Aquashine btx

Aquashine btx to kolejna z innowacyjnych gam preparatów, które przy użyciu mezoterapii doskonale wpływają na stymulację skóry. To, co odróżnia preparaty Aquashine od innych tego typu, to unikatowe peptydy biomimetyczne, czyli tak zwane aktywne białka. Działanie preparatów polega na kompleksowym wpływie na odnowę komórek, nawilżanie naskórka, jak i na dostarczeniu komórkom odpowiednich budulców. Aquashine btx działa również redukując oznaki starzenia się jak i niweluje przebarwienia skóry oraz zmarszczki mimiczne, które są nieodzownym elementem mijającego czasu. Wpływa on na rozluźnienie włókien mięśniowych i na włókna mięśni mimicznych, przez co zmniejsza aktywność mięśni, dzięki czemu następuje ich odbudowa i regeneracja.

Aquashine btx to zestawienie trzech wysoce skutecznych preparatów, a są nimi: aquashine BTX, który to działa na redukcję zmarszczek mimicznych, aquashine, który działa nawilżająco i regeneracyjnie oraz aquashine BR, który wpływa na rewitalizację przebarwień, jak i na całkowitą ich redukcję. Zestawione ze sobą składniki preparatu dziłają sprawnie, powodując wygładzenie skóry i rozluźnienie mięśni, co wpływa na niwelowanie głębokich zmarszczek.

Aquashine btx efekty

Zabieg z wykorzystaniem mezoterapii opartej na Aquashine btx dedykowany jest osobom, które chcą poprawić nawodnienie swojej skóry z powodu jej nadmiernego przesuszenia, posiadają cerę w kolorze ziemistym i chcą, by nabrała ona świeżości i promienności. To zabieg dla tych, których mimika twarzy mocno odcisnęła swoje piętno w wyglądzie. Poza tym kompleksowe działanie preparatów wpiera również skórę osób palących nałogowo, osób, które borykają się z dużą ilością głębokich zmarszczek, jak i osób, które chcą zadziałać na swoją skórę w sposób przeciwstarzeniowy. Połączenie toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego powoduje widoczną redukcję zmarszczek.

Aquashine BTX służy głównie do mezoterapii głębokiej. Jest on polecany do likwidacji zmarszczek typu głębokiego, jak i do rewitalizacji skóry wysuszonej w okolicach szyi, twarzy, rąk i dekoltu. Preparat można z powodzeniem stosować u pacjentów w każdym wieku i o różnym rodzaju naskórka. Efekty po wykonaniu zabiegu przy pomocy tego rodzaju mezoterapii to przede wszystkim odpowiednia rewitalizacja skóry, jej nawodnienie, wygładzenie zmarszczek, jak i przywrócenie jednolitego kolorytu. Dzięki kuracji następuje rozluźnienie mięśni w skórze, co przyczynia się do uzyskania efektu jędrności skóry i finalnie efektu naturalnie wyglądającej twarzy. Preparat stabilizuje aktywność mięśni i wspomaga zdolność peptydów do wytwarzania naturalnego kolagenu.

Aquashine, dzięki swoim innowacyjnym składnikom działa pobudzająco na naturalnie występujący w skórze kolagen oraz elastynę, a zawarty w nim kompleks odżywczy stymuluje procesy naprawy komórkowej. Kwas hialuronowy wpływa na przedłużenie działania toksyny botulinowej, która doskonale usuwa blizny potrądzikowe i wpływa na głębokie nawilżenie skóry. Terapia przeciwstarzeniowa z wykorzystaniem Aquashine powoduje rozjaśnienie i rozświetlenie twarzy.

Aquashine btx cena

Zabieg Aquashine to innowacyjna forma pomocy w walce z oznakami starzenia się skóry zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki nowoczesnej formule połączenia trzech dobroczynnie działających na skórę produktów otrzymaliśmy kompleksowy specyfik, który w bardzo szybki sposób radzi sobie z problemami skórnymi. Nie tylko sprawia, że skóra wygląda młodziej, ale również niweluje on zmarszczki i przywraca skórze odpowiednie nawodnienie, przez co zyskuje ona młodzieńczy wygląd. Cena zabiegu w naszym salonie to koszt 550 zł.

Aquashine btx pod oczy

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa, co odzwierciedla się w jej wyglądzie. Bardzo często sprawia ona wrażenie zmęczonej, jej kolor ulega zmienie i szarzeje, niejednokrotnie powstają też pod oczami nie najlepiej wyglądające worki, które najczęściej są oznaką zmęczenia organizmu lub też jego nieodpowiedniego nawodnia. Substancje zawarte w specyfiku wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, co wpływa na jej znaczną poprawę. Następuje jej odbudowa i regeneracja.

Dzięki metodzie mezoterapii, jaką jest Aquashine BTX w prosty sposób można poradzić sobie z tego typu problemami. Zawarte w preparacie kompleksy rewitalizujące skórę wpływają dobroczynnie na jej wygląd, poprawiają jej nawilżenie i niwelują drobne zmarszczki. Zastosowanie substancji pod oczy sprawia, że skóra tam występująca nabiera promienności, następuje efekt jej liftingu, jak i redukcja plam pigmentacyjnych czy też cieni pod oczami. Dzięki Aquashine BTX włókna mięśni mimicznych ulegają rozluźnieniu. Zawarte w preparacie peptydy stymulujące aktywnie regenerują naskórek, dzięki czemu zyskuje on zdrowy wygląd.

Aquashine btx cena zabiegu

Nasza oferta zawierająca między innymi Aquashine BTX jest bardzo przystępna cenowo. Dbając o naszych pacjentów zapewniamy w naszych gabinetach najwyższej jakości obsługę lekarską jak i proponujemy państwu zabiegi w oparciu o najlepszej jakości sprzęt. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi zabiegi wykonywane na państwa skórze są bezpieczne i profesjonalne.

Służymy nie tylko dobrą radą, ale również fachowymi konsultacjami medycznymi w celu ustalenia najlepszej metody leczenia, biorąc pod uwagę indywidualne predyspozycje każdego z naszych pacjentów. W celu uzyskania szczegółowych informacji na interesujący państwa temat prosimy o kontakt z naszym salonem. Odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Aquashine btx co to jest

Aquashine BTX to produkt nowej generacji. Zapewnia on kompleksową ochronę przeciwstarzeniową, a jego główną zaletą jest wielopoziomowe działanie. Peptydy mieszczące się w preparacie stabilizują aktywne mięśnie występujące w skórze, działają rozluźniająco na mięśnie mimiczne twarzy, a także sprawiają, że skóra staje się gładsza i mniej na niej zmarszczek nie tylko mimicznych, ale również tych, które powstają na skutek procesu starzenia się. Kwas hialuronowy występujący w preparacie bardzo skutecznie nawilża skórę jak i wspomaga jej możliwości peptydów do wzmożonego działania, co w efekcie przedłuża ich naturalne działanie.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Śląska, zwłaszcza Gliwic. W celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!