Nieinwazyjna liposukcja – na czym polega?

Nieinwazyjna liposukcja bywa również nazywana żelazkiem antycellulitowym. Jest to innowacyjne urządzenie przeznaczone zarówno do skutecznej redukcji cellulitu, jak i do wymodelowania sylwetki. Łączy w sobie aż trzy aktywne energie, które oddziałują bezpośrednio na tkanki. Czy warto zdecydować się na tego typu zabieg?

Spis treści:

  • Na czym polega nieinwazyjna liposukcja?
  • Czym jest żelazko antycellulitowe?

Z wpisu dowiesz się, na czym polega nieinwazyjna liposukcja oraz jakie przynosi rezultaty oraz dlaczego warto zdecydować się na tego typu zabieg na ciało.

Na czym polega nieinwazyjna liposukcja?

Każdy, kto liczy na szybkie efekty w stosunkowo krótkim czasie, powinien zapoznać się z nieinwazyjną liposukcją. To nowoczesna technologia głowicy zabiegowej Vacu Electro Color, która cieszy się rosnącą popularnością. Przede wszystkim podczas zabiegu skutecznie redukuje się pomarańczową skórkę, modeluje ciało, ujędrnia sylwetkę i biust. Dodatkowym atutem jest skuteczny drenaż limfatyczny oraz złagodzenie napięcia mięśniowego. Zabieg jest relaksujący i bezpieczny.

Podczas zabiegu wykorzystuje się synergiczne działanie trzech energii, które bezpośrednio oddziałują na tkanki. Pozwala to na jednoczesne wykonanie aż 3 zabiegów! Należą do nich: masaż vacum (lipodermologia), elektrostymulacja TENS oraz chromoterapia LED. Te trzy metody zastosowane jednocześnie oddziałują na skórę, układ limfatyczny i mięśnie. Stąd zwiększona skuteczność. Innowacyjna głowica pobudza również naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Poprawia się metabolizm i ogólna kondycja skóry.

Czym jest żelazko antycellulitowe?

Żelazko antycellulitowe wyróżnia się wysoką skutecznością. Zabieg polega na masowaniu ciała za pomocą głowicy z jedną z zalecanych technik. Trwa ok. 30 minut. Masaż próżniowy (lipodermologia) to zabieg, który wykorzystuje ciśnienie ujemne. Skutecznie rozbija, a następnie rozmasowuje twarde złogi cellulitu. Podczas zabiegu jest pobudzana praca układu limfatycznego, stymuluje się wydalanie nadmiaru płynów, toksyny zostaną usunięte, sylwetka jest aktywnie modelowana. Masaż jest wykonywany głowicą VACUELECTROCOLOR. Efektem jest zredukowany cellulit już nawet po pierwszym zabiegu.

Elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy i przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne. Dodatkowo wzmacnia mięśnie ud, łydek, pośladków, brzucha, klatki piersiowej czy ramion. Poprawia się elastyczność skóry, która jest lepiej ukrwiona i bardziej dotleniona. Elektrostymulacja TENS zmniejsza objawy cellulitu i modeluje sylwetkę.

Chromoterapia LED to zabieg, który pobudza fotoreceptory i aktywuje wiele istotnych reakcji organizmu. Korzystnie wpływa na metabolizm komórkowy, ma działanie regeneracyjne, wspomaga leczenie uszkodzonych tkanek.

makijaż-permanentny-co-trzeba-wiedziećjak wybierac peelingi chemiczne 001