kosmetologia 001

Dermapen zabieg Gliwice

Każda kobieta chce się czuć młodo, pięknie i atrakcyjnie, niezależnie od wieku. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu na rynku pojawia się coraz więcej propozycji z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z nich jest dermapen. Jest to system pulsujących igieł, które pozwalają na mikronakłuwanie naskórka oraz skóry właściwej. Takie zabieg gwarantuje intensywną stymulację fibroblastów. Mikrourazy, które w momencie takiego zabiegu powstają, w kolejnych godzinach wykorzystują naturalne zdolności organizmy do indukcji kolagenu i naprawy.

Dermapen na twarz Gliwice

Z czasem kondycja skóry się pogarsza. Już po ukończeniu 25. roku życia produkcja kolagenu zwalnia. Nic więc dziwnego, że po stanie naszej cery można śmiało określić wiek. Z drugiej jednak strony, niektóre kobiety mogą starzeć się nieco szybciej, niż pozostałe. Skóra staje się sucha, znacznie cieńsza, niezdolna do regeneracji w takim stopniu, jak jeszcze kilka lat temu. Z tego właśnie powodu popularność zyskują liczne zabiegi na jej odmłodzenie, w tym dermapen.

Dermapen twarz Gliwice to najnowocześniejsza technologia, która ma postać niewielkiego urządzenia. Mikronakłuwanie pozwala wprowadzić w głębokie warstwy skóry rewelacyjnych substancji czynnych, które doskonale wpływają na kondycję cery. Wykonywany zabieg jest w pełni komfortowy dla pacjenta. Nie odczuwa się żadnego bólu. Urządzenie to jest niezwykle precyzyjne, łatwo można z niego skorzystać. 

Dermapen pod oczy Gliwice

Dermapen dedykowany jest do wykorzystywania na skórze twarzy, jednak najlepiej korzystać z niego pod oczami. To tam skóra jest najcieńsza i najbardziej podatna na niekorzystne działanie różnych czynników środowiskowych, jak i stresu oksydacyjnego czy braku odpowiedniej stymulacji kolagenu i elastyny. Opatentowana technologia igieł Dermapen to bardzo bezpieczny sposób na przywrócenie piękna i młodości kobiecie. Dedykowany jest dla poprawy gęstości i elastyczności skóry, a także dla ujednolicenia jej kolorytu. Dermapen na usta Gliwice to również ciekawy zabieg, który może zdziałać cuda.

Dermapen na blizny Gliwice

Bardzo często dermapen stosowany jest w przypadku blizn. Zabieg ten gwarantuje wygładzenie oraz leczenie blizn, a to wszystko z efektem znacznie gładszej skóry. Możesz zastosować ten zabieg na blizny pooperacyjne, pourazowe czy potrądzikowe. Świetnie nadaje się do usunięcia blizn po ospie wietrznej, jak i po cesarskim cięciu. Dodatkowo, dermapen przywraca skórze jędrność, gładką strukturę oraz właściwy koloryt skóry. 

Dermapen na rozstępy Gliwice

Rozstępy są nieestetycznymi zmianami na skórze, które powstają zwykle w efekcie zbyt szybkiego rozrostu skóry. Przypominają wrzecionowate blizny, które psują wygląd, w szczególności kobiet. Jeśli tylko jest taka okazja, warto się ich pozbyć, zwłaszcza, że nie mamy zbyt wielkiego wpływu na ich powstanie. Dermapen z osoczem bezpłytkowym Gliwice świetnie sprawdzi się w tej sytuacji. Wystarczy kilka zabiegów, aby stopniowo pozbyć się tego wstydliwego problemu. Co więcej, nie trzeba pamiętać już o żadnych preparatach na rozstępy, ponieważ uzyskane efekty pozostają na zawsze.

Dermapen na przebarwienia Gliwice

Dermapen stosowany jest również na przebarwienia. W naszej klinice bio-clinic.pl zachęcamy do pozbycia się przebarwień właśnie poprzez zapisanie się na zabieg dermapen. Polega on na automatycznym nakłuwaniu skóry. W głąb naskórka wprowadzane są substancje odżywcze, takie jak mikroelementy oraz witaminy. Po zastosowaniu znieczulenia dermapen jest bezbolesny. Pobudza skórę do regeneracji, ponieważ nakłuwanie skóry pobudza produkcję elastyny i kolagenu.

Dermapen cena Gliwice

Dermapen z kwasem Gliwice to zabieg, który potrafi odmienić stan skóry twarzy po zaledwie kilku zabiegach. Nie są one długie, wykorzystują tylko jedno urządzenie, przebiegają pod znieczuleniem, a ponadto dostarczają sporą ilość substancji odżywczych do skóry klienta, co jest niezwykle pożądane. Cena takiego zabiegu to kwestia kilkuset złotych za jedną sesję. Warto jednak pamiętać, że na samym początku zabieg ten trzeba powtarzać, aby jego efekty utrzymały się przez dłuższy czas. Ponadto, cena zależeć będzie od obszaru, który chcesz poddać zabiegowi.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!