Rzucanie palenia

Rzuć palenie – z Bio Clinic Gliwice

Polecamy zabiegi antynikotynowe, uwolnimy cię do nałogu nikotynowego.

Rzuć palenie teraz!

Nie będziesz musiał stosować gum antynikotynowych, wszystkie terapie antynikotynowe czy antyalkoholowa przeprowadzane są biorezonansem. Biorezonans na palenie to terapie mające na celu usuwanie głodu nikotynowego i alkoholowego wykonywane są aparatem Mora Super, bezboleśnie i bezpiecznie. Skuteczność metod wykonywanych biorezonansem jest bardzo duża ok.90% osób po jednej terapii nie odczuwa potrzeby palenia, natomiast z nałogiem alkoholowym walczymy przez 3-4 terapie.

Przeciwwskazania

 • ciąża;
 • rozrusznik serca.

Zabieg

Przed zabiegiem pacjent musi zapalić papierosa, który umieszczony zostaje w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Mora Super. Pacjent poddawany zabiegowi podłączany jest do Mora Super poprzez elektrody. Terapeuta ustawia odpowiedni program, a w organizmie zachodzi reakcja uspokajania głodu nikotynowego czy alkoholowego, głód ustąpi w dwie do dwunastu godzin. Gdyby jednak potrzeba palenia wróciła w dniu zabiegu, nie wolno wprowadzać nikotyny czy alkoholu do organizmu. Efekt terapii antynikotynowej / alkoholowej zostanie osłabiony, dodatkowe objawy mogące wystąpić po wprowadzeniu używek do organizmu to min. biegunka, wymioty.

Przy poprawnie przyjętej i dobrze wykonanej terapii brak chęci palenia odczuwa się następnego dnia rano. Czas trwania zabiegu to około 15min. W większości przypadków, skuteczność jest bardzo wysoka czasem następuje nawrót głodu nikotynowego wówczas wskazane jest skorzystanie z jeszcze jednej wizyty. Bardzo istotnym faktem jest to, że nie ma znaczenia jak długo pacjent pali i ile papierosów wypala dziennie.

W najbliższych dniach po zabiegu w obowiązku pacjenta pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, lekarstwem na takie zachowanie jest brak dostępu do papierosów w najbliższym otoczeniu. W większości przypadków występuje brak głodu nikotynowego nawet w towarzystwie osób palących. Bierne palenie zawsze stanowi zagrożenie dla zdrowia lecz po odbytej kuracji antynikotynowej pacjent nie jest narażony na nawrót nałogu. Niestety pierwszy aktywnie wypalony papieros powoduje nawrót nałogu i głodu na nowo. Nic nie stoi na przeszkodzie by zabieg powtórzyć.

Kolejną korzyścią jest detoksykacja, czyli odtrucie nikotynowe, inaczej oczyszczanie organizmu z toksyn, proces ten zachodzi przez skórę, nerki i jelita. Po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, by proces wydalania toksyn nikotynowych był płynny i łatwo przyswajalny przez organizm osoby rzucającej palenie. Występuje również wzmożone pragnienie, czasem zwiększona senność i potliwość. Zalecane są również częstsze kąpiele. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny! Bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

Rzucanie palenia korzyści

Jeśli rzucisz palenie już teraz to w czasie:

 • 20 minut – Twoje tętno i ciśnienie tętnicze krwi obniży się;
 • 8 godzin – poziom tlenu we krwi wzrośnie, a poziom tlenku węgla się obniży;
 • 24 godzin – ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego znacznie się zmniejszy;
 • 48 godzin – Twoje zmysły smaku i zapachu zaczną działać normalnie;
 • 2 tygodni do 3 miesięcy układ krążenia wzmocni się, poprawi się Twoja kondycja fizyczna;
 • 1 do 9 miesięcy – ustąpi kaszel, zmęczenie, duszności, wydolność układu oddechowego znacznie się poprawi;
 • po 1 roku ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę;
 • po 5 latach – ryzyko zachorowania na raka krtani, przełyku, płuc zmniejszy się o połowę;
 • po 10 latach – ryzyko zachorowania na choroby serca będzie podobne jak u osoby nigdy nie palącej.

Biorezonans

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!