Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe, czyli Hydrogen Peel to zabieg, w którym wykorzystuje się niewielki rozmiar pierwiastka wodoru oraz jego masę do oczyszczenia skóry. Jednak na czym polega oczyszczanie wodorowe? Brzmi jak innowacyjna metoda, a to zabieg, który zyskuje na popularności. Decyduje się na niego coraz więcej osób, mimo że zawiera aż cztery etapy.

Spis treści:

  • Oczyszczanie wodorowe – Hydrogen Peel
  • Efekty oczyszczania wodorowego

Z wpisu dowiesz się, jak wygląda oczyszczanie wodorowe oraz jakie są jego efekty.

Oczyszczanie wodorowe – Hydrogen Peel

Oczyszczanie wodorowe, to wprowadzenie w skórę głęboką mikroskopijnych cząsteczek wodoru. Cząsteczki wodoru oczyszczają skórę przy pomocy rewelacyjnej technologii. Dzięki temu neutralizowane są wolne rodniki, przez które skóra się starzeje. Zabieg oczyszczania wodorowego prowadzi do elektroporacji, ale jest całkowicie bezbolesny i w pełni bezpieczny. Zabieg Hydrogen Peel składa się z 4 części, na początku należy wykonać mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny, następnie jest oczyszczanie wodorowe, po nim następuje zjawisko elektroporacji wykorzystujące czysty kwas hialuronowy, a na koniec wykonywany jest masaż skóry. Wskazaniem do oczyszczania wodorowego jest zmęczona skóra, pozbawiona blasku, cera zanieczyszczona, trądzikowa, przesuszona, tłusta i naczynkowa.

Efekty oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe można uznać za terapię, gdyż składa się z czterech części. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, mimo iż zaleca się stosowanie serii oczyszczania. Skóra po oczyszczaniu wodorowym staje się nawilżona, gładka, napięta i odświeżona. Proces starzenia się skóry po zabiegu dostaje zahamowany przez pewien czas, dzięki wyeliminowaniu ze skóry wolnych rodników. Oczyszczanie wodorowe jest na tyle delikatne, że po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Nie wywołuje podrażnień, obrzęków i nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

depilacja-laserowa-ile-zabiegowbiorezonans-co-to-takiego