aesthefill / kwas polimlekowy

AestheFill to zabieg na twarz, który zapewnia bardzo głęboką regenerację tkanek, co skutkuje finalnie zmniejszeniem oznak starzenia się skóry twarzy. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu kwasu polimlekowego, który to jest substancją biokompatybilną i biodegradowalną. To, co w tym specyfiku doskonałe, to fakt, że w doskonały sposób stymuluje on komórki skóry, co skutkuje produkcją naturalnego kolagenu.

Kwas polimlekowy z powodzeniem stosuje się w medycynie estetycznej już od ponad 20 lat. To specyfik, który jest całkowicie wchłaniany przez organizm człowieka, a używa się go również do wykonywania szwów chirurgicznych. Kwas mlekowy jest także antyalergiczny, co sprawia, że zabieg z wykorzystaniem Aesthefill jest bezpieczny. Zastosowana nim kuracja, przywracając trójwymiarowy wygląd twarzy, działa również na skórę twarzy szyi i dekoltu, co niweluje efekt zwiotczenia skóry. Dzięki specjalnym właściwościom cząsteczek aesthefill zachodzi natychmiastowy proces odnowy tkanki skóry, co powoduje zagęszczenie skóry.

H2: kwas polimlekowy efekty

Zabieg z wykorzystaniem Kwasu polimlekowego zaleca się osobom, które zmagają się z problemem blizn pooperacyjnych, głębokimi zmarszczkami i fałdami skórnymi, występującymi zwykle w kącikach ust, oczu, w miejscach bruzdowo-wargowych, jak i przedszczękowych. To również rodzaj zabiegu, który doskonale wpływa na obszary depresyjne twarzy, czyli np. zapadnięte policzki czy skronie. Co więcej, Aesthefill wpływa również na przypadłość, jaką jest lipodystrofia twarzy, dłoni, dekoltu czy szyi, która powoduje utratę jędrności skóry, jej objętości, gładkości i elastyczności. Dzięki preparatowi następuje poprawa elastyczności skóry, konturów twarzy, a sam preparat o przedłużonym rezultacie zabiegowym wzmaga syntezę kolagenu, którego brak sprzyja utracie jędrności naskórka.

Kwas polimlekowy działa regeneracyjnie na zwiotczenie skóry brzucha, ramion oraz kolan, ale wpływa on również na brak objętości w pośladkach, wypełniając ubytki. Ten wszechstronnie działający specyfik dodaje skórze elastyczności, sprawia, że wygląda ona młodziej i nabiera odpowiedniego nawilżenia. Do jednych ze znaczących efektów używania kwasu polimlekowego należą widoczne rezultaty w postaci poprawy elastyczności skóry, wypełnienia zmarszczek, regeneracji skóry, wzmocnienia skóry od wewnątrz, zagęszczenia jej i wypełnienia, by odzyskała młodzieńczy wygląd, jak i tworzenia nowych elementów macierzy zewnętrznkomórkowej. Kwas polimlekowy doskonale radzi sobie z dużą ilością drobnych zmarszczek, również tych twarzy szyi i dekoltu, jak i zapobiega utraty objętości skóry. Poprzez metodę stosowania hydrożelu aesthefill zachodzi przywrócenie objętości skóry, a sam specyfik działa w celu poprawy jakości skóry.

H2: kwas polimlekowy pod oczy

Aesthefill, działając na zasadzie długotrwałej skuteczności kwasu mlekowego, przynosi świetne efekty podczas stosowania go na skórę pod oczami. Skóra w tych miejscach jest niezwykle delikatna i cienka. Z wiekiem staje się jeszcze bardziej wrażliwa na działające na nią warunki zewnętrzne, stres, jak i upływ czasu, co sprawia, że zaczyna się ona marszczyć, wiotczeć i tracić swój naturalny koloryt. Aesthefill działa wspierająco na te wrażliwe miejsca na twarzy, niwelując na niej zmarszczki mimiczne, jak i głębokie zmarszczki spowodowane upływem lat. Produkt Aesthefill dzięki przestrzennym ułożeniu atomów w swoim składzie odbudowuje utraconą jędrność skóry, w wyniku czego głębokie zmarszczki zostają wygładzone, a kwas hialuronowy dodatkowo sprzyja doskonałym efektom zabiegu.

Efekty zabiegu widać już po pierwszym jego zastosowaniu. Zmarszczki zostają wówczas wygładzone, a zwiotczała skóra nabiera blasku i objętości. Po wykonaniu wszystkich czynności zabiegowych lekarz wykonuje masaż, który ma na celu równomierne wypełnienie żelem wszystkich warstw wewnętrznych skóry właściwej, w którą został podany specyfik. Produkty z zakresu medycyny estetycznej rewelacyjnie rozprawiają się z wiotką skórą, a Aesthefill skutecznie odbudowuje utraconą jędrność i wpływa na procesy przywrócenia naturalnej objętości skóry.

H2: kwas polimlekowy pośladki

Kwas polimlekowy działa jako biostymulator objętościowy, czyli mówiąc prosto, odtwarza on ubytki tkanek poprzez stymulowanie własnych komórek organizmu do produkowania w nim własnego kolagenu. To nowoczesna metoda, która istnieje na rynku od niedawna, ponieważ wykonuje się ją od zaledwie 10 lat. Kwas polimlekowy działa powiększająco na pośladki, nie dając żadnych powikłań, które są możliwe podczas stosowania innych metod powiększenia pośladków. Dzięki odpowiednim warunkom sprzyjającym łatwemu przygotowywaniu roztworu, zostałe on podany w sposób profesjonalny, co finalnie sprzyja zaniechaniu utraty elastyczności skóry jak i utraty własnych białek strukturalnych.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie partie pośladków preparatu z kwasem l-polimlekowym. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. W przypadku pośladków wszystkie czynności zabiegowe wykonuje się tak zwaną koniulą, a nie igłą. Zabieg trwa pół godziny, po czym pacjent może udać się do domu. Kwas polimlekowy działa inaczej niż kwas hialuronowy, ponieważ nie jest on swoistym wypełniaczem. Wprawia on w działanie fibroblasty, które produkują własny kolagen. Po około dwóch latach kwas polimlekowy znika z tkanek, nie mniej jednak wytworzony przez niego kolagen pozostaje w tkankach. Ten rodzaj kolagenu jest już powstałą tkanką własną, dlatego też jego rozmiar nie ulega zmianie ani zmniejszeniu po zaprzestaniu działania zabiegu.

H2: kwas polimlekowy na brzuch

Kwas polimlekowy idealnie działa w przypadku nadmiaru zwiotczałej skóry na brzuchu, co sprawdza się zwłaszcza u kobiet po przebytej ciąży czy też intensywnym odchudzaniu. Wstrzyknięcie kwasu polimlekowego skutkuje pobudzeniem tkanek skóry pacjenta, przez co zmusza je jednocześnie do wyprodukowania większej ilości własnego kolagenu. W ten właśnie sposób niedobory kolagenu zostają uzupełnione, a skóra na brzuchu staje się naturalnie mocna i pogrubiona. Należy jednak pamiętać, że na finalne efekty zabiegu należy poczekać nawet do kilku miesięcy od zakończenia kuracji. To właśnie w ciągu tego czasu zaczyna się produkcja naturalnego kolagenu. Po podaniu pod skórę substancji macierzy zewnątrzkomórkowej trafia ona w odpowiednie miejsce, sprzyja długotrwałemu utrzymywaniu zabiegów twarzy jak i niweluje oznaki takie jak utrata objętości skóry.

H2: kwas polimlekowy cena zabiegu

Dbając o najlepszą jakość wykonywanych przez nas usług oraz o zadowolenie naszych klientów, proponujemy państwu całą paletę zabiegów w naszych gabinetach medycyny estetycznej, które posiadają bardzo przystępne ceny. Każdy z zabiegów odbywa się pod czujnym okiem naszych lekarzy specjalistów, a najlepszej jakości sprzęt do ich wykonywania, jaki posiadamy, jest gwarancją państwa zadowolenia i spełnienia państwa oczekiwań. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zabiegów, prosimy o kontakt z jednym z naszych gabinetów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!