HIFU

Neauvia hydro deluxe

Produkt ten to innowacja w świecie medycyny estetycznej. Został on stworzony po to, by w jak najlepszy sposób biorewitalizować skórę całego ciała, jak i skórę twarzy. Veauvia hydro deluxe działa na zasadzie mezoterapii, uzupełniając powstałe z wiekiem czy też związane ze stylem życia braki kwasu hialuronowego. To właśnie nieodpowiednia ilość kwasu hialuronowego sprawia, że skóra na ciele staje się z upływem czasu coraz bardziej wiotka, a na twarzy powstają widoczne zmarszczki czy też bruzdy.

Podstawą tego nowoczesnego produktu jest kwas hialuronowy, który posiada największą gęstość, jaka występuje w produktach obecnie stosowanych w świecie medycyny estetycznej, bo zawiera aż 18 mg/dl. Dodatkowe składniki produktu, jakimi są hydroksyapatyd wapnia i aminokwasy takie jak proliny czy glicyny dodatkowo wpływają na rewelacyjne działanie mezoterapii neauvia hydro deluxe. Już od 25 roku życia zmniejsza się w organizmie ilość produkcji kolagenu. Na szczęście powstały sposoby, jak doskonale radzić sobie z oznakami starzenia się skóry.

Neauvia hydro deluxe efekty

Neauvia hydro deluxe to specyfik, który posiada duże stężenie kwasu hialuronowego, co przyczynia się do doskonałego nawilżenia przesuszonej skóry. Co więcej, działa on również na poprawę gęstości naskórka dzięki zawartemu w sobie hydroksyapaptytowi wapnia, glicynom i prolinom. Zabieg tej postaci mezoterapii dedykowany jest osobom, które pragną poprawić poziom nawilżenia swojej skóry, elastyczność skóry i chcą ją odpowiednio odżywić oraz polepszyć jej koloryt. Bardzo często skóra po umyciu staje się ściągnięta i matowa, niekiedy też zaczyna się łuszczyć i nie ma w niej blasku. Jeśli takie oznaki występują, zabieg Neauvia hydro deluxe to najlepszy sposób na to, by pozbyć się tak nieprzyjemnych odczuć i dodać swojej skórze, zwłaszcza tej na twarzy, blasku oraz promienności. Naturalne pochodzenie preparatu to jego główna zaleta.

Zabieg neauvia hydro deluxe najczęściej stosowany jest na skórę szyi, twarzy, dekoltu czy grzbietu dłoni. To miejsca, które są szczególnie narażone na zmienne warunki klimatyczne i zanieczyszczenia płynące ze środowiska. Dzięki zabiegowi mezoterapii neauvia można w szybkim czasie poprawić kondycję swojej skóry, zauważając znaczne różnice w poprawie jej ogólnej jakości, w jej nawilżeniu, zmianie kolorytu, jak i sprężystości. Dzięki neauvia skóra staje się głęboko zrewitalizowana, zmniejszają się zmarszczki powierzchniowe, a skóra wygląda promienniej i jest miła w dotyku. Preparat pobudza tkanki zawarte w skórze, by te naturalnie rozpoczęły swoje procesy naprawcze.

Neauvia hydro deluxe pod oczy

Zabieg tradycyjną metodą mezoterapii igłowej z wykorzystaniem neauvia hydro deluxe to nowatorski sposób w dziedzinie regeneracji skóry. Sam zabieg trwa około 45 minut. Po przeprowadzonym z pacjentem wywiadzie lekarskim następuje moment zabiegu, podczas którego wprowadza się niewielkie ilości preparatu metodą precyzyjnych iniekcji preparatu równomiernie pod skórę pacjenta w sposób taki, aby uzyskać finalnie efekt głębokiego i równomiernego nawilżenia i odżywienia skóry. Po przeprowadzonym zabiegu może nastąpić delikatny obrzęk czy też miejscowe zaczerwienienie skóry, nie mniej jednak objawy takie ustępują bardzo szybko, a nagrodą za chwilę dyskomfortu jest długo utrzymujący się efekt promiennej i sprężystej skóry. Preparat wykazuje jego długoterminową skuteczność.

Wiele osób boryka się z problemem, jakim są cienie i worki pod oczami. To przypadłość, na którą wpływa nie tylko podatność genetyczna, ale również styl życia jak niewielka ilość snu czy nieodpowiednie nawodnienie organizmu. Medycyna estetyczna, korzystając z wielu form zabiegów, w tym z zabiegu mezoterapii neauvia hydro delux, działa naprawczo i regenerująco na skórę twarzy.

Zabieg ten doskonale radzi sobie również z delikatną skórą pod oczami, która naturalnie jest bardzo wrażliwa, przez co narażona jest na wzmożone działanie oznak starzenia się, zmianę kolorytu czy też zmarszczki. Dzięki zastosowaniu neauvia hydro delux skóra w tych miejscach staje się wygładzona, odpowiednio nawilżona i odżywiona, a co więcej, nabiera swoistego blasku i naturalnego koloru. Mezoterapia igłowa wykonana z zastosowaniem Neauvia Hydro Deluxe wpływa na przywrócenie witalności naskórka oraz wpływa na proces ujędrnienia skóry. Zapewnia jej doskonałe nawilżanie. Zabieg wykonany z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia jest doskonałą metodą na odnowę skóry.

Neauvia hydro deluxe cena zabiegu

Sam zabieg Neauvia hydro deluxe polega na wprowadzaniu w dany obszar skóry niewielkich dawek specyfiku. Odbywa się to w formie iniekcji, a zabieg nie jest wysoce bolesny, co jest jego ogromnym plusem. Oczywiście osoby z niskim progiem bólu mogą zdecydować się dodatkowo na krem znieczulający czy też metodę chłodzenia, dzięki czemu wprowadzanie specyfiku odbywa się zupełnie bezboleśnie. Hydroksyapatyt wapnia wraz z kwasem hialuronowym podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową skóry, dzięki czemu powierzchnia skóry niweluje drobne zasinienia.

Mezoterapia Neauvia przynosi rewelacyjne efekty nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn, którzy zdecydowali się na pielęgnację. Kwas hialuronowy wysokiego stężenia pozwala zniwelować stany zapalne skóry, po czym następuje widoczna poprawa jakości skóry. Cena zabiegu różni się nieznacznie w zależności od miejsca, w którym iniekcja jest wykonywana, nie mniej jednak widełki cenowe wszelkich zabiegów kosmetycznych krążą wokół podobnych kwot. To, co warto brać pod uwagę, decydując się na zabieg, to kwalifikacje lekarskie, jak i jakość posiadanego przez dany gabinet sprzętu. Nasza marka opiera się na najlepszej jakości personelu oraz na najwyższej jakości dostępnym na runku sprzęcie. Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas sprawą priorytetową. Dbamy o to, by każdy, kto zdecyduje się na zabieg w naszym gabinecie, wyszedł z niego z wielką satysfakcją i poczuciem spełniania.

Neauvia hydro deluxe cena

W naszej ofercie zabiegów kosmetycznych znajdą państwo zabieg neauvia hydro delux w doskonałej cenie 650 zł. Odpowiednio przeszkolony personel, jak i najlepszej jakości sprzęt, jakim dysponujemy zapewni państwu poczucie satysfakcji z odbytej u nas kuracji i bezpieczeństwo wykonania zabiegu. W efekcie zabiegu Neauvia następuje korekcja zmarszczek powierzchownych, zachodzi odmłodzenie skóry dłoni, uzyskanie rewelacyjnych efektów w postaci odbudowy kolagenu jak i występuje natychmiastowy efekt nawilżenia skóry. W kwestii wszelkich szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na nurtujące państwa tematy jak i posłużymy odpowiednią radą.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!