Karisma

Karisma to produkt innowacyjny, który zawiera wyłącznie naturalne składniki. Doskonale wpływa na niedoskonałości skórne twarzy, poprawia jej kontury jak i naturalnie ją odmładza. Wykazuje on również działanie odbudowujące, regenerujące i nawilżające. Ten doskonały biostymulator tkankowy powstał na bazie kwasu hialuronowego. Jest to produkt nowej generacji, który zachwyca swoim działaniem i składem, podbijając serca tych, którzy zmagają się z problemami skórnymi i widocznymi oznakami starzenia się.

Karisma kolagen

Kolagen stał się w ostatnich czasach produktem bardzo popularnym, a to za sprawą tego, że wpływa on niezwykle dobroczynnie nie tylko na skórę twarzy, poprawiając jej jędrność i niwelując oznaki upływu czasu, ale również na cały organizm. Kolagen znajdujący się w innowacyjnym produkcie Karisma powstaje z zastosowaniem innowacyjnej technologii, a pozyskuje się go z jedwabników. To, co odróżnia ten produkt od innych tego typu, to fakt, że nie jest on pochodzenia odzwierzęcego. Większość produktów kolagenowych zawiera w sobie substancje pochodzące z chrząstek zwierząt. Innowacyjna metoda pozyskiwania kolagenu w preparacie Karisma rozprawiła się z tym sposobem, wychodząc z tego obronną ręką, ponieważ kolagen zawarty w Karisma posiada pełną zgodność tkankową z kolagenem naturalnie występującym w ludzkim ciele. Co więcej, Karisma kolagen charakteryzuje się lepszą biofunkcjonalnością niż kolagen odzwierzęcy. Przyspiesza on gojenie się tkanek (po jego zastosowaniu następuje redukcja blizn), jak i na proliferację komórek, doskonale ujędrnia, ponieważ posiada w sobie kontrolowane właściwości reologiczne, jak i fizyczne oraz cechuje się większą tolerancją dla organizmu podczas jego stosowania. Wpływa na to fakt, że jest to preparat, który nie wywołuje reakcji alergicznych, jest nieimmunogenny i nie wpływa chorobotwórczo na organizm.

Karisma stymulator

Jak sama nazwa wskazuje, stymulator karisma czyli przełomowy biostymulator na bazie naturalnych produktów stymuluje tkanki, poprawiając ich jędrność i napięcie jak i wypełnia drobne zmarszczki. Ten innowacyjny produkt jest doskonałym stymulatorem tkankowym, który to w zupełnie naturalny sposób przywraca skórze jej młodzieńczy blask i napina ją,niwelując oznaki opływającego czasu. Znajdujące się w Karisma składniki takie jak kolagen rekombinowany, kwas hialuronowy i karboksymetyloceluloza to prawdziwa odżywcza bomba dla komórek, które wymagają odpowiedniej regeneracji. Dzięki użytej podczas produkcji Karisma technologii Neosilk, która wpływa na zwiększoną produkcję peptydu C prokolagenu typu I w fibroblastach, preparat ten działa szybko, skutecznie i nieinwazyjnie, co czyni go przewodnim w świecie medycyny estetycznej.

Karisma biostymulator

Karisma kolagen to biostymulator na bazie rh dla wszystkich tych, którzy zauważyli u siebie zmiany w postaci zmniejszonej jędrności skóry, jej napięcia, jak i struktury skóry twarzy i szyi. Zabieg z użyciem Karisma wykonuje się u pacjentów w różnym wieku i niezależnie od typu skóry, jaki dana osoba posiada. Podczas konsultacji ze specjalistą, osoba zainteresowana zabiegiem z użyciem Karisma otrzyma wszelkie niezbędne informacje na temat samego zabiegu, jak i jego długości i możliwości regeneracyjnych skóry. Niestety jak w każdym przypadku leczenia, istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania kuracji za pomocą kolagenu Karisma, a są nimi przede wszystkim: choroba nowotworowa, nieunormowana cukrzyca, choroba autoimmunologiczna w fazie aktywnej czy też tendencja do powstawania tak zwanych bliznowców. Zabiegi nie są również dedykowane kobietom w ciąży, jak i podczas karmienia piersią.

Karisma efekty

Produkt Karisma zapewnia rewelacyjne efekty, które wpływają na polepszenie jędrności i jakości skóry oraz na jej ogólny wygląd. Sam zabieg przeprowadzany przez specjalistę odbywa się bezboleśnie, a to za sporawą znieczulającego kremu, który zostaje nałożony na skórę twarzy przez podjęciem czynności zabiegowych. Następnym krokiem jest wstrzyknięcie przez osobę upoważnioną do wykonania zabiegu preparatu, który podaję się podskórnie w niewielkich ilościach za pomocą igły czy też kaniuli. Należy pamiętać, że maksymalne efekty kuracji kolagenem Karisma występują zwykle po 2 do 4 zabiegów, nie mniej jednak jest to zależne w głównej mierze od stanu skóry pacjenta, od jego wieku, jak i stylu życia. Efekty zabiegu utrzymują się długo, nie mniej jednak warto wykonywać zabieg przypominający po upływie 4 miesięcy od pierwszego zabiegu.

Produkt Karisma to specyfik, który daje naturalne i szybkie efekty poprawy jakości skóry. Możemy się po nim spodziewać widocznej poprawy jędrności skóry. Po zabiegu następuje poprawa konturu twarzy, widoczne napięcie skóry i poprawa jej wiotkości, redukcja niedoskonałości skóry w postaci rozstępów, poprawa jakości twarzy oraz synteza włókien kolagenowych, które finalnie ulegają samonaprawie. Karisma przywraca skórze jędrność, a jego naturalne składniki wykazują poprawę jakości skóry włókien kolagenu, co ma również odzwierciedlenie w gęstości skóry.

Karisma cena zabiegu

W naszych salonach oferujemy państwu zabieg z użyciem kolanenu Karisma w doskonałej cenie 1100 zł. Zabieg ten przeprowadzany jest przez specjalistów medycyny estetycznej znajdujących się w naszych gabinetach. W celu zapoznania się z tematem zabiegów Karisma i chęcią ich zakupienia prosimy o kontakt. Nasi specjaliści przeprowadzą z państwem konieczny wywiad i ocenią sytuację państwa skóry, aby finalnie wykonać zabieg bądź serię zabiegów, które odbędą się w najlepszych warunkach przy użyciu najlepszej jakości sprzętu.

Kolagen Karisma to innowacja na rynku zabiegów medycyny estetycznej. Doskonale poprawia jakość skóry, jej napięcie, a efekty finalne zaskakują naszych klientów już od pierwszego spotkania z Kolagenem Karisma.

Karisma zabieg

Składniki zawarte w Karisma kolagen zbawiennie wpływają na skórę, dodając jej blasku, odpowiedniego napięcia, jak i powodują widoczne zmiany w strukturze skóry, która wygląda promienniej i młodziej. Wszystko to za sprawą składników, które zawarte są w Karisma kolagen. Pierwszy z nich to oczywiście kolagen. Ten znajdujący się w Karisma powstaje na zasadzie zastosowania innowacyjnej technologii, która wykorzystuje do jego powstania jedwabniki. Dzięki temu ten rodzaj kolagenu nie jest pochodzenia zwierzęcego, jak to głównie w przypadku takich produktów bywa, a pomimo tego wykazuje całkowitą zgodność z kolagenem zawartym w ludzkim ciele. Kolejnym składnikiem Karisma jest kwas hialuronowy, który cechuje się wysoką masą cząsteczkową, a to finalnie pozwala na działanie poprzez stymulowanie fizjologicznej produkcji białek, które są odpowiedzialne za elastyczność, jak i jędrność skóry. Kwas hialuronowy stymuluje również wzrost komórek śródbłonka, fibroblastów, jak i powoduje tworzenie macierzy zewnątrzkomórkowej, co daje szybsze regenerowanie się naskórka. Ostatnim już, trzecim składnikiem Karisma jest karboksymetyloceluloza. Odpowiada ona za działanie przeciwstarzeniowe w skórze właściwej. Co więcej, działa ona również hamująco na enzymy hialuronidazy, jak i konserwuje kwas hialuronowy, który to powstaje w tkankach, a ten natomiast działa nawilżająco i naprawczo na naskórek. Nie ma co do tego wątpliwości, że karboksymetyloceluloza działa przeciwstarzeniowo i wpływa doskonale na odmłodzenie skóry twarzy.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!