Karisma 002

Jalupro

Proces starzenia się organizmu to sytuacja nieodwracalna. Zależy w znacznej mierze od genów, ale również od stylu życia czy też czynników zewnętrznych, które wpływają na nasze ciało. Widoczne oznaki upływającego czasu odzwierciedlają się w postaci zmarszczek, bruzd czy też innych niedoskonałości skóry. Dzięki medycynie estetycznej w doskonały sposób można poradzić sobie z oznakami upływającego czasu. Aminokwasowa terapia zastępcza Jalupro to zestawienie dwóch preparatów, które podawane iniekcyjnie, dedykowane są biorewitalizacji skóry. Dzięki zastosowaniu kuracji Jalupro skóra, poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny w znacznym stopniu poprawia jej gęstość, wygładza zmarszczki i wyrównuje samą strukturę naskórka. Kuracja Jalupro aminokwasowa terapia zastępcza jest bardzo skuteczna, a samo jej zastosowanie przynosi niebywałe efekty. Zabieg poleca się osobom z oznakami starzenia. Przebieg zabiegu jest bardzo sprawny, a opatentowana formuła oparta na najlepszych składnikach powoduje zagęszczenie skóry.

Jalupro super hydro

Kompleks czterech aminokwasów zawartych w innowacyjnym preparacie Jalupro, które to są dodatkowo wzbogacone o kwas hialuronowy, działają odbudowująco na skórę twarzy, regenerują kolagenową strukturę wpływając na zanikanie zmarszczek i cieni pod oczami. Każdy z preparatów medycyny estetycznej posiada swoje wskazania i przeciwwskazania. Jalupro terapia aminokwasowa zastępcza dedykowane jest osobom, które zmagają się z utratą napięcia skóry zachodzącej wraz z upływem czasu, z wiotką skórą pozbawioną jędrności, przesuszoną skórą, która posiada na sobie utrwalone już zmarszczki, jak i bruzdy nie tylko na twarzy, ale również na szyi, w okolicach dekoltu i na dłoniach oraz osobom, u których występuje zjawisko sińców pod oczami. Co więcej, Jalupro aminokwasowa terapia zastępcza wspomaga również procesy regeneracyjne skóry osób pracujących systematycznie w pomieszczeniach klimatyzowanych, co jak wiadomo przesusza naskórek i przyspiesza jego proces starzenia się.

Co do przeciwwskazań, z zabiegu nie powinny korzystać osoby zmagające się z chorobą nowotworową, kobiety w ciąży, jak i matki karmiące, osoby, które posiadają stany zapalne skóry czy też zmiany skórne, osoby z infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi (w tym te, które posiadają opryszczkę), jak i osoby z nieustabilizowaną cukrzycą.

Jalupro hmw

Jalupro HWM to substancja, która biorewitalizuje poddane jej obszary skóry, zwłaszcza te, które są najbardziej narażone na występowanie na niej zmarszczek typu głębokiego. Specyfik ten doskonale zwalcza oznaki starzenia się skóry, wspierając jednoczenie jej procesy metaboliczne, jak i komórkowe. Aminokwasy takie jak glicyna, leucyna i lizyna połączone z kwasem hialuronowym wpierają procesy rewitalizacji naskórka, dbając o jego odpowiednie nawodnienie, jak i odbudowę. Odpowiednio dobrane składniki pobudzają do działania fibroblasty, co przyczynia się do działania kolagenu w komórkach skóry.

Sam zabieg jest bezbolesny, a osiąga się ten efekt za pomocą specjalnego kremu, który stosuje się przed terapią. Po bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie preparatu, komórkom skóry dostarczone zostają wszystkie niezbędne składniki, które działają na zmarszczki mimiczne i radzą sobie z oznakami starzenia się. Następuje wówczas optymalny stopień nawilżenia tkanek, czyli głębokie nawilżenie skóry dojrzałej.

Jalupro pod oczy

Zabieg z wykorzystaniem Jalupro to doskonały sposób na pozbycie się cieni pod oczami, które wpływają na ogólny wygląd twarzy i są bardzo uporczywym problemem wielu osób. Jalu strong eye to terapia okolic oczu, która wpływa na nie silnie regenerująco. Ten rodzaj kuracji zawiera w sobie potrójne stężenie aminokwasów, a tak bogata ich dawka rewelacyjnie radzi sobie z delikatną skórą wokół oczu, wygładzając w tych okolicach powstałe zmarszczki jak i napinając i ujędrniając skórę, co sprawia, że oko nabiera nowego, pełnego wyglądu. Preparat wstrzykuje się miejscowo. Po przygotowaniu preparatu w odpowiedniej dawce, następuje terapia odżywiająca skórę, która doskonale wpływa na tę wokół oczu.

Jalupro classic

Jalupro classic działa na zasadzie aminokwasów, które przywracają skórze jej utraconą elastyczność i zapobiegają jednocześnie jej utracie jędrności. Preparat złożony aż z 4 aminokwasów, w tym z kwasu hialuronowego niesie efekty swojego zastosowania nie tylko na skórze twarzy, ale również w jej okolicach, redukując powstałe zmarszczki. Co więcej, Jalupro to również pomocnik w redukowaniu blizn, zmian potrądzikowych czy też rozstępów. Dzięki działaniu biorewitalizacji, która następuje na skutek zastosowania w produkcie aminokwasów takich jak l-prolina, l-lizyna, l-leucyna oraz kwas hialuronowy, Jalupro wpiera procesy biorewitalizacyjne skóry i niweluje powstawanie głębokich zmarszczek. Tak szeroki wachlarz możliwości tego innowacyjnego specyfiku sprawia, że działa on na różne partie skóry, przynosząc doskonałe efekty, które utrzymują się przez długi czas.

Jalupro cena zabiegu

Nasze gabinety posiadają w swojej ofercie bardzo wiele zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg Jalupro to jeden z częściej wybieranych przez naszych klientów, ponieważ przynosi on szybkie i widoczne efekty zastosowania. Cena zabiegu w naszym salonie jest bardzo komfortowa. Decydując się na zabieg w Bio Clinic zyskują państwo gwarancję najwyyższej jakości produktów jak i najlepszej jakości sprzętu. Nasi wykwalifikowani lekarze dbają o komfort pacjentów, podchodząc do każdego z nich indywidualnie i dobierając odpowiedni rodzaj przeprowadzanej terapii. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zabiegów, należy skontaktować się z jednym z naszych gabinetów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Jalupro kiedy efekty

Przed wykonaniem samego zabiegu należy udać się na konsultację do lekarza medycyny, który w bardzo dokładny sposób zapozna się z problemami skórnymi pacjenta i dopasuje odpowiednią formę terapii produktem, jak i ustali ilość zabiegów, które finalnie dadzą pacjentowi oczekiwane efekty. Przeciętnie zabieg Jalupro stosuje się w ilości od trzech do czterech zabiegów, które wykonuje się w odstępach czasowych od dwóch do trzech tygodni.

Po przeprowadzonej serii zabiegów pacjent zauważy znaczną poprawę w napięciu jego skóry, która odzyska swój zdrowy koloryt. To, co niesie ze sobą zastosowanie specyfiku, to również pozbycie się zmarszczek, wygładzenie naskórka, jego jędrność i świeżość. Zabiegi Jalupro niosą ze sobą ogromne korzyści związane z widoczną poprawą skóry, a sam zabieg, przeprowadzany w profesjonalnych warunkach nie jest bolesny ani też dokuczliwy. Po dezynfekcji skóry wykonuje się serię nakłuć. To wtedy komórkom skóry dostarczane zostają wszystkie składniki preparatu, który wspomaga finalnie naturalną produkcję kolagenu.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!