Fizjoterapia

Odzyskaj utraconą sprawność fizyczną

Fizjoterapia polega na leczeniu różnych dolegliwości wywołujących ból, zapobieganiu postępowi i nawrotom chorób oraz przywracaniu sprawności fizycznej z wykorzystaniem zjawiska reaktywności organizmu na bodźce oraz środków naturalnych. Specjalistę z zakresu fizjoterapii nazywa się fizjoterapeutą. Jego zadaniem jest eliminacja rozmaitych dysfunkcji układu nerwowo-mięśniowego, mięśniowo-szkieletowego, sercowo-naczyniowego i oddechowego. Nasze usługi z zakresu fizjoterapii dostosowane są do różnych problemów, więc z pewnością znajdziesz u nas rozwiązanie swoich trosk. Przyjdź do naszego gabinetu w Gliwicach i przekonaj się, że fizjoterapia jest dla Ciebie!

Do kogo skierowana jest fizjoterapia?

Fizjoterapia skierowana jest do osób, które borykają się z różnymi problemami wymienionych wyżej układów. Najczęściej przychodzą do nas pacjenci ze złamaną kością lub uszkodzonym stawem, ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów i z osteoporozą, bólem całego kręgosłupa lub tylko pojedynczych odcinków, po przebytym udarze mózgu i urazie rdzenia kręgowego. Usługi fizjoterapeutyczne to znakomity sposób na złagodzenie, a także – w dłuższej perspektywie – całkowitą eliminację tych dolegliwości.

Profesjonalna i bezpieczna fizjoterapia w Gliwicach

Zapraszamy do naszego gabinetu z Gliwic, w którym przeprowadzamy zabieg z zakresu fizjoterapii – terapię PST. Dzięki jej działaniu regeneracyjnym oraz przeciwbólowym może być stosowana jako rozszerzenie i uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia w przypadku schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, zarówno o pochodzeniu zwyrodnieniowym, jak i urazowym. Terapię PST wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, ostrożności oraz higieny. Masz pytania dotyczące naszej terapii PST wchodzącej w skład fizjoterapii? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Fizjoterapia

Odpręż się jak nigdy

Pozwól sobie na relaks, stając się przy tym jeszcze piękniejszą. Zapraszamy do nas!