kosmetologia 001

Henna pudrowa brwi Gliwice

Podkreślanie piękna kobiety jest powszechne. Każda z nas chce mieć wyraziste, dobrze wyregulowane brwi, a także oszałamiające rzęsy. Jeśli chcesz, aby Twoja twarz prezentowała się doskonale, nawet jeśli nosisz maseczkę w miejscach publicznych, koniecznie zdecyduj się na zabieg henny pudrowej na brwi.

Henna pudrowa to innowacyjna metoda koloryzacji oraz stylizacji. Opiera się w całości na składnikach naturalnych. Henna pudrowa wykonana w pełni profesjonalnie oraz bezbłędnie sprawi, że kolor oraz kształt brwi zostanie idealnie uwydatniony. Włoski z kolei staną się odżywione oraz jeszcze silniejsze, niż przed zabiegiem.

Henna pudrowa to zabieg na brwi i nie tylko, który opiera się na produkcie o tej samej nazwie. Henna jest w pełni roślinnym, naturalnym produktem, dlatego można mieć pewność, że zawiera wiele wspaniałych składników aktywnych. Odżywcze działanie henny wpływa pozytywnie na kondycję włosków, zarówno tych krótkich, jak i długich, jasnych, ale i ciemnych.

Co więcej, naturalny produkt to nie jedyna zaleta. Efekt również przedstawia się bardzo naturalnie. Nie widać tutaj żadnej sztuczności, dlatego też wiele kobiet decyduje się właśnie na hennę pudrową.

W naszej klinice  bio-clinic.pl zabieg wykonują profesjonalistki. Przebiega on w sympatycznej atmosferze. Wpierw klientka wraz ze stylistką wybierają kształt oraz kolor brwi. Następnym krokiem jest oczyszczenie włosków oraz bardzo dokładny demakijaż. Stylistka później wyznacza kształt brwi, zabezpiecza skórę przed zabrudzeniem oraz zajmuje się nałożeniem preparatu. W zależności od tego, jak ciemny kolor chce uzyskać klientka, hennę pozostawia się na włoskach od 15 do 30 minut. Potem następuje  zmycie preparatu oraz regulacja brwi.

Henna pudrowa rzęs Gliwice

Lubisz swoje rzęsy? A może mogłyby być nieco ciemniejsze i bardziej wydłużone? Jeśli tak, koniecznie zdecyduj się na fantastyczny zabieg, jakim jest henna pudrowa rzęs w Gliwicach. Nasza klinika bio-clinic.pl oferuje bardzo profesjonalne podejście do każdej klientki. Henna pudrowa rzęs, którą wykonujemy, to klucz do pięknej oprawy oczu u każdej kobiety. Nie jest to zabieg drogi ani inwazyjny, a ponadto nie wymaga częstych wizyt u kosmetyczki, dlatego polecany jest kobietom, które cierpią na brak czasu.

Sukces koloryzacji tkwi w odpowiednio przeprowadzonym zabiegu. Nasze stylistki posiadają odpowiednie doświadczenie, które pozwala im wykonywać ten zabieg z największą precyzją. Skóra oraz włoski powinny być odpowiednio oczyszczone. Warto więc, wybierając się na taki zabieg, nie malować się w ogóle. W sytuacji, kiedy makijaż nie zostanie zmyty, barwnik może się bardzo słabo wchłonąć, a nawet mogą porobić się plamy i przebarwienia.

Nic więc dziwnego, że przed zabiegiem kosmetyczka dokładnie zmywa makijaż i przygotowuje włoski do przyjęcia henny.

Henna pudrowa cena Gliwice

Henna pudrowa nie jest drogim zabiegiem. W naszej klinice w Gliwicach nie zapłacisz zbyt dużo za jeden zabieg. Wykonanie henny waha się od kwoty 50 zł do 150 zł za jeden zabieg. Jednak dokładny koszt zależał będzie od tego, jak przebiegnie cały proces, jakie produkty zostaną użyte i czy klientka będzie potrzebowała regulacji brwi, czy jednak nie.

Jeśli chcesz mieć w końcu piękne brwi o intensywnym kolorze oraz wydłużone, ciemne rzęsy, koniecznie zdecyduj się na hennę pudrową w Gliwicach w naszym salonie bio-clinic.pl. Oferujemy profesjonalne podejście do każdej klientki, a także wykwalifikowane stylistki, które wykonają każdy zabieg z największą starannością.

Po zakończonym zabiegu wyjdziesz od nas w pełni zadowolona. Efekty henny pudrowej będą utrzymywały się na Twojej skórze przez ok. 2 tygodnie, natomiast na włoskach będą widoczne przez ok. 5-6 tygodni. Po tym czasie możesz zostawić je w spokoju, lub ponownie wybrać się na zabieg dla utrwalenia pięknego koloru.

Jesteśmy zdania, że każda kobieta zasługuje na to, by czuć się piękną, dlatego nasze ceny są maksymalnie przystępne. Niezależnie od stopnia zamożności, każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła skorzystać z naszej oferty!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!