierwsze zmarszczki, efekty stresu oraz zmęczenia. Stymulatory tkankowe uczestniczą w tworzeniu nowych włókien kolagenowych. Odpowiadają za wygładzenie zmarszczek na poziomie komórkowym.

Zabieg stymulatory tkankowe Gliwice

Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych należy do zakresu medycyny estetycznej. Odpowiednio wykonany utrzymuje się na pacjentce od 4 do 10 miesięcy. Długość utrzymania się efektu zależy od szybkości metabolizowania kwasu hialuronowego. Jest to zmienne, ponieważ każdy organizm działa inaczej. Stymulatory na twarz Gliwice to bardzo popularny zabieg, który wpływa na znaczną poprawę jędrności skóry, a ponadto polepszają jakość naszej naturalnej elastyny i kolagenu. 

Stymulatory tkankowe gwarantuję poprawę wyglądu bez jakiejkolwiek ingerencji w rysy twarzy. Jest tutaj dość spora różnica pomiędzy stymulatorami, a tradycyjnym wypełnianiem bruzd czy zmarszczek kwasem hialuronowym. Dlaczego? Kwas hialuronowy nie wpływa na wewnętrzne partie komórek w żaden sposób – uzupełnia czasowo jedynie niedobory w danym miejscu. Stymulatory skupiają się na stymulowaniu. Efektem jest sprężysta, rozjaśniona, jędrna skóra twarzy bez zmarszczek lub z bardzo spłyconymi zmarszczkami.

Stymulator tkankowy cena Gliwice

Zastanawiasz się, ile kosztuje stymulator tkankowy pod oczy? Cena Gliwice to koszt oscylujący wokół 1500 zł. Wszystko zależy od doświadczenia kliniki, osoby wykonującej zabieg, ale przede wszystkim od użytego stymulatora. Stymulatory tkankowe cena Gliwice – jeśli chcesz wykonać zabieg na twarz, dekolt czy szyję, będzie on dość drogi. Są to bardzo delikatne partie ciała, dlatego wymagają nie tylko doświadczenia, precyzji, ale użycia najwyższej jakości produktów.

W Bio Clinic oferujemy profesjonalne zabiegi ze stymulatorami tkankowymi w roli głównej. Decydując się na nasze usługi, zyskasz fantastyczne efekty, w postaci pozbycia się wiotkości i suchości skóry. Jeśli chcesz stymulować komórki w okolicach twarzy, szyi i dekoltu, na pewno zauważysz poprawę elastyczności i jędrności skóry. Wiele zmarszczek zostanie spłyconych, a inne wręcz znikną. Wystarczy kilkunastominutowy zabieg, abyś zobaczyła zmianę i wyszła z naszego gabinetu w pełni zadowolona. Choć ten zabieg trzeba wykonać w serii co 2-4 tygodnie, warto poświęcić na to czas, aby poczuć się niczym młodsza, bardziej odważna i pociągająca wersja siebie!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!