Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to rewolucyjny zabieg polegający na wstrzykiwaniu igłą w głąb skóry składników aktywnych, co pozwala na regeneracje i odmładzanie w warstwach skóry właściwej. Jest to niechirurgiczne leczenie, które wykorzystuje stany zapalne i urazy, aby uzyskać efekt leczniczy na skórze i pomóc zachować jej elastyczność. W rzeczywistości działa tak dobrze, że można powiedzieć, że jest to jeden z ulubionych zabiegów większości osób decydujących się na zabieg medycyny estetycznej. Wykonując mezoterapię igłową, zyskujemy pewność, że w krótkim okresie czasu nasza skóra nabierze młodości i blasku, jak to bywa po zastosowaniu preparatu jakim jest kwas hialuronowy.

Mezoterapia igłowa efekty

Efekty mezoterapii igłowej są dość szybko widoczne. Zastosowane substancje odżywcze podczas zabiegu potrzebują około 2 dni na ich całkowite wchłonięcie. Bardzo często pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Nie mniej jednak wiele zależy od ogólnej kondycji skóry, od wybranego preparatu jak i od miejsca, w którym została zastosowana mezoterapia igłowa.

Mezoterapia igłowa cena

Zabieg mezoterapii igłowej dzieli się cenowo ze względu na to, jaki obszar zostaje poddany zabiegowi jak i również pod kątem objętości naskórka, na którym dokonuje się zabiegu. Aby oszacować koszta i dopasować odpowiedni rodzaj terapii, należy na wstępie udać się na konsultacje, która pod czujnym okiem specjalisty wskaże miejsca wymagające zabiegu. Nasze gabinety posiadają najwyższej jakości sprzęt oraz doskonałych specjalistów, którzy zajmują się naszymi pacjentami w sposób indywidualny, dając im poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia mikroigłowa to rodzaj zabiegu, który jest jednym z najpopularniejszych w dziedzinie medycyny estetycznej. Decydują się na niego głównie kobiety niezależnie od posiadanego przez nie wieku. Nie mniej jednak, aby wykonywać tego rodzaju zabieg, należy przejść ku temu odpowiedni rodzaj szkolenia, który przygotuje osobę wykonującą te czynność w sposób należyty, zapewniając bezpieczeństwo pacjentów. Do zabiegu mezoterapii igłowej kwalifikuje się nie pod kątem wieku pacjenta, a w zależności od kondycji jego skóry. To zabieg, który działa pod kątem starzenia się skóry, przywracając jej dawny blask i minimalizując zmarszczki, ale również posiada on działanie prewencyjne. Do zalet mezoterapii igłowej należy również to, że sam zabieg nie trwa długo, bo jedynie 15 – 20 minut. Co więcej, jest to zabieg, który odbywa się bezboleśnie, ponieważ przed samym nakłuwaniem skóry zostaje na nią nałożony krem znieczulający, który zapewnia komfort pacjenta podczas wykonywania czynności zabiegowych.

Mezoterapia igłowa głowy

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzaniu preparatu bezpośrednio pod skórę. Jest to niechirurgiczna metoda przeprowadzenia zabiegu regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Mezoterapia zyskuje na popularności dzięki swojej naturalnej i bezpiecznej technice medycyny estetycznej i okazała się skuteczna dla kobiet i mężczyzn. Zabieg, dzięki działaniu substancji aktywnych, poprawia kondycję skóry regenerując i poprawiając jej wygląd.

Mezoterapia igłowa głowy polega na śródskórnych nakłuciach skóry głowy, z jednoczesnym podaniem w trakcie zabiegu preparatu o bardzo silnych właściwościach stymulujących mieszki włosowe. Ten rodzaj mezoterapii mocno pobudza jak i również regeneruje mieszki włosowe, hamuje wypadanie włosów oraz wpływa na stymulację nowych włosów. Co więcej, mezoterapia igłowa głowy wpływa również doskonale na poprawę kondycji skory głowy jak i na proces nawilżenia skóry. Dzięki temu zabiegowi włosy stają się mocniejsze, przestają wypadać i łamać się. Mezoterapia igłowa głowy to również doskonały sposób na łysienie i problemy z tym związane, zwłaszcza u kobiet. Preparat stosowany podczas zabiegu wpływa na cebulki włosów, stymuluje ich krążenie i rewitalizuje je, co finalnie sprawia, że włosy zaczynają odrastać, poprawia się ich gęstość i grubość.

Mezoterapia igłowa oczu i pod oczy

Mezoterapia igłowa okolic oczu to doskonały sposób na pozbycie się oznak starzenia jak i na odbudowę delikatnej, wiotkiej skóry wokół oczu i odzyskanie jej młodzieńczego blasku. Sam zabieg mezoterapii igłowej okolic oczu trwa zazwyczaj kilkanaście minut. Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej? Na początku specjalista wykonujący zabieg znieczula skórę wokół oczu, a następnie ostrzykuje obszar cienką igłą, rozprowadzając w taki sposób niewielkie dawki koktajlu. Dzięki użyciu igły substancja wstrzykiwana pokonuje barierę skórną, dlatego też zabieg ten daje doskonałe efekty finalne. Podając preparat bezpośrednio pod skórę pobudzane są fibroblasty, które wpływają na produkcję nowego kolagenu. Co więcej, powstałe podczas zabiegów mezoterapii igłowej niewielkie mikronakłucia sprawiają, że skóra zostaje zmuszona do szybszej regeneracji.

Zabieg tego typu to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy ze zmarszczkami mimicznymi, posiadają tak zwane kurze łapki, cienie pod oczami czy występujące w tych miejscach sińce. Mezoterapia igłowa to również rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z cienką i przesuszoną skórą wokół oczu, która posiada nierównomierny koloryt. Zabieg też pomaga bardzo w sytuacji, gdy pod oczami występują nieestetyczne worki.

Mezoterapia igłowa co to

Wykonywanie zabiegu mezoterapii igłowej j to nieinwazyjna metoda poprawiająca wygląd skóry. Niweluje skutecznie nawet zmarszczki. Zabieg mezoterapii igłowej to rewelacyjne rozwiązanie medycyny estetycznej w walce z upływem czasu. Stosując mezoterapię igłową, wpływamy na proces nawilżenia skóry, na jej produkcję kolagenu, na nawilżenie skóry dojrzałej jak i zaprzestanie wypadaniu włosów. Podczas wykonania zabiegu mezoterapii igłowej skupiamy się na komforcie pacjenta oraz na jego oczekiwaniach. Preparaty stosowane w naszych gabinetach jak na przykład kwas hialuronowy to specyfiki najwyższej jakości.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich, niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!