Jaki laser najlepiej usuwa owłosienie?

Depilacja laserowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Stanowi doskonałą alternatywę dla innych metod depilacji. Co najważniejsze, włosy zostają usunięte na zawsze! Oczywiście niezbędne jest wykonanie serii zabiegów (ok. 6), a później raz do roku zabiegu przypominającego, jednak jest to nieporównywalny komfort do depilacji woskiem czy usuwania włosków przy pomocy maszynki. Jaki laser najlepiej usuwa owłosienie? Podpowiadamy!

Spis treści:

  • Czym jest depilacja laserowa?
  • Zalety depilacji laserowej
  • Nowoczesny laser diodowy

Z wpisu dowiesz się, czym jest depilacja laserowa, jakie są atuty tego rodzaju zabiegu oraz, który laser sprawdzi się najlepiej do usuwania owłosienia.

Czym jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest zabiegiem polecanym dla osób, u których pojawiają się podrażnienia po innych metodach depilacji. Wystarczy seria zabiegów, by mieć pewność, że włoski już nie odrosną. Jeśli masz problem z wrastającymi włoskami, tworzeniem się stanów zapalnych, czyli grudek i krostek, depilacja laserem jest dla Ciebie. Najważniejszą zaletą jest całkowite lub praktycznie całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc. Efektem jest gładka skóra.

Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa przede wszystkim wyróżnia się dużą skutecznością i trwałością. To jej przewaga nad innymi metodami usuwania owłosienia. Jeśli wykonamy serię zabiegów, później konieczne jest raz do roku wykonanie zabiegu przypominającego. Codzienne golenie nóg to juz przeszłość. Dodatkowym atutem jest oczywiście komfort, poprawa pewności siebie, oszczędność czasu.

Nowoczesny laser diodowy

Jaki laser najlepiej usuwa owłosienie? Do polecanych laserów należy laser diodowy. To właśnie on gwarantuje wysoką skuteczności. Wszystko ze względu na to, że usuwa cały włość – łącznie z korzeniem i cebulką. Jeśli powtórzymy zabieg kilkakrotnie w jednym miejscu, możemy mieć pewność, że nigdy więcej nie będziemy musieli martwic się o tradycyjną depilację.

W laserze diodowym stosuje się innowacyjne technologie, które bazują na selektywnym działaniu ciepła i światła. Laser diodowy emituje wiązkę światła, którego długość wynosi  808 NM. To właśnie gwarantuje wysoką skuteczność. Wiązka przenika przez powierzchnię skóry i usuwa cebulki włosa. Jednocześnie jest to bezpieczny zabieg.

żelazko-antycellulitowe-jak-częstojak-powiększyć-usta-kwasem-hialuronowym