Radiesse

Aktualnie w świecie medycyny estetycznej istnieje wiele możliwości zabiegów, które pozytywnie wpływają na skórę czy też pozwalają pozbyć się uporczywych znamion i niechcianych blizn. Technologia zabiegów, jak i same preparaty stosowane podczas ich wykonywania przechodzą prawdziwą rewolucję, stając się coraz to nowocześniejszymi specyfikami o doskonałych składach i właściwościach. Nie mniej jednak, decydując się na zabieg upiększający najlepiej wybrać taki, który jest najlepszym wśród już istniejących. Jednym z takich jest właśnie zabieg Radiesse, który działa z zastosowaniem preparatu o tej samej nazwie. Jest to zabieg bezpieczny i skuteczny, który w rewelacyjny sposób poprawia jakość i wygląd skóry oraz wpływa na owal twarzy.

Radiesse efekty

Zabieg wykonywany przy pomocy Radiesse jest metodą bezinwazyjną. Jego głównym celem jest przywrócenie właściwych proporcji konturu twarzy, która jak doskonale wiadomo, traci swoje młodzieńcze rysy pod wpływem upływających lat. Preparat nie wpływa na efekt nadmiernego dodawania objętości, a jedynie kształtuje naturalnie owal twarzy. To, co w tym specyfiku doskonałe to fakt, że działa on niezwykle liftingująco i biorewitalizująco, co finalnie daje widoczny efekt liftingu oraz efekt uniesienia tkanek. Co więcej, Radiesse działa również pobudzająco na naturalne procesy rewitalizacji tkanek, a zatem daje pozytywnego kopa do działania organizmu, by sam rozpoczął walkę z oznakami starzenia się skóry.

Efekty podczas stosowania Radiesse są długotrwałe i wyglądają bardzo naturalnie. Nie musimy obawiać się o to, że po zastosowaniu zabiegu nasza twarz będzie wyglądała na opuchniętą czy też nabędzie niesatysfakcjonujących nas kształtów. To, co wyróżnia zabieg Radiesse od innych zabiegów tego typu, to jego siła naturalności, jaką ze sobą niesie. Efekty zabiegu utrzymują się aż do 18 miesięcy. Radiesse pomaga w walce ze zmarszczkami, opadającymi fałdami skórnymi czy też z workami pod oczami, które są często pochodzenia genetycznego, ale również wpływa na nie jakość życia i brak elastyczności skóry wokół oczu. Zabieg daje natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek jak i efekt modelowania konturu twarzy.

Zawarty w preparacie Radiesse żelowy nośnik sprawia, że zabieg przynosi natychmiastowe efekty, co finalnie pozwala pacjentom zauważyć je w postaci naturalnie odmłodzonej skóry, jej zwiększonej elastyczności, jak i różnicy w jej grubości. Dzięki Radiesse produkcja nowego kolagenu odbywa się w skórze naturalnie, a sam specyfik nie powoduje skutków ubocznych.

Radiesse zabieg

Zabieg Radiesse trwa przeważnie od 30 do 60 minut. Co ważne, jest to zabieg bezbolesny, ponieważ podczas wykonywania go stosuje się znieczulenie miejsowe. Całość zabiegu polega na wstrzyknięciu pod skórę preparatu za pomocą strzykawki czy też koniuli. Wypełniacz, który jest w postaci żelu jak i zawiera hydroksyapatyt wapnia radiesse wypełnia zmarszczki, jak i jednocześnie tworzy tak zwane „oparcia” na których to powstają w przyszłości naturalnie wytworzone przez organizm włókna kolagenowe. Są one produkowane przez fibroblasty. Sam proces działania zabiegu polega na tym, że po pewnym czasie żel wstrzyknięty pod skórę pacjenta zostaje naturalnie wchłonięty przez komórki skóry, a na tym miejscu pojawia się kolagen, który produkuje organizm człowieka. Dlatego też zabieg Radiesse jest tak doskonałą formą pomocy w walce z upływającym czasem. Zapewnia on natychmiastowe efekty i pobudza organizm do działania regeneracyjnego, niosąc zdrowotne korzyści na przyszłość osoby poddanej zabiegowi.

Radiesse czy kwas hialuronowy

To, jaki specyfik wybrać zależy od tego, na jakim obszarze skóry się skupiamy. Należy wiedzieć, że niektóre obszary twarzy wolą kwas hialuronowy, a niektóre z nich zmienią się odpowiednio pod wpływem zabiegów z zastosowaniem Radiesse. Na czym polega taka różnica? Otóż podejmując decyzję o chęci skorzystania z zabiegu, jakim jest poprawa jakości skóry i jej wyglądu, pierwszym krokiem powinno być spotkanie ze specjalistą, który dostosuje leczenie do kondycji skóry, jak i jej obszaru.

Zabieg Radiesse działa na zasadzie mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, który to mieści się w metryce żelowej. Głównym składnikiem preparatu jest substancja naturalnie występująca w ciele ludzkim, a znajduje się ona głównie w szkliwie i w okostnej. To sprawia, że Radiesse nie powoduje żadnych alergii czy też innych, niepożądanych objawów po jego zastosowaniu. To, co wyróżnia ten produkt, to również jego dwuetapowe działanie. Żel zawarty w specyfiku natychmiast wypełnia zmarszczki, a hydroksyapatyt wapnia pobudza fibroblasty do naturalnego wytwarzania w ciele kolagenu. Cały ten proces sprawia, że zabieg Radiesse utrzymuje się o wiele dłużej niż zabieg wykonywany przy użyciu kwasu hialuronowego.

Radiesse stosuje się w przypadkach, kiedy to skóra wymaga wypełnienia głębokich, jak i umiarkowanych bruzd wargowo-nosowych, wargowo-bródkowych czy też jarzmowych. Specyfik ten wpływa również doskonale na sam kształt twarzy, nadając jej naturalne kontury. Co więcej, zabieg Radiesse stosuje się również podczas odmładzania grzbietowej powierzchni rąk. Po zabiegu Radiesse, który jest nowością w medycynie estetycznej pacjenci zyskują pożądane długotrwałe efekty. Zmiany zachodzą w miejscach przez nich pożądanych czyli np. na linii żuchwy, w obrębie bruzd nosowo wargowych czy w korekcji policzków. Co ważne, ten rodzaj zabiegu nie powoduje ubytków tkankowych i działa on na głębsze zmarszczki.

Kwas hialuronowy działa na podobnej zasadzie, nie mniej jednak jest on bardziej inwazyjny od zabiegów Radiesse. Można go z powodzeniem używać, jak i Radiesse, w przypadku skroni, bruzdy wargowo-nosowej czy też w okolicy jarzmowej, nie mniej jednak efekt takiego zabiegu nie będzie widoczny od razu i nie utrzyma się tak długo, jak zabieg z zastosowaniem Radiesse. Natomiast kwas hialuronowy doskonale sprawdzi się w sytuacjach, kiedy to mamy zamiar powiększyć usta, wypełnić tak zwane „doliny łez” czy też do odmłodzenia szyi i dekoltu, gdzie Radiesse nie jest stosowane.

Radiesse pod oczy

Radiesse doskonale sprawdza się podczas problemu z opadającym okiem. Zabiegi, które wykorzystują hydroksyapatyt wapnia radiesse pomagają „otworzyć oko”. Preparat, który zostaje wstrzyknięty na granicy skroni i włosów daje efekt podniesienia, a to sprawia, że oko staje się poszerzone i większe. Cząsteczki kolagenu zawarte w specyfiku jak i pozostałe jego składniki sprawiają, że zabieg Radiesse jest bardzo skuteczny. Gwarantujemy państwu pełne bezpieczeństwo zabiegu jak i porady w kwestii jak najdłuższego utrzymywania efektu pod względem trybu życia pacjenta.

Radiesse cena

W ofercie naszych gabinetów znajdą państwo zabieg Radiesse za doskonałą cenę 1500 zł. Sam zabieg odbywa się w sposób bezbolesny, z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu, a przeszkolony personel dba o komfort zabiegu, jak i o komfort pacjenta. Radiesse to innowacja na rynku tego typu zabiegów medycyny estetycznej. W celu uzyskania informacji na temat zabiegu, jak i jego zastosowania prosimy o kontakt. Po konsultacji dowiedzą się państwo wszystkich potrzebnych szczegółów na temat zabiegu, jak i samego jego przebiegu.

Radiesse co to jest

Radiesse to absolutny pionier wśród zabiegów medycyny estetycznej. Na zabieg ten decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy borykają się z problemami skórnymi czy też z kompleksami z tym związanymi. Zabieg Radiesse składa się w 70 procentach z podkładu żelowego, a w 30 procentach z hydroksyapaptytu wapnia, czyli inaczej mówiąc CaHa.

To, co w tym specyfiku doskonałe, to fakt, że jest on zupełnie naturalny i nie powoduje dzięki temu żadnych reakcji alergicznych, ponieważ związek wapnia, który w nim występuje jest naturalnym budulcem kości i zębów. Nie zawiera on również składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu stosowanie Radiesse jest bezpieczne, a co więcej, oczekiwane efekty po zabiegu przychodzą natychmiast, dając ogromną satysfakcję pacjentom poddającym się temu zabiegowi.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!