Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bioclin/domains/bio-clinic.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Em Contouring | BIO CLINIC
kosmetologia 001

Em contouring zabieg Gliwice

Tkanka tłuszczowa to odwieczny wróg każdej kobiety, podobnie jak cellulit, wszelkie przebarwienia na ciele, rozstępy czy nieestetyczne blizny. Na szczęście, obecnie bardzo łatwo jest znaleźć urządzenia i zabiegi, które skutecznie wspomagają pozbywanie się takich niedoskonałości. Jeśli walczysz z nadmierną tkanką tłuszczową, koniecznie sprawdź EM CONTOURING.

Em contouring jest urządzeniem, które służy do kompleksowego rzeźbienia sylwetki. Zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia sprawi, że znacznie szybciej pozbędziesz się miejscowej tkanki tłuszczowej, a ponadto rewelacyjnie rozbudujesz swoje mięśnie. Jak działa em contouring? Przede wszystkim wykorzystuje nowoczesną technologię elektromagnetyczną skoncentrowaną na wysokiej częstotliwości oraz pole magnetyczne. Urządzenie wyzwala intensywne skurcze, które stymulują mięśnie, a co za tym idzie – powodują redukcję tkanki tłuszczowej w znacznie szybszym stopniu, niż przy wykorzystaniu tradycyjnych ćwiczeń.

Em contouring jest w stanie zaangażować do pracy nawet mięśnie głębokie. Jest to niemożliwe do osiągnięcia w przypadku zwykłych ćwiczeń. Zabieg ten wyzwala rekordową liczbę skurczy, a także znacznie wydłuża ich trwanie, czego człowiek nie wytrzymałby podczas treningu w domu czy na siłowni.

Choć wydaje się, że zabieg em contouring służy jedynie do redukcji tkanki tłuszczowej, jest to mylne przeświadczenie. Decydując się na ten zabieg, możesz dopasować go do własnych preferencji. Wszystko zależy od tego, czego dokładnie oczekujesz. Istnieje bowiem możliwość zastosowania aż trzech protokołów, czyli kształtującego sylwetkę, aerobowego oraz budującego mięśnie.

Jeden zabieg to aż 30-minutowa sesja, która gwarantuje od 20 000 do 60 000 skurczy w miejscu, którego zabieg dotyczy. Spektakularne rezultaty są więc na wyciągnięcie ręki, niezależnie od tego, czy oczekujesz wyszczuplenia talii, zarysowania mięśni brzucha, liftingu pośladków czy wyrzeźbienia mięśni ramion.

Zabieg Em contouring jest w pełni bezbolesny. Osoba, która zdecyduje się na taki zabieg, w momencie jego wykonywania odczuwa jedynie mrowienie, regularne wibracje oraz wyraźny skurcz mięśni. Nie dochodzi tutaj do żadnej aktywacji nerwów czuciowych, dlatego śmiało możesz korzystać z tego zabiegu nawet wtedy, kiedy boisz się bólu.

Em contouring cena Gliwice

Skuś się na em contouring, jeśli chcesz znacząco wzmocnić swoje mięśnie i je wyrzeźbić, bez konieczności wstawania bardzo wcześnie rano i uczęszczania na siłownię. Jest to doskonały zabieg, który sprawdzi się podczas modelowania ciała. Nie musi to być całe ciało – możesz postawić jedynie na wybrane obszary. Ujędrnienie skóry oraz zredukowanie tkanki tłuszczowej także uzyskasz, jeśli tylko zdecydujesz się na em contouring.

Jakie efekty czekają Cię po tym zabiegu? Przede wszystkim wyszczuplenie talii, redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, wzmocnienie wybranych partii mięśniowych, uniesienie oraz ujędrnienie pośladków czy też zwiększenie masy mięśniowej.

Niestety, do wykonania zabiegu są pewne przeciwwskazania. Jeśli cierpisz na choroby nowotworowe, jesteś w ciąży, zażywasz antybiotyki, masz wszczepiony rozrusznik serca czy inne urządzenia elektroniczne – automatycznie zwalnia Cię to z możliwości wykonania zabiegu. Podobnie dzieje się, kiedy w miejscu zabiegu masz wszczepione implanty metalowe, posiadasz kolczyki lub cierpisz na zaburzenia sercowo-naczyniowe.

Zastanawiasz się, jaka jest cena jednego zabiegu? Wszystko zależy od konkretnej kliniki, w której taki zabieg jest wykonywany. U nas, w bio-clinic.pl w Gliwicach, cena zależy od ilości zabiegów. W pakietach zawsze występują nieco taniej. Możesz się również umówić na zabieg próbny, którego koszt wynosi ok 200 zł. Zobaczysz wtedy, jak działa nasz sprzęt, co oferuje nasza klinika oraz jak podchodzimy do naszych pacjentów.

Jeśli zaś chodzi o pełnometrażowe zabiegi, oferujemy jeden zabieg w cenie ok. 400-500 zł, z kolei pakiet czterech zabiegów to cena wynosząca ok. 1500 zł, natomiast 8 zabiegów wykupionych od razu, to koszt rzędu 2500 zł.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!