Blizny potrądzikowe – radą laser frakcyjny

Lekarstwem na blizny potrądzikowe jest laser frakcyjny

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej pomocna i nowoczesna. Wykorzystuje najnowsze badania i technologie. Do takich nowych możliwości należy usuwanie blizn za pomocą lasera w gabinecie kosmetycznym. To przełomowe dla niektórych osób, które od dawna zmagają się ze skórą uszkodzoną przez poparzenia czy operacje.

Laser frakcyjny umożliwia pozbycie się blizn w stosunkowo szybkim czasie bez potrzeby stosowania bardzo inwazyjnych zabiegów. Wykorzystanie takiej możliwości może się okazać niezwykle satysfakcjonujące.

Rodzaje blizn i sposoby ich usuwania

Blizny potrądzikowe to nic przyjemnego zwłaszcza jeśli znajdują się w widocznych miejscach. Za pomocą lasera frakcyjnego można usuwać blizny powstałe w różny sposób. Usunąć można blizny potrądzikowe, blizny po oparzeniach, blizny po operacjach, blizny powypadkowe. Laserowe usuwanie blizn może być wybawieniem dla osób długo zmagających się z tym problemem. Warto zapytać jak działa laser frakcyjny CO2. Zasada jest prosta. Laser tysiącami cieniuteńkich kolumn przenika do wnętrza skóry i wykorzystuje zdrową skórę do gojenia blizn. Od kosmetyczki w gabinecie na pewno otrzymamy bardzo szczegółowe informacje na temat sposobu działania lasera frakcyjnego.

Usuwanie blizn potrądzikowych tylko w dobrych gabinetach kosmetycznych

Aby usunąć blizny laserem frakcyjnym wystarczy pójść do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Kosmetyczka przeprowadzi wywiad, obejrzy miejsce, które ma być poddane zabiegowi. W gabinecie kosmetycznym poinformują nas ile zabiegów może być potrzebnych, aby osiągnąć zadowalający efekt – usunąć bliznę. Laser frakcyjny może być stosowany na każdym obszarze ciała. Nie ma więc znaczenia, gdzie mamy bliznę, która chcemy usunąć. Po zabiegu laserem frakcyjnym występuje zaczerwienienie skóry. Jednak laser CO2 ma bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i zabieg usuwania blizny nie grozi nam niczym. Dwa dni po usunięciu blizny należy skórę pielęgnować smarując ją kremami z filtrem przeciwsłonecznym. Wcześniej jest ona bardzo wrażliwa i nie należy stosować innych zabiegów kosmetycznych. To wszystko wyjaśni nam na pewno kosmetyczka, która przeprowadzi zabieg za pomocą lasera frakcyjnego.

Co jak przed i po zabiegu laseroterapii

A co przed zabiegiem usuwania blizn potrądzikowych? Zabiegowi może poddać się każdy, jeśli tylko akurat nie przechodzi żadnej infekcji. Warto zatem zastanowić się nad zabiegiem laserem frakcyjnym, jeśli tylko mamy jakieś nie chciane blizny. Powtórzony kilka razy zabieg na pewno da nam powody do zadowolenia. Poprawiając nasz wygląd poprawimy również swoje samopoczucie.

Zabiegi bezpieczne dla mamy i dziecka