Lifting, laminowanie i botox rzęs – naturalnie piękne spojrzenie

Botox rzęs oraz keratynowe laminowanie to zabieg, który jest przeznaczony wyłącznie dla naturalnych rzęs. Z każdym kolejnym sezonem cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest doskonałą alternatywą dla zabiegu przedłużania rzęs. Pozwala na skuteczne uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywienie naturalnych rzęs. Efekt jest subtelny, ale widoczny. Spojrzenie nabiera wyrazistości. Sam zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs! Nie ma potrzeby stosowania zalotki, by nadać kształt rzęsom. Oszczędzamy zarówno nasz czas, jak i pieniądze. Co jeszcze warto wiedzieć o liftingu rzęs?

Czy warto zdecydować się na lifting rzęs?

Zabieg jest semipermanentny. Oznacza to, że działa na rzęsy, które aktualnie mamy na oczach. Wraz z ich wzrostem i wypadaniem kolejnych, podkręcone rzęsy będą wymieniać się na proste. To dlatego trzeba powtarzać zabieg co ok. 3 tygodnie. Jeśli jesteśmy posiadaczkami naturalnych cienkich i prostych rzęs lub z jakiegoś powodu nie chcemy korzystać z zabiegu przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie, lifting rzęs jest idealnym wyborem.

Botox rzęs wypełnia wszelkie szczeliny i nierówności rzęs, nawilżając je i pogrubiając. Jednocześnie zawiera witaminy i minerały o działaniu odżywczym i regenerującym. Aktywne składniki botoxu mają niezwykłe właściwości. Odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy, a także stymulują ich wzrost.

Preparaty stosowane do laminowania rzęs są bezpieczne i zawierają naturalne składniki – olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowana keratyna, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwas linolowy, pentanol, tokeferol ( wit.E), olejowa wit.C, pirydoksyna(wit. B6).

Botox rzęs – jak wygląda zabieg?

Zabieg laminowania rzęs składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest naniesienie komponentu w postaci kremu na rzęsy Sprawia on, że komórki zewnętrznej warstwy włosa, czyli łuski, otwierają się oraz wchłaniają składniki aktywne. Ten etap sprawia, że włoski podnosza się u nasady ku samej górze i uzyskują kształt łuku.

Następny etap to wprowadzenie w głąb włosa składników, które mają na celu pogrubienie rzęs. Stają się one widocznie większe i bardziej wyraziste. Trzecim etapem jest naniesienie jednego z czterech pigmentów, który nasyca kolorem rzęsy klienta.

Przedostatnim etapem jest wzmocnienie zabiegu o nałożenie Botox Lash. To preparat, który został stworzony w celu pogrubienia i wzmocnienia naturalnych rzęs. W swoim składzie zawiera witaminy i minerały o działaniu odżywczym i regenerującym. Nie zawiera parafiny, parabenów, barwników, formaldehydów, silikonu.

Ostatni etap to laminacja, która polega na nałożeniu olejku keratynowego stanowiącego połączenie trzech protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Celem laminacji jest ochrona oraz zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla naturalnych rzęs. Etap ten pozwala również na częściową odbudowę utraconych protein. We wszystkich metodach trwałego podkręcania rzęs mamy możliwość stopniowania podkręcenia. Można zdecydować, który fragment rzęs będzie podkręcony, np. jedynie nasada, końcówki czy całe rzęsy.

Lifting powiek bez skalpela, czyli Plasma ARCOxybrazja czy warto?