Radiofrekwencja mikroigłowa RF FRAX LIFT

Rewolucyjny zabieg Anti-Aging – nowość w naszej ofercie

Ujędrniona, sprężysta i widocznie odmłodzona skóra twarzy i ciała. RF FRAX LIFT – czyli frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – to rewolucyjny zabieg, który gwarantuje jędrność i sprężystość skóry twarzy i ciała oraz wygładzenie zmarszczek (szczególnie w trudnych okolicach: warga górna, skóra pod oczami, szyja).

Idealnie sprawdza się nie tylko w liftingu zwiotczałej skóry twarzy, szyi, ramion, biustu czy brzucha, ale także stosuje się go w celu usuwania blizn potrądzikowych.

Na czym polega zabieg? – RF FRAX LIFT Gliwice

RF FRAX LIFT to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej.

Głowica inwazyjna posiada regulowany zakres głębokości nakłuć oraz możliwość zastosowania 3 rodzajów jednorazowych, sterylnych końcówek.

Co warto podkreślić jest to zabieg bez konieczności rekonwalescencji!

Radiofrekwencja mikroigłowa Gliwice – medycyna estetyczna

RF Frax, czyli mikroigłowa radiofrekwencja to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który najczęściej wykonuje się na takich obszarach jak twarz, szyja, dekolt. Sprawdza się również przy redukcji rozstępów. Radiofrekwencja mikroifłowa wspomaga leczenie blizn potrądzikowych. Jednocześnie cena zabiegu jest niezwykle atrakcyjna! Zabiegi RF FRAX nie wymagają rekonwalescencji.

RF FRAX Gliwice – radiofrekwencja mikroigłowa

Jeśli obserwujesz zmarszczki na takich obszarach jak twarz, szyja, dekolt, Twoim kompleksem są blizny, rozstępy, chcesz widocznie odmłodzić swój wygląd, skontaktuj się z nami, by uzyskać dodatkowe informacje! Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który przywraca jędrność skóry twarzy, dekoltu i całego ciała! Cena zabiegu jest promocyjna, dlatego warto zdecydować się na niego już teraz!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!