Mezoterapia igłowa jak często

Czy warto zdecydować się na mezoterapię igłową? Jak działa mezoterapia igłowa, jak często korzystać z zabiegu oraz jak długo utrzymuje się efekt? Wyjaśniamy wszelkie kwestie dotyczące mezoterapii igłowej!

Spis treści:

  • Mezoterapia igłowa jak działa
  • Mezoterapia igłowa głowy jak często
  • Mezoterapia igłowa jak długo utrzymuje się efekt

Mezoterapia igłowa jak działa

Mezoterapia igłowa to zabieg cieszący się sporym zainteresowaniem. Mezoterapię igłową można wykorzystać w leczeniu łysienia, a także odżywienia, nawilżenia skóry i pobudzenia jej procesów naprawczych. Celem mezoterapii igłowej jest wprowadzenie substancji aktywnych i witamin pod skórę. Igłowa mezoterapia wyróżnia się bardzo dużą skutecznością. Naskórek wchłania wszystkie wstrzyknięte substancje. Z pewnością nie da się podobnego efektu uzyskać za pomocą kosmetyków.

Mezoterapia igłowa głowy jak często

Bardzo wiele osób wybiera zabieg, jakim jest mezoterapia igłowa głowy. Zaleca się jego wykonanie, gdy mamy problem z wypadaniem włosów z powodu nieprawidłowego odżywiania się, słabego krążenia, zmian hormonalnych, ciąży i laktacji, nadmiernego stresu, łysienia typu męskiego, plackowatego, rozlanego. Mezoterapia skóry głowy trwa ok. 30 minut. Efektem jest zahamowanie wypadania włosów oraz uzyskanie widocznego ich odrostu. Liczba serii zabiegów jest dobierana indywidualnie do każdego przypadku.

Mezoterapia igłowa jak długo utrzymuje się efekt

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej efektywnych zabiegów. Skutecznie powstrzymuje procesy starzenia się skóry. Cała kuracja ma wielokierunkowe działanie. Sprawdzi się zarówno w profilaktyce przeciwstarzeniowej, jak i podczas walki z łysieniem lub nadmiarem tkanki tłuszczowej. Mezoterapia igłowa będzie również odpowiednim narzędziem do redukcji rozstępów i cellulitu. Efekty kuracji utrzymują się nawet od 1,5 roku. Będzie to jednak zależne od późniejszej pielęgnacji. Warto zdecydować się także na zabiegi przypominające co ok. 3 miesiące lub pół roku. Pozwoli to na podtrzymanie efektów.

Oxybrazja czy warto?Na-czym-polega-peeling-chemiczny