Medycyna estetyczna

Stymulatory tkankowe

Główną funkcją stosowania stymulatorów tkankowych jest pobudzenie skóry do regeneracji, produkcja kolagenu i elastyny poprzez regenerację. Zastosowanie stymulatorów tkankowych pomoże poprawić estetyczny wygląd skóry oraz sprawić, że stanie się ona gładsza, zdrowsza i piękniejsza.

Stymulatory tkankowe efekt

Wysokiej jakości stymulatory tkankowe dostarczają silnych i naturalnych składników, które stymulują skórę do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. Stosowanie takiego produktu to dobry sposób na odżywienie skóry, zwiększenie produkcji kolagenu, spłycenie zmarszczek i wspomagania codziennej pielęgnacji.

Aktywne składniki, jakie mają biostymulatory tkankowe, pomagają przedłużyć młodość skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej elastyczna, gładsza i wygląda młodziej. Stanowią doskonałe uzupełnienie każdej oferty salonu medycyny estetycznej.
H2: stymulatory tkankowe pod oczy

Zabiegi, które stosuje się jako te w pierwszej kolejności, które skutecznie wpływają na strukturę skóry wokół oczu, to zdecydowanie stymulatory tkankowe. Skóra wokół oczu jest miejscem niezwykle wrażliwym, które wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wymaga ona również bardzo dużej uwagi w przypadku działania na nią stymulatorem. Nie mniej jednak zabieg taki doskonale wpływa na skórę wokół oczu, co finalnie pozwala osiągnąć spektakularne efekty w kwestii poprawy jakości skóry, jej sprężystości i zagęszczeniu. Jeśli na skórze wokół oczy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia, a skóra staje się sina czy też wiotka, występują na niej kurze łapki, to niezależnie od tego, jaki problem nas dotyka, najlepsze rozwiązanie na tego typu kłopoty to bez wątpienia stymulatory tkankowe.

Stymulatory tkankowe cena

Stymulatory tkankowe różnią się od siebie cenowo ze względu na rodzaj preparatu, jaki zostaje zastosowany podczas zabiegu jak i całej kuracji. Nie mniej jednak Bio Clinic posiada bardzo atrakcyjną cenowo ofertę obejmującą tego typu zabiegi medycyny estetycznej. Chcąc jak najlepiej zadbać o naszych klientów, posiadamy nie tylko doskonały i wykwalifikowany personel, ale również najlepszej jakości sprzęt, który zapewnia naszym klientom poczucie bezwzględnego bezpieczeństwa.

Stymulatory tkankowe rodzaje

Stymulatory tkankowe są substancjami, które działają w sposób naturalny, dając efekt odmłodzonej skóry jednocześnie nie zmieniając jej rysów twarzy. Są one przeznaczone do odbudowy struktury skóry. Sam proces odmłodzenia za pomocą stymulatorów tkankowych odbywa się na zasadzie stymulowania, a nie bezpośredniego wypełniania zmarszczek, jak to się dzieje podczas stosowania kwasu hialuronowego. To, jakie efekty uzyskujemy podczas stosowania stymulatorów tkankowych, to przede wszystkim jędrność skóry jak i poprawa jej sprężystości. Substancjami aktywnymi, które występują w stymulatorach są głównie: polinukleotydy, hydroksyapatyt wapnia, kwas l-polimlekowy, kwas hialuronowy o dużym stężeniu oraz polikaprolakton.

Polinukleotydy to niewielkie fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA. Występują one we wszystkich organizmach i są one w całości kompatybilne z ludzkim organizmem.

Kwas l-polimlekowy działa pobudzająco na procesy stumulacji fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych. Stosuje się go głównie do redukcji zmarszczek oraz do odbudowy struktury skóry.

Hydroksyapatyt wapnia doskonale sprawdza się podczas wypełniania zmarszczek jak i w kwestii poprawy konturu twarzy czy też przywróceniu objętości skóry. Hydroksyapatyt wapnia działa na zasadzie stymulacji komórek skóry i regeneracji skóry, niwelując oznaki starzenia.

Każdy z preparatów stosowanych w zabiegu stymulacji działa w inny sposób. Jedne działają na zasadzie kwasu hialuronowego, inne radzą sobie z widocznymi oznakami starzenia, wpływają na nawilżenie skóry, działają na zasadzie stymulacji komórek skóry czy też działają przy użyciu kolagenu i elastyny czy kwasu hialuronowego. Podczas konsultacji ze specjalistą, dobierze on odpowiedni rodzaj preparatu, który sprawdzi się najlepiej w danym problemie skóry pacjenta przy zastosowaniu stymulatorów tkankowych. Podchodzimy do swoich klientów w sposób indywidualny, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby każdy z wykonanych zabiegów przyniósł jak najlepsze efekty końcowe.

Stymulatory tkankowe co to

Stymulatory tkankowe to inaczej mówiąc preparaty biostymulujące, które pobudzają działanie tkanki łącznej, wykazują możliwości silnie regenerujące jak i pobudzają skórę do naturalnego produkowania przez nią kolagenu i elastyny, które to zapewniają jej świeży i młody wygląd. Same opinie, których można doświadczyć po zastosowaniu zabiegów stymulatorami tkankowymi są bardzo pozytywne. Dzięki działaniu preparatów stymulujących u osób, które zdecydowały się na tego typu zabieg, widać zdecydowaną poprawę jakości skóry, jej gęstości, jak i jędrności. Co więcej, stymulatory działają również, a nawet przede wszystkim przeciwstarzeniowo.

Stymulatory tkankowe dla kogo

Ostatecznie, to, w jaki sposób zadziała stymulator tkankowy zależy od rodzaju terapii danym preparatem na dany rodzaj skóry. Rodzaj preparatu, jak i ocenę jakości skóry danego pacjenta i wskazania do zabiegu określa osoba zajmująca się technikami medycyny estetycznej. Nie mniej jednak niezależnie od wieku i rodzaju problemu, pacjenci chwalą sobie metodę stymulacji tkankowej, zauważając znaczne efekty w jakości ich skóry.
H2: stymulatory tkankowe zabieg

Wskazaniami do zabiegu stymulatorami tkankowymi są sytuacje, kiedy to pacjent zmaga się z takimi przypadłościami, jak: sińce i worki pod oczami, cienka i wiotka skóra wokół oczu, pierwsze, pojawiające się oznaki starzenia. Sam zabieg przy użyciu stymulatora tkankowego daje naturalny efekt w postaci odmłodzenia naskórka, co spowodowane jest stymulacją komórek skóry właściwej, a mianowicie kolagenu i elastyny. Po wykonaniu zabiegu poprawia się bardzo skutecznie jakość skóry jak i jej gęstość. Co więcej, zmarszczki ulegają spłyceniu. Użycie stymulatorów tkankowych wpływa także na poprawę jędrności skóry, radzą sobie one doskonale z mniej widocznymi oznakami starzenia się skóry, wpływają na poprawę jędrności skóry i odbudowę struktury skóry.

Istnieją również przeciwwskazania do wykonywania zabiegów stymulatorami tkankowymi. Przed użyciem stymulatorów tkankowych należy zapoznać się z nimi, a są to sytuacje takie jak: ciąża, skłonność do występowania blizn przerostowych i keloidów, alergie na wszelkie składniki występujące w preparacie, opryszczka jak i inne choroby wirusowe czy choroby autoimmunologiczne czy też nieunormowana cukrzyca.

Zabieg stymulatorem tkankowym trwa zazwyczaj w okolicach 30 minut. Do tego należy doliczyć czas poświęcany na znieczulenie, który obejmuje kolejne 30 minut. Terapię ustala się indywidualnie, w zależności od stanu skóry pacjenta jak i od użytego podczas zabiegu stymulatora tkankowego. Po zabiegu mogą pojawić się w miejscu podania preparatu delikatne zaczerwienienia, nie mniej jednak znikają one skutecznie po kilku godzinach od zabiegu, ewentualnie po kilku dniach.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!