Zatrzymaj młodość na dłużej

Mezoterapia igłowa jest metodą szeroko stosowaną w medycynie estetycznej. Polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych (np. kwasu hialuronowego) bezpośrednio do skóry właściwej lub tkanki podskórnej na głębokość kilku milimetrów. Dostarczone w ten sposób substancje mają za zadanie odżywić i pobudzić naturalne procesy regeneracji skóry. Ten rodzaj poprawy urody jest ceniony przez specjalistów i pacjentów już od wielu lat. Dołącz do nich jak najszybciej i ciesz się młodą, gładką skórą na długo!

Do kogo skierowana jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa skierowana jest do osób borykających się z różnorodnymi dolegliwościami związanymi z procesem starzenia (m.in. szara, wiotka cera, zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie, utrata jędrności skóry, pomarszczona skóra dłoni). Efekty są widoczne już po 7 dniach! Może także stanowić znakomitą profilaktykę przeciwstarzeniową. Mezoterapia igłowa pomaga również pozbyć się nieestetycznych blizn, cellulitu i rozstępów. Jest rozwiązaniem na nadmierne wypadanie włosów, gdy wszystkie inne metody zawodzą. Zabiegi wykorzystujące mezoterapię igłową są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy w nieinwazyjny sposób chcą poczuć się młodziej, lepiej i nie przejmować się kompleksami związanymi z wyglądem twarzy czy ciała. Ponadto to świetna okazja do zrelaksowania się i poświęcenia chwili dla siebie w trakcie całego zajętego dnia.

Profesjonalna i bezpieczna mezoterapia igłowa w Gliwicach

Zapraszamy do naszego salonu kosmetologicznego z Gliwic, w którym przeprowadzamy zabieg mezoterapii igłowej. Pamiętaj: dla lepszego efektu zalecamy serię 3-6 zabiegów w odstępach 14-21 dni. Wszystkie z nich wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, ostrożności oraz higieny. Masz pytania dotyczące naszych zabiegów z dziedziny kosmetologii? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!