Światowy lider w branży kosmetyków medycznych i medycyny estetycznej

Tylko doskonałość naszej pracy, nasze zaangażowanie w badania i innowacje oraz udowodniona skuteczność naszych produktów doprowadziły nas tak daleko.

Joan Carles Font – Założyciel i prezes

Stała współpraca z branżą medyczną umożliwiła firmie mesoestetic opracowanie wielu innowacyjnych produktów do leczenia innych problemów estetycznych związanych z oznakami i objawami starzenia oraz problemami z sylwetką. Wyniki i skuteczność tych produktów są znane na całym świecie, ponieważ firma sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach za pośrednictwem dystrybutorów i uznanych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.

COSMELAN®

Profesjonalna metoda depigmentacji, która niweluje występujące przebarwienia oraz zapobiega pojawianiu się nowych, przez co zapewnia zarówno krótkotrwały, jak i długotrwały efekt.

DERMAMELAN®

To medyczna terapia depigmentacyjna która stopniowo i bardzo skutecznie eliminuje przebarwienia, działając bezpośrednio na melaninę nagromadzoną w wierzchnich warstwach skóry, a takze działając na przyczyny powstawania przebarwień. Efekt terapii jest pełny i trwały. Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

GLOBAL EYECON®

Specjalny, profesjonalny zabieg zwalczający oznaki starzenia i zmęczenia okolic oczu. Kontur oczu to szczególnie delikatny obszar, który ma różne cechy anatomiczne, w związku z czym zabieg musi być specyficzny. Zabieg łączy w sobie peeling chemiczny z mikronakłuwanie okolicy zabiegowej

Zabieg depigmentujący MELANOSTOP TRAN3X

Peeling o działaniu depigmentującym, którego złożona formuła przyspiesza odnowę naskórka w celu eliminacji powierzchniowo nagromadzonej melaniny. Zapewnia widoczną poprawę kolorytu i kondycji skóry, rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. Dodaje skórze świetlistości.

Zabieg o szerokim spektrum działania MESOPEEL MODIFIED JESSNER®

Powierzchniowy peeling o szerokim spektrum działania. Wskazania: fotostarzenie się – od łagodnego do umiarkowanego, drobne linie i zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, nierównomierny, szary koloryt, drobne niedoskonałości.

Zabieg dla cery trądzikowej MESOPEEL® AZELAN

Powierzchniowy peeling o właściwościach antybakteryjnych, przeciwzapalnych, regulujących wydzielanie sebum, keratolitycznych i komedolitycznych. Zalecany szczególnie do terapii trądziku w różnych fazach.

Zabieg oczyszczająco – złuszczający MESOPEEL® JESSNER + PURE RENEWING

Intensywny zabieg z maską oczyszczającą. Złuszcza naskórek i oczyszcza pory, zapobiegając powstawaniu wyprysków. Zabieg wykazuje właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne a także stymuluje metabolizm komórkowy i nawilża skórę.

Zabieg nawilżająco – odbudowujący barierę hydrolipidową skóry MESOPEEL® LACTIC 30%

Peeling powierzchowny na bazie 30% kwasu mlekowego, który działa odmładzająco, stymuluje produkcję nowego kolagenu i glikozaminoglikanów wchodzących w skład macierzy skóry. Zapewnia naturalne działanie nawilżające i stymuluje syntezę ceramidów w naskórku, poprawiając i modulując funkcje barierowe skóry. Zalecany do wrażliwej, suchej i delikatnej skóry oraz delikatnych obszarów, takich jak szyja i dekolt ze względu na wysoką tolerancję skórną.