Skinshooter – jak to działa?

Lifting bez skalpela, czyli mezoterapia bezigłowa. Połączenie wyjątkowego serum dopasowanego do skóry pacjenta wraz z innowacyjnym urządzeniem stymulującym HC 3 Skinshooter. To właśnie zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób. Jest on doskonałym sposobem na walkę z nierównościami i przebarwieniami skóry. Cera już po pierwszym zabiegu jest w widocznie lepszej kondycji. Skinshooter – jak to działa?

Spis treści:

  • Czym jest Skinshooter?
  • Przeciwwskazania do zabiegu
  • Efekty Skinshooter
  • Ile zabiegów?

Z tego wpisu dowiesz się, czym jest zabieg Skinshooter, jakie są przeciwwskazania do zabiegu, jakie są efekty zabiegu oraz ile zabiegów należy przejść, dla pożądanych efektów.

Czym jest Skinshooter?

Skinshooter to mezoterapia bezigłowa. Urządzenie Skinshooter połączone jest z działaniem serum o wysokiej koncentracji składników aktywnych. Serum z linii Clinical Care posiada właściwości kosmeceutyków. Substancje są indywidualnie dopasowane do rodzaju skóry pacjenta i optymalnie działają na problemy skórne. Serum wykorzystywane jest w intensywnej kuracji, łączy się ono z fizykalną stymulacją urządzeniem HC 3 Skinshooter. Rozróżnia się sera do pielęgnacji skóry w okolicach oczu, do skóry pozbawionej blasku z zaburzeniami pigmentacyjnymi, do skóry powyżej 30 roku życia z niedoborami kolagenu, do skóry powyżej 40 roku życia, która wymaga regeneracji, do skóry powyżej 50 roku życia z zaburzeniami struktury, zmarszczkami i zanikami podskórnej tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania do zabiegu

Niestety zabieg Skinshooter nie jest dla wszystkich osób, są pewne przeciwwskazania, przez które nie można się poddać zabiegowi. Głównym przeciwwskazaniem są choroby serca, rozrusznik serca. Zabieg odradza się kobietom w ciąży i kobietom w czasie karmienia. Nie można wykonać zabiegu Skinshooter, kiedy w miejscu wykonywania zabiegu, są stany zapalny lub otwarte rany. Przeciwwskazania są także w przypadku złośliwych guzów w obszarze wykonywania zabiegu, chorób takich jak Parkinson, epilepsja, obecności implantów w obszarze zabiegu, zachorowań na tarczycę w obszarze zabiegu. Skinshooter odradzany jest osobom poniżej 18 roku życia.

Efekty Skinshooter

Zabieg, jakim jest Skinshooter, daje świetne efekty. Przede wszystkim zmniejsza wszelkiego rodzaju plamy, przebarwienia, zmarszczki i zaczerwienienia, przy czym rozjaśnia plamy i piegi. Dzięki temu kolor naszej skóry staje się jednolity. Skinshooter działa także na zanieczyszczenia skóry, nawilża komórki, zwiększa napięcie skóry, przez co zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zabieg rozluźnia mięśnie i minimalizuje obrzęki wokół oczu. Skinshooter zapobiega suchości skóry i pojawiającym się w efekcie tego zmarszczkom.

Ile zabiegów?

Efekty zabiegu Skinshooter są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednak aby uzyskać efekty pożądane, a także by utrzymały się one na długo, należy poddać się serii zabiegów. W kuracji Skinshooter zaleca się serię od 10 do 12 zabiegów. Każdy z zabiegów wykonywany jest w przerwie od jednego do dwóch tygodni.

hifu-jak-dzialaNa czym polega mezoterapia tlenowa?