kosmetologia 001

Neopen

Neopen to urządzenie nowej generacji, które służy do wykonywania nim zabiegów kosmetologicznych poprzez wykorzystanie techniki mikroigłowej. Jest to zabieg, który nie jest inwazyjny, a jego główny cel to przede wszystkim poprawa jakości i kondycji skóry, jej skuteczne odmłodzenie, jak i nawilżenie oraz ujednolicenie jej koloru.

Neopen, dzięki swojemu znakomitemu działaniu świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju problemami naskórka, w efekcie niwelując ich skutki, które objawiają się np. wypadaniem włosów czy też rozstępami. Urządzenie to działa również wygładzająco i niweluje blizny, działa leczniczo na trądzik różowaty i zwęża pory. Maszyna działa na zasadzie mikronakłuć, które wpływają na skórę regenerująco oraz wzrasta w niej jednocześnie ilość naturalnego kolagenu, który jest pobudzany do działania.

Neopen zabieg

Neopen to urządzenie, które można dopasować w sposób idealny do różnych części ciała. Doskonale sprawdza się ono w zabiegach na twarz, ale również w zabiegach obejmujących całe ciało. Mikroennediling, bo tak właśnie nazywa się czynności zabiegowe wykonywane przy użyciu Neopenu działa na zasadzie niewielkich nakłuć cieniutkimi igiełkami. Co więcej, igły te nie zawierają niklu ani chromu, co czyni cały proces niezwykle bezpiecznym. W urządzeniu znajduje się 16 maleńkich igieł, które z łatwością docierają w miejsca wymagające zabiegowego wsparcia. Dzięki temu tworzą one w skórze mikrokanaliki, co dodatkowo wzmacnia efekty wykonywanego zabiegu. Metoda nakłuwania skóry ma za zadanie przynieść efekt w postaci odmłodzenia jej, jak i ujędrnienia. Dzięki preparatowi w skórze zachodzą procesy regenerujące, które doskonale radzą sobie z oznakami starzenia się skóry jak i są wielką pomocą w procesie wypadania włosów. Zabiegi odbywają si w możliwie wysokim komforcie pacjenta pod okiem lekarza, który ma wszelkie kompetencje do wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Urządzenie, które z wykorzystaniem mikronakłuć wprowadza pod skórę odpowiednie substancje aktywne wykonuje aż 1920 mikronakłuć w ciągu jednej sekundy działania, a to prowadzi do pobudzenia keratynocytów, melanocytów i fibroblastów, ale również komórek macierzystych. Sam zabieg trwa około jednej godziny i nie wymaga on znieczulenia. Neopen to produkt, którego zastosowanie dedykowane jest osobom w różnym wieku, bez względu na rodzaj skóry jak i problemy skórne. Działa on regeneracyjnie, rozprawiając się np. z bliznami potrądzikowymi, ale również pobudzająco na skórę dojrzałą, wspierając jej proces regeneracji. W świecie zabiegów kosmetycznych Neopen to najbardziej nowoczesne urządzenie, które za naciśnięciem jednego przycisku i wbudowanymi ustawieniami zarządzanie głębokością powoduje redukcję trądziku różowatego jak i działa na wszelkie problemy skórne redukując zmarszczki i bruzdy na skórze. Neopen skutecznie wykonuje pozbawioną oporów penetrację skóry, dając doskonałe efekty końcowe.

Czas zabiegu urządzeniem to ok. 30 minut. Czas rekonwalescencji po zabiegu to jedynie 24 godziny. Urządzenie i jego niezwykle ergonomiczna konstrukcja pozwalająca na utworzenie większej ilości kanałów w skórze wpływa na to, że znacząco wzrasta produkcja kolagenu w ciele pacjenta. Możliwości sprzętu z wykorzystaniem techniki mikroigłowej i poprzez pulsacje igły pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty wykonanej procedury kosmetycznej. Poprzez ustawienia wysuwu igły jak i działając skutecznie innymi ustawieniami urządzenia z powodzeniem można wykonać podskórnie dokładniejsze wprowadzenie substancji aktywnych, przez co następuje znaczna poprawa kondycji skóry.

Neopen cena

Zabieg kosmetyczny wykonany w naszym salonie z wykorzystaniem urządzenia Neopen mieści się w granicach 550 do 650 zł. Dbając o najlepszą jakość wykonywanych przez nas czynności jak i o bezpieczeństwo naszych pacjentów, gwarantujemy im najlepszej jakości sprzęt przeznaczony do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej jak i zabiegów kosmetycznych. Dzięki doskonale przeszkolonemu personelowi medycznemu nasi pacjenci objęci są najlepszą opieką. Każdy z wykonywanych zabiegów poprzedza wywiad lekarski, podczas którego lekarz ocenia stan skóry pacjenta, zmiany na niej zachodzące oraz dobiera odpowiednią formę leczenia jak i ilość zabiegów, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez pacjenta. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym gabinetem. Odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Neopen cena zabiegu

Jak każdy zabieg z dziedziny kosmetologii, również i ten wykonywany przy pomocy Neopen posiada swoje wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania. Osoby, które borykają się z problemem przebarwień czy też z nierównym kolorytem skóry, zauważyły spadek jędrności skóry i pojawiające się na niej zmarszczki, posiadają cerę skłonną do rozszerzonych porów czy też mają blizny, w tym również te po przebytym trądziku, śmiało mogą skorzystać z zabiegu przy pomocy urządzenia Neopen.

Przeciwwskazaniami do zabiegów wykonywanych tą właśnie metodą są przede wszystkim: ciąża czy też karmienie piersią, choroba nowotworowa w stadium aktywnym, alergia na składniki preparatów medycznych, infekcje wirusowe oraz bakteryjne takie jak opryszczka, wszelkie zakażenia grzybicze i bakteryjne skóry, różnego rodzaju stany zapalne skóry jak i trądzik. To, co jest również przeciwwskazaniem do zabiegu urządzeniem Neopen to zaburzenie krzepliwości krwi oraz przyjmowanie leków, które ją zmniejszają.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!