Medycyna estetyczna

Stymulatory tkankowe pod oczy efekty

Stymulatory tkankowe to specyfiki, które wykorzystuje się w medycynie estetycznej. Działają one przeciwstarzeniowo i odbudowująco na strukturę skóry dzięki aktywowaniu elastyny i kolagenu. Te doskonałe, innowacyjne produkty, które biostymulują skórę różnią się od siebie składem substancji czynnych, które w nich występują, jak i technikami ich podawania czy też ostatecznie efektami działania. To, co najbardziej kluczowe, to odpowiednie dopasowanie danego preparatu indywidualnie pod pacjenta i jego rodzaj problemów skórnych. Kwas hialuronowy usieciowany, zawarty w preparacie pobudza działanie powierzchownych warstw skóry, podobnie jak inne stymulatory tkankowe stosowane na bazie kwasu hialuronowego. Skóra staje się gładsza z mniej widocznymi oznakami starzenia się oraz zwiększa się w niej poziom kolagenu i elastyny.

Stymulatory tkankowe pod oczy efekty

Zabiegi wykonywane przy pomocy stymulatorów tkankowych dają naturalne efekty odmłodzenia skóry, co dzieje się za sprawą stymulacji komórek skóry. Dwa główne składniki stymulatorów tkankowych, czyli kolagen i elastyna, poprawiają gęstość i jakość skóry, co w efekcie sprawia, że zmarszczki ulegają spłyceniu. Preparat podawany w miejsca uszkodzonej skóry sprawia, że pobudza on naturalny kwas hialuronowy. W taki właśnie sposób działają stymulatory tkankowe, które niwelują drobne zmarszczki i drobne zmarszczki mimiczne jak i są rewelacyjne w przypadku głębokich zmarszczek.

Wskazania do zabiegów stymulatorami tkankowymi to przede wszystkim sińce pod oczami, cienka skóra wokół oczu, utrata jej jędrności, występujące bardzo często worki pod oczami czy też pierwsze, widoczne oznaki starzenia się skóry. Zabieg wykonywany z zastosowaniem stymulatorów tkankowych wykonuje się przede wszystkim, aby osiągnąć efekt odbudowy struktury skóry. Sama aplikacja preparatów powinna odbywać się wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej, który ma odpowiednią wiedzę na temat działania specyfików, jak i doświadczenie podczas podawania ich. Wtedy to właśnie iniekcja odbywa się skutecznie i bezpiecznie. Zabiegów medycyny estetycznej nie poleca się, kiedy występują bakteryjne infekcje skóry. Opatentowane połączenie kwasu hialuronowego w preparacie sprzyja pobudzeniu stymulatorów tkankowych, które działają na nawilżenie skóry i przyczyniają się do syntezy kolagenu. Pierwsze oznaki starzenia się skóry czy rysów twarzy to moment, w którym organizm powoli zaprzestaje produkcji kolagenu. Produkty wspomagające syntezę kolagenu i elastyny powodują naturalny efekt odmłodzenia, nie mniej jednak nie zmieniają rysów twarzy. Specyfik jedynie poprawia owal twarzy i wpływa na nawilżenie głębokich warst skóry.

Jeśli dostrzegasz na swojej skórze, zwłaszcza tej w okolicach oczu, zmiany związane z upływającym wiekiem, to niezależnie od tego, z jakim rodzajem problemu się borykasz, w gabinecie kosmetycznym otrzymasz najlepszej jakości pomoc w kwestii pozbycia się męczących problemów. Wystarczy zadzwonić do jednego z naszych gabinetów, aby umówić się na konsultację lekarską, na której nasz specjalista medycyny estetycznej zapozna się z problemem skórnym, postawi odpowiednią diagnozę, jak i dopasuje zabieg pod zaistniały problem.

Efekty zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych następują w różnych momentach kuracji. Zależy to od rodzaju skóry pacjenta, jej stanu, jak i od możliwości danego specyfiku i szybkości jego działania. Niektóre preparaty działają natychmiastowo, na efekt innych należy poczekać od kilku dni do nawet kilku tygodni. Nie mniej jednak zastosowanie kuracji w postaci iniekcji tego rodzaju specyfików jest bardzo skuteczne. Przede wszystkim wygładza zmarszczki, powoduje nawilżenie skóry, a preparat podawany z kwasem hialuronowym jest najlepszą metodą radzenia sobie z oznakami starzenia w świecie medycyny estetycznej.

Stymulatory tkankowe pod oczy cena

Nasze gabinety zajmujące się medycyną estetyczną, opierając się o najlepszej jakości personel, jak i najwyższej klasy specyfiki do odnowy biologicznej to miejsca, w których znajdą państwo odpowiedni rodzaj pomocy w występujących zmianach skórnych. Posiadamy najlepszej klasy sprzęt jak i dysponujemy wieloma rodzajami zabiegów, które skupiają się na okolicach oczu i skóry pod oczami. Każdy z produktów z naszej oferty posiada nieco inny skład, dlatego też przed wykonaniem zabiegu należy przeprowadzić z pacjentem wywiad medyczny, który finalnie poskutkuje wykonaniem zabiegu odpowiednim specyfikiem, w odpowiedniej jego ilości, o czym decyduje fachowiec. Ceny naszych zabiegów są bardzo przystępne. Mieszczą się one w okolicy od kilku po kilkaset złotych, w zależności od tego, jaki produkt zostanie użyty podczas iniekcji oraz jaka ilość zabiegów powinna zostać wykonana do uzyskania najlepszych efektów.

Stymulatory tkankowe pod oczy zabieg

Stymulatory tkankowe to preparaty, które posiadają w sobie bardzo często kwas hialuronowy nieusieciowany czy też usieciowany termicznie. Sam kwas hialuronowy używany jest powszechnie w medycynie estetycznej, stanowiąc głównie zastosowanie jako środek wolumetryczny, który służy do wypełnień bruzd zmarszczkowych czy też stosuje się go podczas zabiegów mezoterapii. Opinie pacjentów na temat stymulatorów tkankowych są bardzo pozytywne. Specyfiki te wpływają korzystnie na ujędrnienie skóry oraz na samą poprawę jej gęstości. Działają one również przeciwstarzeniowo.

Okolica oczu otoczona jest rodzajem skóry, która wymaga szczególnej troski i odrębnego rodzaju kosmetyków do jej odpowiedniej pielęgnacji. Dzieje się tak dlatego, że naskórek w tych miejscach jest bardzo delikatny i cienki. Co więcej, skóra pod oczami posiada o wiele mniej naturalnie występującego w niej kolagenu, co również odzwierciedla się w tym, że szybciej zauważa się na niej zmiany spowodowane upływającym czasem, jak i jest ona bardziej podatna na marszczenie się czy też wysuszanie. Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych doskonale radzą sobie z przywróceniem skórze wokół oczu odpowiedniej świeżości, jak i wpływają na jej elastyczność i koloryt, co w efekcie daje świeże i młodzieńcze spojrzenie.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!