Juvederm Ultra – efekty

Juvaderm Ultra to linia wypełniaczy skórnych najnowszej generacji. Z powodzeniem stosujemy je w naszym gabinecie kosmetycznym w Gliwicach. Zostały one wyprodukowane przez czołowego lidera na rynku medycyny estetycznej, czyli firmę Allergan. Składniki zawarte w produktach gwarantują natychmiastowe efekty odmłodzenia. Co istotne, zabieg z zastosowaniem wypełniacza Juvaderm Ultra jest bezinwazyjny i komfortowy. Co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć?

Spis treści:

  • Czym jest wypełniacz Juvaderm Ultra?
  • Na jakie efekty zabiegów z użyciem Juvaderm Ultra można liczyć?

Z wpisu dowiesz się, czym są wypełniacze z serii Juvaderm Ultra oraz jakie zapewniają efekty.

Czym jest wypełniacz Juvaderm Ultra?

W preparatach Juvaderm Ultra stosuje się specjalny rodzaj usieciowanego kwasu hialuronowego. To właśnie on odpowiada temu, który naturalnie występuje w naszej skórze. Innym składnikiem jest chlorowodorek lidokainy, który zmniejsza znacząco dyskomfort związany z samym zabiegiem. Ze względu na wysoką jakość i skuteczność działania produktów, linia Juvaderm Ultra jest powszechnie wybierana w renomowanych klinikach w Polsce i na świecie.

W linii znajduje się kilka produktów, które wykorzystujemy w naszym gabinecie kosmetycznym. Preparaty dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta oraz efektów, jakie chce on uzyskać. Co istotne, zabiegi są nieinwazyjne i praktycznie bezbolesne. Zapewniają efekt naturalnego, gładkiego wyglądu skóry. Juvaderm Ultra pozwala na modelowanie twarzy, wypełnianie zmarszczek, bruzd.

Na jakie efekty zabiegów z użyciem wypełniacza można liczyć? Juvaderm Ultra efekty

Zabieg z użyciem preparatu trwa ok. 15-20 minut. Poprzedzony jest specjalną konsultacją. To, co wyróżnia innowacyjne produkty, to połączenie kwasu hialuronowego ze środkiem o działaniu znieczulającym. Procedura jest niezwykle komfortowa, a efekty widoczne natychmiastowo. Pacjent może ocenić rezultaty już bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu.

Po zabiegu mogą pojawiać się siniaki lub niewielki obrzęk. Nie jest to jednak problemem i skutki te bardzo szybko znikają. W razie potrzeby można je ukryć pod makijażem. W przypadku, gdy obrzęk będzie się utrzymywać dłużej niż 7 dni, konieczne jest zgłoszenie się do specjalisty. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu!

laser-frakcyjny-czy-boliczym-jest-podologia