Bądź młoda tak długo, jak tylko chcesz

Czas płynie nieubłaganie, co możesz pewnie zauważyć w swoim wyglądzie – zwłaszcza na twarzy i w jej okolicach. Jest jednak sposób, dzięki któremu możesz zachować młodzieńczą witalność na dłużej, niż przewiduje to Twoja metryka (i nie mówimy tu o operacjach plastycznych). To medycyna estetyczna, czyli szereg zabiegów z pogranicza kosmetologii, dermatologii, kosmetyki i farmacji. Ich celem jest walka z postępującym procesem starzenia oraz niwelowanie jego pierwszych (lub pogłębionych) oznak na skórze. Przyjdź do naszego gabinetu kosmetycznego w Gliwicach i przekonaj się, że medycyna estetyczna to rozwiązanie dla Ciebie!

Do kogo skierowana jest medycyna estetyczna?

Najważniejszym kryterium co do stosowania medycyny estetycznej jest oczywiście wiek. Jednak nawet w tej kwestii nie można jednoznacznie określić, od jakiego roku życia korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej ma sens. Wszystko zależy od rodzaju zabiegu, celu pacjentki itp. Najczęściej jednak decydują się na nie panie po 40. roku życia, kiedy to oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i wiotkość skóry, są już bardziej widoczne.
Jednakże wiele zabiegów z tej dziedziny może być stosowanych bez względu na wiek, takich jak leczenie nadpotliwości botoksem, mezoterapia skóry głowy na problem wypadających włosów. Warto również dodać, że zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane także na mężczyznach.

Profesjonalna medycyna estetyczna w Gliwicach

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologicznego z Gliwic, w którym przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. mezoterapię igłową (cellulit, ujędrnianie i wysmuklanie sylwetki), lipolizę iniekcyjną (redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej) czy wypełniacze tkankowe (usuwanie zmarszczek i bruzd). Wszystkie z nich wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, ostrożności oraz higieny. Masz pytania dotyczące naszych zabiegów medycyny estetycznej? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Medycyna estetyczna Śląsk – sprawdzona klinika medycyny estetycznej

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zabiegi, które są dopasowywane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Bio Clinic nie jest miejscem, w którym zmieniamy – zatrzymujemy czas, opóźniając procesy starzenia, abyś mogła czuć się piękna. Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych usług!

Gabinet medycyny estetycznej Gliwice – sprawdź ofertę usług kosmetycznych

Szukasz sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Klinika medycyny estetycznej w Gliwicach Bio Clinic to różnorodne zabiegi na skórę twarzy oraz całego ciała. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania są Gliwice medycyna estetyczna w naszym gabinecie z pewnością jest dobrym wyborem. Zapraszamy na konsultację do gabinetu, gdzie poznasz nasze usługi.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!