Z dniem 1 stycznia nastąpiła zmiana cen

Botox usuwanie zmarszczek

Zmarszczki powstawanie, jak z nimi walczyć?

W pewnym wieku coraz częściej zaczynamy borykać się z problemem zmarszczek. Dotyczy to każdej osoby, choć niektórych ten problem dotyka trochę później niż innych. Pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne. Najczęściej wokół ust, oczu, a także na czole. To bardzo wrażliwe okolice, na których skóra najszybciej i najłatwiej traci swoją elastyczność i jędrność. Istnieje, na szczęście kilka możliwości, które pozwalają nam na walkę ze zmarszczkami.

Botox skuteczny w walce ze zmarszczkami

Jedną z nich są zabiegi z wykorzystaniem botoksu. Botoks to substancja pochodzenia naturalnego, która w przyrodzie występuje jako silna trucizna. Jednak ludzie nauczyli się wykorzystywać ją w medycynie, na przykład w okulistyce, ale również w medycynie estetycznej. W tej ostatniej botoksu używa się do usuwania zmarszczek mimicznych, takich jak zmarszczki na czole, lwia zmarszczka, czy zmarszczki wokół oczu. Botoks w walce ze zmarszczkami jest zdecydowanie bardziej skuteczny od kremów. Jednocześnie jest również dużo mniej inwazyjną metodą niż operacyjne zwalczanie zmarszczek. Przy usuwaniu zmarszczek na czole, czy na przykład lwiej zmarszczki zabieg jest dość prosty do wykonania. Polega on na wstrzyknięciu odpowiednio dobranych, bardzo małych dawek botoksu w odpowiednie partie twarzy. Takie wstrzyknięcia powodują, że mięśnie, które znajdują się pod skórą twarzy rozluźniają się. Pozwala to na wygładzenie skóry. Efekt wstrzyknięcia botoksu zauważa się już po niecałym tygodniu. A więc bardzo szybko. Widać, że botoks to efektywna i szybka metoda.

ceny zabiegów botox | promocje | polecane zabiegi | kontakt

Usuwanie zmarszczek, lifting twarzy, wygładzenie skóry

Mając takiego sojusznika, nawet walka z uciążliwymi zmarszczkami, takimi jak lwia zmarszczka będzie wygrana. Pamiętajmy tylko, że przed zabiegiem trzeba oczywiście ustalić dokładny obszar, na którym chcemy pozbyc się zmarszczek. Czy to będą zmarszczki na czole, czy może zmarszczki wokół oczu? Kosmetyczka, która przeprowadza dany zabieg musi dokładnie znać nasze oczekiwania, a wtedy zabieg przyniesie na pewno pożądane efekty. Profesjonalna osoba, przeprowadzająca zabieg bardzo precyzyjnie dobiera punkty na naszej twarzy, w które ma wstrzyknąć odpowiednią dawkę botoksu. Przeciwwskazań do takiego zabiegu usuwania zmarszczek na czole czy lwej zmarszczki jest wyjątkowo mało. Należy tylko wcześniej sprawdzić, czy przypadkiem nie jesteśmy uczuleni. Wstrzyknięcie botoksu nie może się także odbywać u matek karmiących piersią lub kobiet w ciąży.

botox, bio clinic gliwice

Bio Clinic Botox

botox, bruzdy czołowe

Bruzdy czołowe

botox, zmarszczki oczy

Zmarszczki oczy

botox, zmarszczki lwie

Zmarszczki lwie

botox

Bio Clinic Botox