Make-up, którego nie musisz zmywać przed pójściem spać?

Tak, to prawda. Makijaż permanentny, bo o nim mowa, to makijaż stały, który powstaje na skutek wprowadzenia pigmentów w formie obojętnych metabolicznie granulek pod skórę. Wygląda to jak wykonywanie tatuażu i – podobnie jak w jego przypadku – aby zachować jak najtrwalszy efekt, należy powtarzać zabieg minimum co 2 lata. Makijaż permanentny to wiele korzyści – pozwala oszczędzić czas poświęcony na wykonywanie tradycyjnego make-upu brwi, oczy czy ust, a co najważniejsze, nie rozmazuje się w najmniej oczekiwanych momentach.

Do kogo jest skierowany makijaż permanentny?

Makijaż permanentny jest stworzony dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na perfekcyjny make-up przed pójściem do pracy albo po prostu szkoda im na to każdej minuty, którą mogą poświęcić na dłuższy sen lub chwile spędzone z domownikami. Docenią go też pływaczki i inne sportsmenki. Makijaż permanentny jest świetną alternatywą dla zwykłego make-upu, z której mogą korzystać alergicy, ponieważ nie uczula. Ponadto makijaż permanentny znakomicie przykrywa wszelkie niedoskonałości, takie jak blizny, plamy czy przebarwienia, a także w delikatny sposób zmienia wielkość lub kształt wybranej partii ciała.

Perfekcyjny makijaż permanentny w Gliwicach

Chcesz poprawić wygląd swoich naturalnych brwi, ust lub oczu? Nie martwić się ich wyglądem już w połowie dnia? Postaw na profesjonalny i w pełni bezpieczny makijaż permanentny. Przed zabiegiem zawsze przeprowadzimy z Tobą wywiad na temat ewentualnych przeciwwskazań, znieczulenia, nowego kształtu, wybraniu koloru tuszu oraz właściwego rysowania i napigmentowania. Jesteś w dobrych rękach! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat makijażu permanentnego w naszym salonie kosmetycznym w Gliwicach? Pragniesz poznać wszelkie szczegóły na ten temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Gliwice makijaż permanentny

Makijaż permanentny służy głównie tuszowaniu niedoskonałości twarzy. Co istotne, nie maluje on cery, ale podkreśla w naturalny sposób kontury. Bardzo popularny jest makijaż permanentny na brwiach, ustach, powiekach. Jeśli nie masz czasu rano, aby się malować, a chcesz prezentować się nienagannie. Makijaż permanentny jest dla Ciebie! Oferta makijażu permanentnego w BioClinic Gliwice jest naprawdę szeroka, dlatego każdy odnajdzie usługi dla siebie.

Co istotne, makijaż permanentny pozwala na korygowanie kształtu ust, np. powiększenie ich, wyrównanie braku symetrii, wzmocnienie czerwieni warg. Makijaż permanentny pozwala także na podkreślenie konturu oczu. Bardzo wiele kobiet wybiera permanentny makijaż na powiekach u nasady rzęs. Tego rodzaju permanentny makijaż jest prawie niewidoczny, lecz sprawia, że oczy stają się bardziej wyraziste.

Permanentny makijaż twarzy – sprawdzona klinika w Gliwicach

Bardzo często permanentny makijaż jest również wykonywany na brwiach. Można zdecydować się np. na makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Cienkie, często niesymetryczne, opadające czy zbyt cienkie brwi są kompleksem wielu kobiet. W prosty sposób można to zmienić. Naturalny makijaż permanentny brwi sprawia, że defekty skóry są zamaskowane.

Pielęgnacja skóry po wykonaniu makijażu permanentnego

Makijaż permanentny jest zabiegiem, który wiąże się z zaczerwienieniem czy podrażnieniem. Objawy zabiegu bardzo szybko jednak ustępują, dlatego dzień po wykonaniu makijażu permanentnego można udać się do pracy. Ok. 2 dni po wizycie u linergistki skóra zacznie się łuszczyć. To dlatego konieczna jest pielęgnacja przy użyciu specjalnych preparatów. Twarz myjemy wyłącznie wodą, tonikiem lub mleczkiem. Unikamy przez tydzień sauny i basenu, a przez 6 tygodni kontaktu ze słońcem. Makijaż permanentny wykonuje linergistka.

Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto. Zapraszamy!