Nucleofill

Nucleofill jest preparatem, który głęboko odnawia i biostymuluje skórę. To specyfik opracowany na bazie wyłącznie naturalnych polinukleotydów. Są to niewielkie fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA. Występują one we wszystkich organizmach i co więcej, są one całkowicie zgodne z ludzkim organizmem. Ponadto, polinukleotydy posiadają zdolność przestrzennego zwierania sporych ilości cząsteczek wody, przez co zwiększają one takim działaniem nawilżenie tkanek. Te niewielkie fragmenty DNA i RNA wpływają również na zwiększenie ilości jednych z najważniejszych komórek odpowiedzialnych za nieustanną odbudowę wielu składników skóry, a mianowicie fibroblastów. Preparat powoduje zagęszczenie skóry, gdzie pod jego działaniem zachodzi lifting na poziomie komórkowym. Zabieg nucleofill posiada działanie antyoksydacyjne, drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, a proces biostymulacji komórek skóry nadaje się do każdego rodzaju skóry.

To jednak nie wszystkie zalety polinukleotydów. Spełniają one także istotną funkcję organizmu w procesie walki z wolnymi rodnikami, a co więcej, skutecznie hamują fotostarzenie się skóry, zabezpieczając ją przed słońcem.Nucleofill to zabieg bardzo nowoczesny, wykorzystujący właściwości polinukleotydów, a sam preparat działa na trzech poziomach, pobudzając naturalne działanie skóry do jej odbudowy.

Nucleofill lifting na poziomie komórkowym to potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która przynosi spektakularne efekty w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Skóra zmęczona, wymagająca dogłębnego nawilżenia potrzebuje podania preparatu, który za pomocą igły wpłynie na eliminowanie wolnych rodników.

Nucleofill strong

NucleoFill dzieli się na dwa rodzaje specyfiku, jak i dwa rodzaje zabiegów nim wykonywanych. Pierwszy, czyli NucleoFill Medium dedykowany jest osobom, których skóra objawia pierwsze oznaki starzenia się. Proces starzenia się skóry rozpoczyna się szybko, bo już od 25 roku życia. To właśnie wtedy ilość kolagenu w skórze z roku na rok ulega zmniejszaniu się, przez co skóra zaczyna nabierać zmian takich jak zmarszczki czy też staje się bardziej wiotka. NucleoFill Medium działa jak ochronna tarcza na tego typu objawy i już od wczesnego stadium rozpoczyna walkę z oznakami upływającego czasu. Całkowicie naturalny proces biostymulacji komórkowej poprzez działanie antyoksydacyjne wpływa na objawy starzenia skóry, takie jak utrata elastyczności. Nucleofill lifting terapia fotostarzenia się skóry to zabieg bezpieczny. Po nim można odczuwać delikatne mrowienie naskórka, nie mniej jednak sam przebieg zabiegu odbywa się szybko i sprawnie.

Drugim produktem z serii NucleoFill jest produkt Nucleofill Strong. Ten natomiast dedykowany jest skórze dojrzałej, odwodnionej i nieodpowiednio natlenionej. To również doskonały lek dla skóry z problemami. Działanie produktu sprawia, że redukuje on bruzdy, jak i widoczne zmarszczki, przez co również doskonale ujędrnia skórę i uelastycznia ją. Co więcej, specyfik wpływa również na koloryt skóry sprawiając, że nabiera ona jednolitości i staje się bardziej promienna. NucleoFill Strong to także idealne rozwiązanie w kwestii blizn i rozstępów. Jego silne działanie rozprawia się z problemami tego typu, pozostawiając efekt gładkiej i odmłodzonej skóry. W medycynie estetycznej istnieje wiele preparatów do przebudowy skóry jak i do zmieniania rysów twarzy. Nie mniej jednak Nucleofill to jeden z preparatów godnych polecenia.

Nucleofill efekty

Działanie preparatu opiera się na kilku polach, co jest jego główną zaletą. NucleoFill doskonale biostymuluje skórę, czyli pobudza istniejące w fibroblastach receptory, jak i stymuluje organizm, aby ten rozpoczął produkcję kolagenu typu I. Powstałe na skutek tego działanie odbywa się na zasadzie liftingu skóry i jej rewitalizacji. Preparat ten również działa na skórę antyoksydacyjnie. Dzięki temu cząsteczki polimeryczne wychwytują wolne rodniki i wręcz natychmiastowo neutralizują ich szkodliwe działanie. NucleoFill zapewnia doskonałe efekty widoczne na skórze, która nieustannie jest narażana na różnego rodzaju stres, w tym stres antyoksydacyjny, przez co staje się ona słabej kondycji.

To, co sprawia, że specyfik ten jest tak świetny, to również jego działanie nawilżające. Zawarte w Nucleofill hydrofile wiążą wodę. Dzięki temu działaniu skóra staje się odpowiednio nawilżona, a efekt ten utrzymuje się o wiele dłużej, niż przy stosowaniu innych metod nawilżania.

Nucleofill pod oczy

Skóra wokół oczy jest delikatna i cienka, a z wiekiem staje się jeszcze cieńsza, dlatego też tak szybko można na niej zauważyć utratę jędrności i drobne zmarszczki. Częstym efektem, jaki się przydarza, jest również zasinienie skóry pod oczami, co wynika z tego, że siateczka naczyń krwionośnych pod cieniutką skórą zaczyna być widoczna. Zabieg Nucleofill Eyes to innowacyjna metoda, która pozwala wykorzystać naturalne procesy regeneracyjne, nawilżające, jak i wzmacniające skórę wokół oczu. Zawarte w preparacie polinukleotydy wykorzystują potencjał skóry i mobilizują ją do pracy, dzięki czemu skóra odzyskuje swój naturalny blask i staje się elastyczna.

Nucleofill punkty podania

Zabieg Nucleofill dedykowany jest osobom w różnym wieku, jak i o różnym typie skóry. Można go z powodzeniem stosować profilaktycznie, ale również jako zabieg naprawczy czy też zabieg typu anty-aging. Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest skóra, która utraciła swoją elastyczność, widać na niej oznaki starzenia się, jest niedotleniona, odwodniona i pozbawiona swojego blasku. Specyfik działa również na nawilżenie skóry, jak i na pozbycie się blizn czy też rozstępów.

Nucleofill kiedy efekty

Efekty po wykonaniu zabiegu zgoła bywają podobne jak i występują w podobnym czasie u większości pacjentów. Nie mniej jednak należy pamiętać, że skóra różni się od siebie u każdej z osób, co wpływa na jej zachowanie się po przebytej kuracji. Ogólnie rzecz biorąc, rekomenduje się wykonywanie zabiegu w serii od 2 do 4 zabiegów w odstępie czasu 2 do 4 tygodni. Wyraźna poprawa jakości skóry po wykonanym zabiegu pojawia się niemalże od razu, nie mniej jednak na ostateczny efekt terapii należy poczekać do 6 tygodni.

Nucleofill strong cena

Nasze gabinety oferują państwo zabieg NucleoFill w dwóch atrakcyjnych wersjach. Pierwszy to Nucleofill Eyes, którego koszt wynosi 600 zł, a drugi, to zabieg Nucleofill strong twarz, który kosztuje 1000 zł. Dzięki odpowiedniej dawce innowacyjnego preparatu i możliwości zdecydowania się na jeden z dwóch proponowanych przez nas zabiegów, to państwo decydują, na który z nich się zdecydować. Nasza wykwalifikowana kadra lekarska, jak i najlepszej jakości sprzęt, który posiadamy zapewni państwu odpowiednią pomoc w doborze techniki zabiegowej jak i zapewni państwu spokój i bezpieczeństwo podczas samego zabiegu.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!