Lumi Eye

Spojrzenie to jedno z głównych rodzajów komunikacji międzyludzkiej. Niestety fizjologia nie jest w tej sprawie łaskawa, ponieważ okolice oczu, jak i miejsca pod oczami to rodzaj skóry bardzo wrażliwej na wszelkie warunki, czy to nieodpowiedni styl życia, zbyt małe nawodnienie organizmu czy też zmęczenie, a nawet zmiany klimatyczne. Wszystko to odbija się na tak delikatnej skórze, która wygląda szaro, jest pozbawiona kolagenu czy też tworzą się na niej zmarszczki starcze, jak i mimiczne. Lumi eyes 1x1ml naprawia uszkodzenia skóry właściwej nie powodując skutków ubocznych.

Lumi Eyes to stymulator nowoczesnej generacji, który działa na tkanki skóry wokół oczu. Preparat został stworzony na bazie żelu polinukleotydowego, a jego przeznaczeniem są zabiegi estetyczne okolicy oczu i „doliny łez”. Preparat podaje się w formie mezoterapii, a jego efekty niosą za sobą naturalne spojrzenie bez ryzyka wystąpienia obrzęku limfatycznego. Lumi eyes naprawia uszkodzenia skóry właściwej, co objawia się w silnym działaniu regenerującym tkanki skóry wokół oczu. Preparat działa na zasinienia skóry pod oczami i pozbywa się skutecznie objawów zmęczenia okolicy oczu i doliny łez. Za pomocą materiału regenerującego tkanki, specyfik powoduje silne nawilżenie, niweluje liczne zmarszczki zmęczenie i zasinienie powiek.

Lumi eyes efekty

Głównym zadaniem tego nowoczesnego specyfiku jest rozjaśnienie cieni pod oczami, zmęczenia i zasinienia powiek oraz intensywne nawilżenie delikatnej skóry. To, co można również zauważyć po wykonanym zabiegu, to zredukowanie wiotkiej skóry, poprawa jej jędrności i elastyczności, ale również redukcja drobnych zmarszczek, rewitalizacja okolicy oczu i rozświetlenie skóry znajdującej się w ich obrębie. Lumi eye dzięki mezoterapii igłowej okolic oczu i doliny łez wpływa na odmłodzenie tkanki skórnej, zniesienie objawów zmęczenie jak i dzięki niemu zachodzi rewitalizacja okolicy powiek. Produkt znosi także oznaki zasinienia skóry pod oczami.

Lumi eyes działa w sposób wyjątkowy, wpływając swoim składem na proces starzenia się okolicy oka. Specyfik rozjaśnia oraz wygładza skórę, niwelując powstającą pod oczami dolinę łez. To preparat, który stworzony został w formie bezzapachowego i bezbarwnego żelu. Jest on całkowicie bezpieczny i nietoksyczny dla organizmu, a jego doskonała formuła współgra z tkankami, dzięki czemu specyfik nie wywołuje niepożądanych reakcji alergicznych. Lumi eyes to najnowszy stymulator tkankowy przeznaczony do mezoterapii igłowej okolic oczu. Preparat lumi to wysokiej jakości produkt iniekcyjny, który rozprawia się z efektem zmęczonych oczu i wpływa na zniesienie objawów zmęczenia skóry pod oczami.

Lumi Eyes cena zabiegu

W naszym salonie zabieg Lumi Eyes wykonujemy w cenie 450 zł. Dzięki kadrze doskonale wykwalifikowanych lekarzy, jak i najwyższej jakości sprzętu, który posiadamy, jesteśmy w stanie zagwarantować państwu doskonałą obsługę oraz najwyższy poziom wykonywanych u nas zabiegów. Przed wykonaniem kuracji należy zapisać się na spotkanie z lekarzem medycyny estetycznej, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat swojej skóry, jak i zabiegu, który będzie dla niej odpowiedni czy też długości kuracji. Prosimy państwa o kontakt z naszym salonem. Odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Lumi Eyes jak często

To, ile zabiegów z zastosowaniem Lumi Eyes będzie odpowiednie oraz jak długo stosować kurację i kiedy ją powtórzyć, by efekty stale się utrzymywały zależy w głównej mierze od indywidualnych predyspozycji pacjenta, jak i od jego oczekiwań. Nie mniej jednak standardowa kuracja, jak i najlepsze osiągane efekty pozyskać można, wykonując 3 zabiegi z zastosowaniem między nimi 14 dni przerwy. Kiedy seria zabiegów dobiegnie końca, warto wykonać co pół roku jeden zabieg, który będzie finalnie podtrzymywał efekty całej kuracji.

Lumi Eyes ile się utrzymuje

Lumi Eyes to preparat dedykowany głównie skórze okolic oka, jak i skórze pod oczami, która jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. Wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji, choć w tempie życia codziennego bardzo trudno czasem znaleźć czas na choćby domowe zabiegi kosmetyczne. Dlatego też terapia Lumi Eyes jest doskonałym sposobem na spowolnienie procesów starzenia się skóry w tych okolicach, jak i na jej rozjaśnienie i wygładzenie. Liftingująca formuła specyfiku idealnie radzi sobie z oznakami starzenia się skóry w okolicach oczu, a jego delikatna konsystencja w postaci żelu i poprzez zastosowanie mezoterapii sprawia, że po wykonaniu zabiegu nie zachodzą żadne reakcje alergiczne czy też opuchnięcia.

Pełna terapia specyfikiem Lumi Eyes utrzymuje się około pół roku, nie mniej jednak zależy to oczywiście od indywidualnych predyspozycji pacjenta, jak i od jego stosowania się do wskazówek, które zaleca lekarze medycyny estetycznej.

Lumi Eyes ile zabiegów

Ilość zabiegów mezoterapią Lumi Eyes to kwestia umowna, a decyzję podejmuje lekarz, który uprzednio wykonuje z pacjentem wywiad lekarski. Po wnikliwym zapoznaniu się ze skórą osoby, która chce wykonać zabieg, jak i po przeprowadzonej rozmowie, specjalista wyznacza ilość zabiegów i czas trwania terapii. Z reguły, biorąc pod uwagę jakość specyfiku Lumi Eyes i jego działanie szacuje się, że wykonanie trzech zabiegów co dwa tygodnie pozwoli osiągnąć oczekiwane efekty i spłycić zmarszczki, rozświetlić, jak i odżywić skórę wokół oka do tego stopnia, by wyglądała ona na zdrową i pełną blasku.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!