kosmetologia 001

Dermapen

Dermapen to niewielkie urządzenie, które wyposażone jest w głowicę z kilkunastoma mikroigiełkami, które nakłuwają skórę. Powstałe nakłucia pobudzają naturalne zdolności organizmu do samonaprawy skóry, jak i do naturalnego wytwarzania kolagenu. Ponadto zabieg z wykorzystaniem Dermapen sprawia, że skóra nabiera większej przepuszczalności, a tym samym jest ona przygotowana w odpowiedni sposób do przyjęcia specjalnie dostosowanych do danej pielęgnacji koktajli odżywczych. Dzięki Dermapen krążenie, jak i dotlenienie tkanek

ulega znacznej poprawie, przez co jednocześnie wzrasta także napięcie naskórka. W konsekwencjii zabiegu przeprowadzonego metodą dermapen zaczynają powstawać procesy, które wpływają na zniwelowanie zmarszczek, jak i na polepszenie konturu twarzy.

Dermapen efekty

Głównymi wskazaniami do zastosowania zabiegu z użyciem zabiegu Dermapen są różnego rodzaju problemy skórne, które obejmują takie jak: płytkie, jak i średnie, nieestetyczne znamiona i blizny, rozstępy, zwiotczała i wysuszona skóra, wypadanie włosów oraz poszerzone pory. Wykonanie zabiegu mezoterapii z użyciem zabiegu Dermapen posiada wiele zalet. Efekty przeprowadzonych na skórze czynności zabiegowych można dostrzec już kilka dni po ich wykonaniu, co niesie za sobą wielkie zadowolenie pacjentów.

Głównymi zaletami zabiegu dermapen jest ujędrnienie skóry. Poza tym urządzenie to rewelacyjnie wpływa na spłycenie zmarszczek, redukcję przebarwień skórnych oraz na wyrównywanie struktury, jak i kolorytu blizn. Co więcej, dzięki Dermapen i zastosowanej przy jego użyciu mezoterapii mikroigłowej można spodziewać się efektów w postaci zniwelowania rozstępów, jak i wszelkiego rodzaju szram. Efektem zabiegu jest również liczba wypadających włosów czy też finalnie poprawa ich ogólnej kondycji. Dzięki mikronakłuciom skóra głowy o wiele skuteczniej wchłania stosowane na niej preparaty, które mają działać w sposób pobudzający porost włosów, jak i wpływać na ich cebulki, dbając o ich ogólne odżywienie.

Dermapen 4

Dermapen 4 to innowacyjne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, które w rewelacyjny sposób pobudza naturalne działanie kolagenu, jak i wpływa na ogólną poprawę zarówno kondycji jak i wyglądu skóry. Dzięki działaniu Dermapen można w szybki sposób osiągnąć efekty takie jak: widoczna regeneracja skóry i jej młodszy wygląd, jej ujędrnienie i poprawa napięcia skóry, redukcja rozstępów, zwiększenie działania składników odżywczych, zmniejszenie hiperpegmintacji, jak i rozjaśnienie naskórka, poprawa w postaci zmniejszenia rozszerzonych porów czy też zmniejszenie widoczności blizn po wykonanych zabiegach chirurgicznych, jak i blizn spowodowanych trądzikiem. Zabieg dermapen wpływa na poprawę fizjologicznej indukcji kolagenu, zachodzi podczas niego stymulacja fibroblastów, poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz niweluje on oznaki starzenia. Działa doskonale na proces regeneracji skóry twarzy działając bezpośrednio na odbudowę włókien kolagenowych. Świetnie wspomaga także problem jakim jest trądzik różowaty.

Podczas wykonywania zabiegu urządzeniem dermapen, dzięki możliwości regulacji głębokości nakłuć skóry, specjalista medycyny estetycznej w prosty sposób może wpływać na efektywność zabiegu, biorąc pod uwagę różnice naskórka w obrębie danej części skóry pacjenta. Delikatna skóra wymaga innego traktowania, niż skóra grubsza czy też ta, na której występują blizny. Dzięki możliwości ustawień głębokości mikronakłuć bez problemu można ustalić, w jaki sposób będzie traktowana dana warstwa skóry. Same nakłucia urządzeniem wykonywane są z częstotliwością do 90 Hz. W przeliczeniu daje to rezultat 1000 mikronakłuć na jedną sekundę. Terapia metodą mezoterapii mikroigłowej Dermapen wykonywana jest z zastosowaniem takiego rodzaju specyfików jak kwas hialuronowy, peptydy, witaminy, aminokwasy czy też DMAE.

Regeneracja po wykonanym zabiegu nie trwa zbyt wiele, bo jedynie około dwóch dni, w ciągu których może utrzymywać się na skórze widoczne podrażnienie. To, co przeciwwskazane po wykonanym zabiegu jakim jest mezoterapia mikroigłowa to chwilowa rezygnacji z alkoholu czy też gorących kąpieli oraz wstrzymanie się przez okres tygodnia od wykonanego zabiegu od solarium, sauny oraz basenu. Co więcej, o czym również należy pamiętać, przez okres kilku tygodni nie jest wskazane opalanie skóry. Ponadto skórę po zabiegu należy nawilżać, jak i stosować na nią krem z filtrem.

Dermapen cena

Cena zabieg dermapen waha się nieznacznie ze względu na kilka czynników. W celu uzyskania wszelkich niezbędnych informacji o czynnościach zabiegowych jak i o tym, ile zabiegów da porządane przez pacjenta rezultaty należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, który to w profesjonalny sposób wykona wywiad lekarski, biorąc pod uwagę zarówno stan skóry pacjenta i problemy, jakie na niej występują, jak i również oczekiwania pacjenta. Dzięki profesjonalnej kadrze lekarskiej nasze gabinety medycyny estetycznej spełniają najwyższe normy zarówno pod względem wykonywania zabiegów, jak i samego sprzętu, którym te zabiegi są wykonywane.

Dermapen zabieg

Zabieg Dermapen, który polega na mezoterapii, to szybki i skuteczny sposób na poprawę jakości skóry, jak i na jej odmłodzenie. Przed zabiegiem należy dokładnie oczyścić naskórek z wszelkich specyfików, jak i zanieczyszczeń. Kiedy czynność ta zostanie wykonana, lekarz medycyny estetycznej nakłada na skórę maść, która wpływa znieczulająco na dany jej obszar. Maść te stosuję się ze względu na mikrourazy, które wykonuje urządzenie. Nie mniej jednak nakłucia te są niezbędne do tego, by całość zabiegu przyniosła jak najlepsze efekty w formie pobudzenia skóry do naturalnych procesów jej regeneracji. Same nakłucia są minimalne, nie powodują one żadnych skutków ubocznych np. w postaci niechcianych blizn. Mezoterapia mikroigłowa to doskonały sposób na poprawę elastyczności skóry, blizny potrądzikowe jak i regenerację skóry właściwej. Za pomocą urządzenia dermapen zachodzi widoczne spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności blizn chirurgicznych jak i zaspokojenie potrzeb skóry pacjenta.

Dzięki Dermapen zachodzi naturalna stymulacja produkcji kolagenu jak i poprawa gęstości i odżywienia skóry, co skutkuje w dalszym etapie działania zabiegu pobudzeniem fibroblastów. Zachodzą wówczas naturalne zdolności organizmu do samonaprawy naskórka. Co więcej, następuje również w skórze wzrost produkcji elastyny, która skutecznie wpływa na regenerację skóry. Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen złuszcza stary naskórek, na którego miejscu pojawia się jędrna i uelastyczniona skóra. Efekty zabiegu to przede wszystkim zmniejszenie zmarszczek, zwężenie porów, odżywienie i odmłodzenie skóry, jak i spłycenie wszelkiego rodzaju blizn. Jak każdy z zabiegów medycyny estetycznej, również ten posiada swoje przeciwskazania do wykonania zabiegu, a są to: choroba nowotworowa, pacjenci cierpiący na opryszczkę czy też kobiety w ciąży.

Dermapen pod oczy

Dermapen, czyli mezoterapia mikroigłowa pod oczy, to zabieg świetnie wpływający na okolice oczu. Zarówno one, jak i skóra pod oczami to wyjątkowo delikatne i trudne do iniekcji miejsca na twarzy. Skóra, która znajduje się w okolicach oczu jest bardzo wrażliwa na wszelkiego rodzaju ingerencje, ale również naturalnie zawiera małą ilość kolagenu i bardzo często ma skłonności do przesuszeń czy przebarwień. Wszystko to za prawą tego, że jest ona bardzo cienka i łatwo ulega zniekształceniom w postaci zmarszczek czy też worków pod oczami. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia dermapen w tych delikatnych miejscach na skórze twarzy sprawia, że mikronakłócia podczas niego pobudzają naturalny kolagen do działania. Wówczas pobudzane są naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w naskórku. Dzięki temu skóra napina się, staje się zdrowsza i pełna energii. Sam zabieg sprawia, że zmarszczki wokół oczu wygładzają się, worki pod oczami zmniejszają swoją widoczność i skóra nabiera młodego wyglądu, dając w efekcie świeże i wyraziste spojrzenie.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!